Erotika Gay

Riadenie Reputácie Na Úspech: Tipy A Triky

Udržať dobrú povesť pre vaše podnikanie je jednou z najdôležitejších vecí, ktoré môžete urobiť pre úspech. Dobrá povesť je to, čo sa deje, aby vám podnikania. Postupujte podľa nasledujúcich tipov na stavbu, údržbu a opravy vašu povesť. Vaša firma bude trvať oveľa dlhšie, ak ste robiť.

Na zabezpečenie dôvery vašich zákazníkov, poctivosť a transparentnosť je kľúčom. Nemusíte odstrániť, alebo sa snaží zakryť negatívne príspevky od vašich webových stránkach. Takto je možné, aby ho zobrazili na vašich zákazníkov, ako keby ste ignoruje ich týka, alebo, že ste sa jednoducho nezaujímajú o nich. Vždy sa vopred o všetkých otázkach vaša spoločnosť môže byť problémom.

Ak sa chystáte použiť niečí myšlienky, mali by ste sa vždy uistite sa, že im úver. Každý tam môže dozvedieť niečo od ostatných, tak náležité kredit sa ukázať ľuďom, že si nemyslím, že ste sa nad to. To je skvelý spôsob, ako zarábať na ich rešpekt.

Ak máte vlastné podnikanie, je veľmi dôležité, aby všetci zamestnanci sú zaobchádzať s rešpektom. Ak nie, vráti sa k ublížiť na konci. Ak sa dostane okolo, že nie ste skvelý zamestnávateľ, mnohí ľudia sa odmietajú robiť akékoľvek podnikanie s vami.

Ak vaša firma je uvedené na hodnotenie stránky, ktorá umožňuje majiteľom firiem reagovať, uistite sa, že ste využiť túto. Či spätnú väzbu, ktorú sú dané, je dobré alebo zlé, mali by ste na neho reagovať. Ďakujeme, že ľudia, ktorí nemajú nič, ale chvála a ponúknuť niečo na tie, ktoré sú nespokojní.

Venovať pozornosť povesť má firma off-line. Vaše offline povesť bude robiť jeho cestu do sveta online. Ak negatívny obsah na vašej spoločnosti sa stáva trendom, musíte vedieť, prečo. Liečbu všetkých vašich klientov a zákazníkov dobre, a vyzývam šťastné zanechať pozitívne recenzie na stránky, ako Yelp.

Zapoj sa do svojho spoločenstva. Jeden z najlepších spôsobov, ako posilniť svoje povesti spoločnosti je robiť dobročinné skutky, ktoré vo svojej komunite. Tým, že čas sa vrátiť do svojho spoločenstva, dostanete dobrú publicitu a tiež umožní vám možnosť hovoriť s veľa ľudí, ktorým by inak nikdy nedostali hovoriť.

Ak sa zobrazí negatívnej spätnej väzby, tu a tam, by ste nemali odstrániť. Väčšina podnikov bude mať nespokojní zákazníci raz za čas. Ak budete mať len pozitívne recenzie všade, ľudia začnú sa opýtať, či robíte veci, aby sa sami pozrieť lepšie, než vy.

Ak niekto napíše niečo zlé o vás alebo vášho podnikania vaše počiatočné reakcie môžu byť hnev. Snažte sa upokojiť. Zostať pokojný, keď reagovať a zameranie sa na fakty. To bude dať ľuďom možnosť pochopiť vašom boku, ako aj complainer.

Sociálne médiá môže niekedy zdať, že sa dostane z ruky ak si nie ste hľadáte. To môže vyhodiť v dobrej ceste, ale zlý ľudia môžu získať prístup na zle veci, alebo dať niečo, čo tam, že sa pozriete zlé. Tak, nechcete slobody sociálnych médií zobrazovanie vašej firmy.

Skúste sledovať svojich zákazníkov krátko po ich nákupe. Tým bude väčšia pravdepodobnosť, že bude vyjadrovať obavy s vami skôr ako ich zdieľanie cez Internet. Môžete použiť túto možnosť na vyriešenie problému, pred tým, ako sa dostane z ruky.

Mali by ste zostať v strehu, keď príde na ochranu sami proti zlé obchodné meno. Aj keď ste urobili všetko, čo môžete opraviť vaše aktuálne problémy, tam bude vždy byť v budúcnosti viac. dohliada na veci sa zabezpečilo, že sa nedostane z ruky.

Pri tvorbe diskusia môže pomôcť vašej firme získať veľa pozornosti, nikdy to nie je dobrý nápad, ak sa snažíte zvýšiť svoje zákaznícke základne. Zatiaľ čo ľudia, ktorí tam budú hovoriť o vás, je pravdepodobné, že budú hovoriť veci, ktoré sa bude dať vaše podnikanie v negatívnom svetle.

Mnoho stránok post falošné recenzie cez Internet, a na vašich konkurentov môže byť pritom. Nenechajte sa zviesť do spája. Je to zlé, obchodné a mnohé štáty majú zákony proti tento druh nelegálnej činnosti.

Aj v prípade, ak zákazník kontakty s neopodstatnená sťažnosť proti vašej spoločnosti, dávajte si pozor, aby zamietol jeho sťažnosť tak ľahko. Vždy by ste si mali na vedomie a zákazníkovi poďakovať za čas, aby vás kontaktovať. Ponúkajú ďalšieho preskúmania. Ponúkajú aby mu niečo navyše pre jeho problémy. To bude znížiť pravdepodobnosť, že bude zlý-ústa vašej firmy v okolí svojho sociálneho kruhu.

Keď sa stretáva s kritikou on-line, nájdite si čas na analýzu. Pozrite sa na sťažnosti starostlivo a izolovať špecifické otázky, ktoré budete musieť riešiť. Určiť, či problém spočíva s vami, complainer alebo oboje. Zvážte zdroj. Ak osoba, ktorá sa sťažujú, má históriu reklamačné v inom prostredí, nemusí byť veľa môžete urobiť o tejto sťažnosti.

Pripojenie k miestnej obchodnej komory. To je ďalší spôsob, ako dodať dôveryhodnosť vašej firmy, najmä ak vaša spoločnosť je stále pomerne nová. Stáva členom miestnej obchodnej komory pomáha pri vytváraní vášho podnikania ako viditeľná časť svojho spoločenstva. To vám môže dať svoju povesť podporu.

AKO bolo uvedené v úvode, jeden z najlepších vecí, ktoré môžete urobiť, aby sa zaručila úspech s vašou firmou je udržiavanie dobrej povesti. Aby vaši zákazníci a klienti spokojní a opraviť všetky problémy okamžite. Použite tipy uvedené vyššie spravovať svoju povesť a užite si dlho v podnikaní.