Idealna Dlzka Penisu

Stať Lepším Rybár S Týmto Rybárske Poradenstvo

Už ste niekedy boli ponúkané šancu ísť na výlet rybolov, ale nechcel, pretože ste nevedeli čo očakávať? Zistiť, čo ste prichádzali do učenia ako na ryby. Prečítajte si tento článok, takže si môžete vychutnať rybolov, rovnako ako mnohí z vašich priateľov a susedov robiť.

Ak sa vám ryby v noci, je to dobrý nápad použiť osvetlené bobbers. Bobbers, ktoré sú osvetlené obsahovať malé svetlo, žiarovka, ktorá vám pomôže zistiť, ak máte niečo pod zub. Ak ryba začne žuť návnada, bobbers sa odrazí hore a dole, takže rybár vidí.

Rovnako ako v iných športoch, je dôležité mať správnu výstroj. Existuje mnoho rôznych typov rybolovu a každý z nich si vyžaduje rôzne zariadenia. Ak idete muškárenie s normálnym prút, rýchlo zistíte sami zaradiť do pozície, kde je veľmi ťažké ryby správne.

Byť si vedomý poveternostné podmienky pre kým ste rybolov a zvyšok vášho dňa. Zlý búrky môže premeniť vaše rybárske plány hore nohami. Vždy zobraziť počasie správa pred začatím rybárskych exkurzie.

Pred rybolov, mali by ste pochopiť niektoré základné postupy. Oboznámiť sa s určitých úloh, vrátane pridávania rybárske návnady na háčiky, vyháňanie čiary, a viazanie uzlov. Vzdelávanie tieto základné postupy je nevyhnutné, ak ste sa chcú naučiť, ako ryby v najefektívnejším spôsobom tak, že môžete mať úspech.

Ak chcete ryby na okraj, alebo modrá žiabre rýb, skúste použiť svetlo hmotnosti vlasec a menší háčik. Skúste rybolovu v shallows vody ako okolo prístavov, zátok alebo banky. Žijú cvrčky a dážďovky sú obľúbené návnadu na použitie chytiť tento typ ostriež ryby.

Ak máte v pláne na uvoľnenie rýb, ako môžete chytiť, skontrolujte, či máte mokré ruky pred a nechať ich späť vo vode. Bude to pre vás jednoduchšie odpojiť ryby a bude jej prechod späť do svojho prirodzeného biotopu menej namáhavé. Len splash vody je všetko, čo potrebujete.

Typ rod rýb s pomôže veľa, takže uistite sa, že máte kvalitné vybavenie. Vysoko kvalitné prúty sú lepšie testované a vyrobené z kvalitnejších materiálov, ako lacné, krehké prúty sú. Ak kúpite nekvalitné rybársky prút, budete musieť nahradiť ho znovu a znovu. Kvalitný rybársky prút bude trvať celý život a ušetriť veľa peňazí.

Pamätajte si, že rybárske je určené k tomu, aby sa relaxovať, pozrite si časť prírody a užite si krásny deň. Ak sa cítite sami stávajú zdôraznil, ste pravdepodobne, aby príliš veľký dôraz na zákon chytať ryby, a nie dosť, len sa teší na deň a bol mimo.

Ak užívate dieťa s vami na rybársky výlet, potom budete musieť urobiť výlet oveľa kratšie ako tie, ktoré sa bežne používa na užívať. Ak ste si urobiť výlet príliš dlho a dieťa začne nudiť potom nebudú chcieť ísť na ďalší rybársky výlet v budúcnosti.

Predtým, než idete na výlet, jedna vec, ktorá vám musí potvrdiť je, že váš telefón je nabitý na plnú kapacitu. Niekedy, môžete spustiť z plynu alebo sa môžu vyskytnúť poruchy s vašej lode. V tomto prípade je dôležité mať schopnosť privolať pomoc.

Keď budete ťahať dohromady všetky svoje zariadenia pre svoj ďalší rybársky výlet, nezabudnite priniesť svoj fotoaparát spolu! Ak sa obzvlášť pôsobivé chytiť, budete určite chcieť, aby dokumentu. Dokonca aj keď nemáte pristáť whopper, možno budete chcieť, aby sa záznam o zábavný výlet s priateľmi.

Akonáhle ste sa zapotácal, vaše ryby v, budete musieť chytiť to správne. Mali by ste buď chytiť ju okolo brucha alebo spodnej čeľuste. Chytil rybu podľa jej spodnú čeľusť, bude to paralyze a umožní vám ľahko odstrániť háčik. Chytiť ryby brušku ak ste si istí, že sa to robí bojov.

Šaty vo vrstvách. Veľa dobrých rybárske výlety, môže trvať celý deň, a aj na kratšie výlety, teplota môže drasticky zmeniť. Tým, že nosia veľa svetla vrstiev oblečenia, budete rozdávať vy sami veľa možností. S drobnými úpravami, môžete urobiť sami pohodlné, bez ohľadu na to, čo aktuálne teploty je.

Použiť prázdny hygienické obrúsky kontajnera, aby vaše návnady čerstvé a bezpečné. Dal vodu na zips, taška a umiestnite ho vo vnútri prázdne plastové okno. Potom, dať políčko do mrazničky. Keď ste pripravení na rybárčenie, pridajte vašu návnadu na pole. Ľad taška udrží to čerstvé, a malý otvor na vrchnej časti krabice vám poskytuje jednoduchý prístup k návnadu.

Chyby sú jedným z najčastejších podráždenie môžete naraziť na rybársky výlet, tak nezabudnite pack repelent! Rôzne repelenty môže byť viac, alebo menej účinné, v závislosti na miestnej populácie hmyzu. Pri návšteve nové miesto pre prvý čas, snažte sa, aby spolu niekoľko typov odpudzujúce. Všimnite si tie, ktoré sú najviac efektívne, tak, že môžete byť pripravení nabudúce!

Môžete mať lepšie porozumenie teraz len koľko rozhodovania, zručnosti a prax ísť do úspešný rybolov. Rybolov môže byť tak jednoduché, alebo zložité, ako si urobiť to, čo robí to len pre zábavu aj príležitostné a vážne rybárov podobne. Použite rady vyššie plán veľký rybársky výlet, a teraz sa vracia domov s veľkým chytiť.