Impotencia Liečba

Sú Vyrážok Dostať Sa Dole? Tieto Tipy vám Môžu Pomôcť

Ak ste muž a máte akné. To je niečo, čo väčšina všetkých mužov musieť vysporiadať s na nejakom mieste v ich živote. Venovať pozornosť tipy uvedené v tomto článku, ktorý sme ručne zbierané pre mužov, a môžete odstrániť kožu, zatiaľ čo si zachováva svoju mužnosť.

Môžete pomôcť udržať akné preč umývanie vankúš, aspoň každý druhý deň. Pretože vaša tvár položil na vankúš každú noc, oleje a nečistoty z kože, dostať sa vstrebáva do obliečky na vankúš. Tento olej a nečistoty sa potom stáva prerozdelené na koži, čo spôsobuje viac vyrážok.

Pomôcť znížiť vaše akné, zvážiť pri doplnok získať všetky vitamíny a minerály, ktoré potrebujete, aby vaša pleť jasné. Maca, koreň z Peru, zostatky a stabilizuje systémy tela. Príroda je život Superfood obsahuje veľa výživných látok, ktoré sú prospešné pre vaše telo, vrátane stopových minerálov.

Jeden všeobecne známe, starostlivosť o pleť, liečba akné je Aloe Vera. Aloe Vera pochádza z prísad aloe vera. Gél ako látka obsahuje veľa aminokyselín a vitamínov, ktoré sú prospešné pre pokožku opravy, ako napríklad Vitamín E. Jednoducho aplikujte na pokožku po pravidelné čistenie a sledovať výsledky.

Ak ste trpia akné a lieky od dermatológa, nezdá byť dosť, potom sa domnievajú, že príčinou by mohli byť v skutočnosti duševné. Akné je niekedy potlačené detskej traumy, ktoré sú na povrch z vnútra tela cez pokožku. Zdôrazňuje, že by dokonca mohol byť posledné. Spýtajte sa sami seba, či tam je niečo nevyriešené vo vašej mysli alebo spôsobuje vám nešťastie.

Na ich odstránenie alebo zamedzenie akné, prvá vec, ktorú by ste mali zvážiť, je to, čo vaša pleť prichádza do kontaktu s. Produkty pre starostlivosť o pleť, opaľovacie krémy, mydlá, povrchy a dokonca aj niektoré potraviny majú všetky veci v nich, ktoré môžu spôsobovať epidémie. Analyzovať svoje okolie a pozrieť sa na štítky alebo výskum on-line niečo prídeš do neustálom kontakte s, najmä časti vášho tela, kde akné vypukne.

Nechcem pop týchto zits! To môže byť veľmi lákavé pre squeeze a pop pupienok, ktorý je do očí bijúce sa na seba v zrkadle, ale robí tak môže vynútiť puss hlbšie do pórov a spôsobiť infekcie a zápalu. Namiesto toho sa rozhodnúť pre lokálne ošetrenie a studené obklady.

Všetko, čo v živote, ktoré robíte, by malo byť s mierou, tak, ako to platí aj pre potraviny, ktoré ste do svojho tela. Ak niekedy budete jesť príliš veľa, budete nielen získať podráždenie žalúdka, ale prebytok živín v tele môže spôsobiť vzplanutie až akné. Vždy jesť úmerne k udržaniu zdravej pokožky.

Snažte sa vyhnúť ísť do postele s make-up na stále znova. Spí v make-up upcháva póry a neumožňuje pokožke dýchať, čo spôsobuje akné, ktoré by boli ľahko vyhnúť. To tiež zotrieť na vaše listy a vankúše, zanechal baktérie a oleje, že budete viac než pravdepodobné, že položiť späť na ďalšiu noc.

Ak máte tendenciu trpí akné breakouts, je dôležité, aby sa zabránilo predĺžené vystavenie slnečnému žiareniu. To zahŕňa vystavenie solárne lôžka, solárne svietidlá a opaľovanie stánky. Aj keď je pravda, že malé množstvo slnku spočiatku môže pomôcť akné, to je len dočasný úžitok. V krátkodobom horizonte, akné môže byť trochu menej viditeľné, ale to je len preto, že ste kože bol začervenanú slnkom, takže vaše akné mieša lepšie tón vašej pleti. Rozšírené expozície na slnečné lúče sa vyschnúť vašej pokožky, ktorá spôsobí, že vaše mazové žľazy produkujú ešte viac oleja.

Ak trpíte zápalmi, vyhnite sa používaniu ako veľa make up, ako je to možné. Ak ste v súčasnej dobe s akné flare-up, vziať prestávku od svojich základov, prášky, a červená sa. Tieto typy make-up môže upchať póry a zhoršiť akékoľvek súčasné flare-ups. Pohľad do používania vody na základe make-up, pretože má menší škodlivý vplyv na kožu.

Ak máte problémy s akné, umyte si tvár dva krát denne. Uistite sa, že nie ste brúsny počas čistiaceho procesu; nechcete uškodiť vašej pokožky. Umývanie tváre pomôžu zbaviť vašu pleť potu a olej, ktorý bol hromadí sa tam. Len uistite sa, že nie nepreháňajte to; nechcete vysychanie pokožky.

Na záver, máte prečítajte si tipy, ktoré máme ruky vybrané špeciálne pre mužov. Tieto užitočné rady zabezpečí, že môžete vymazať sami o kazov bez nikoho, s vedomím, že ste sa aj snaží. Postupujte podľa týchto tipov a vyplníte zistíte, že vaša pleť nie len skvelo vyzerá, je bez akné a vyrážky.