Kegelove Cviky

Chcete Kúpiť Skvelé Hračky? Pozrite sa Na Tieto Tipy

Ak máte často pocit, ako veľké dieťa, hračky nakupovanie môže byť celkom príjemné pre vás. Alebo, skúsenosti, môže byť jeden plná stresu a pocity z ohromený na všetkých faktorov, aby zvážila. Čítajte ďalej a tento článok vám ukáže niekoľko spôsobov, ako si môžete udržať hračka nákupné zábavy namiesto stresujúce.

Pri nákupe hračka pre malé dieťa, ak máte pochybnosti, ktorý vybrať niečo, čo bude stimulovať svoje zmysly. Nákup hračiek pre niekoho veľmi mladý, môže byť docela ťažké. Hračky, ktoré sú živě farebné, aby zvuk alebo majú špecifickú štruktúru bude aj zábavné a vzdelávacie pre dieťa.

Či už hľadáte pre najnovšie konzoly na videohry alebo medvedíky, môžete nájsť to, čo hľadáte on-line. Lokality, ako je Amazon, často ponúkajú zadarmo poštovné a balné pri nákupe nad 25 dolárov. Zadarmo doprava a manipulácia môže ušetriť trochu peňazí pri nákupe viacerých darčekov.

Keď zvážiť, aké hračky kúpiť pre malé dieťa, bezpečnosť je veľmi dôležitá. Vyhnúť hračky, ktoré sú plnené malé pelety alebo fazuľa, pretože tieto môžu predstavovať riziko zadusenia v prípade ich únik z hračky. Mali by ste sa tiež vyhnúť hračky s časťami, ktoré majú priemer menej ako 1.75 cm.

Mali by ste sa vždy uistite sa, že hračka kupujete, je vhodné pre vek dieťaťa, ktorý bude hrať s ním. Vždy si prečítajte veku hračka je odporúčané na obale. Mnohokrát hračky určené pre staršie deti majú malé kúsky, ktoré môžu predstavovať nebezpečenstvo udusenia pre mladšie deti.

Nebuďte zameraní na hračka popularitu. Iste, môže byť múdrosť v davy, ale je to viac dôležité zvážiť vaše dieťa ľubovôle a nevôli, spolu s ich veku a potrebám vo vzdelávaní. Len preto, že hračka je populárny neznamená, že je to vhodné vo vašej domácnosti. Myslíte, že veci cez prvý.

Zvážiť vek svojho dieťaťa, pri kúpe novej hračky. Malé hračky a hračky s vymeniteľné kusy môžu byť nebezpečenstvo udusenia pre bábätká a batoľatá, ktorí prirodzene dať všetko do úst. Zabezpečiť, aby nové hračky sú náročné, bez toho, aby ťažké. Hračky, ktoré sú určené pre staršie deti môžu ľahko zmariť mladšie deti.

Ak máte dieťa, ktoré je viac ako rok starý, mali by ste sa pozrieť do hračky, ktoré podporujú ich začiatku prechádzky a hovorí. Niekoľko rôznych druhov patrí batérie powered jazda-na hračky, chodítka, a tematické playsets. Tieto druhy hračiek a aktivít môže tiež pomôcť im naučiť, ako reagovať a komunikovať s ostatnými.

Ak hľadáte jedinečný darček, zvážte nákup osobný darček. Skvelá hračka pre špeciálne dievčatko je bábikou, ktorá prichádza s jeho vlastné nastaviť osobné prijatie dokumentov. Tieto práce budú zoznam meno dieťaťa ako rodič spolu s bábiky celé meno.

Niekedy je najlepšie hračky sú najjednoduchšie. Jednoduchý súbor drevených blokov môže poskytnúť dieťaťu hodiny zábavy. Má neobmedzené možnosti pri budovaní veže, pevnosti, alebo čokoľvek iné, že inšpiruje jeho predstavivosti. Keď necháte dieťa preskúmať na svoje vlastné, vzdelávania, možnosti sú nekonečné.

Je dôležité pravidelne kontrolovať svoje hračky pre deti, aby sa zabránilo akýmkoľvek zraneniam. Vzhľad pre všetky zlomené časti alebo kúsky, ktoré majú čiastočne prísť off, ako sú oči, nosy, zbraní, atď. Skontrolujte hračky pre ostré hrany alebo body, ktoré môžu poškodiť dieťa. Zbaviť žiadne rozbité hračky môžete nájsť.

Nemusíte kupovať mladšie batoľatá žiadne hračky, ktoré obsahujú vymeniteľné batérie alebo magnetov. Obe tieto veci môžu byť neuveriteľne zlé, ak požití. Je to vaša práca, aby sa uistite sa, že hračka kupujete spĺňa správne bezpečnostné normy pre dieťa vo vašom veku. Čítať etikety hračka presne.

Deti milujú vytvoriť. Umenie a remeslá sú medzi ich obľúbené veci robiť. Je dôležité, aby ste nechaj nezávislosť v tom, ako ich vytvoriť. Ak sa zaujímate o zmätky, len uistite sa, že na ochranu povrchu stola s jednorazové obrus a na poschodí s plachtou.

Ak necháte staršie deti vo vašej domácnosti sa hrať s hračkami, ktoré nie sú primerané veku pre mladšie deti sú tiež prítomné, uistite sa, že vedia dávať pozor. Učenie zodpovednosť je skvelé pre staršie deti, ako sa uistite sa, že ich mladší súrodenci nedostanete poškodení tým, že okolo určitých hračiek.

Ako s mnohými inými položkami, skúste ísť s vyššou kvalitou hračky pre vaše deti. Je pravda, že tieto hračky robiť stáť viac peňazí. Avšak, oni sú zvyčajne vyrobené lepšie ako lacnejšie hračky. Môžete si tiež kúpiť menej tieto hračky, pretože sa nebude musieť byť nahradené ako často.

Čisté hračky pre deti raz týždenne, alebo každý druhý týždeň zbaviť baktérií. Čisté hračky podľa návodu. Majte na pamäti, môžete vyčistiť veľa hračiek v umývačke riadu. Dobrý spôsob, ako dezinfikovať hračky je močenia v roztoku pol šálky bleach asi 5 minút, oplachovania a sušenia vzduchom.

Ak váš miestny hračka obchod nemá to, čo hľadáte, Internet, môže. Existuje veľa on-line hračka obchody, ktoré chcete, aby sa vaše podnikanie. Častokrát, zľavy sú ponúkané na prvé kupujúcich. To šetrí tak čas a peniaze, ako váš tovar dodaný priamo k vašim dverám. Hovoriť o pohodlné!

Môžete mať pocit, nostalgické pri nákupoch na hračky. Alebo to môže byť úplne exasperating. Použitie informácií, ktoré sa nachádza nad pomôcť, aby hračka nakupovanie radosť.