Krasny Penis

Poradenstvo Pre Boj Proti Zbytočná Kvasinkové Infekcie

Veľa žien po celom svete, sú v súčasnosti zaoberajú kvasinkových infekcií. Jeden veľký problém je, že mnohé ženy nevedia, ako najlepšie minimalizovať ich následky. Prečítajte si o niektoré užitočné informácie o kvasinkové infekcie.

S cieľom znížiť počet kvasinkové infekcie, ktoré máte, udržiavať vaginálne oblasť v čistote. Použitie unscented mydlo na túto oblasť a uistite sa, že pat oblasti suchu pri čistení je kompletný. Baktérie, ktoré spôsobujú infekcie sa darí vo vlhkých, tmavých oblastí, takže sa uistite, aby v oblasti čisté a suché.

Keď ste na sebe niečo, ste potenie veľa alebo stále veľa vody, ako telocvični oblečenie alebo plavky, je dôležité, ak chcete zmeniť svoj odev okamžite. Nosenie týchto oblečenie, ale umožňuje vlhkosti zavesiť okolo genitálií, príjemný kvasinkové infekcie formulár.

Ak nie ste alergickí alebo citlivé na tea tree oil, môžete ho použiť na liečbu miernej infekcie kvasiniek. Slather hornej tretine pravidelného tampon s osobným mazivo, a potom pridať pár kvapiek tea tree oleja. Nenechávajte tampon v dlhšie ako 8 hodín a ihneď ju vyberte, ak sa vyskytnú nejaké nepríjemné pocity alebo podráždenie.

Mnoho žien si myslí, že douching budú udržiavať vaginálne oblasť v čistote a menej náchylné na infekcie kvasiniek. Avšak, časté douching vlastne môže zničiť dobré baktérie, ktoré žijú v pošve, takže vám viac pravdepodobné, že si kvasinková infekcia. Pravidelné kúpanie jemným čistiacim a dôkladnom zaschnutí sú dosť na to, aby oblasť v čistote.

Aj keď to nie je vyskytujú tak často, ako vaginálne kvasinkové infekcie, niektorí ľudia tiež získať ústne kvasinkových infekcií. Ak zistíte, že sa tento prípad, okamžite informujte svojho lekára. Ak trpíte tento typ infekcie, konzumovať v pohode kvapaliny a opláchnite slanej vody.

Štúdie ukázali, že boritá je bezpečné, lacné, ale účinný liek na kvasinkové infekcie. Poraďte sa so svojím lekárom, a ak sa schváli, pokúste sa pomocou kyseliny boritej kapsula raz denne nabudúce máte kvasinková infekcia obličkového-up. Nepoužívajte kyseliny boritej, ak ste tehotná alebo môže byť tehotná, ako to nebola testovaná na bezpečnosť v tehotné ženy.

Nápoj cranberry juice na liečbu infekcie kvasiniek. Táto šťava je skvelé pre močových ciest problémy, ale môže účinne liečbu kvasinkových infekcií príliš. To pomôže splachovacími baktérie a huby, ktoré spôsobujú infekcie. Pitie niekoľko šálok denne na pár týždňov môže pomôcť zbaviť ťažkosti a infekcie.

Skúste znížiť množstvo douching, že ste si počas dňa. Je dôležité nezabúdať vašej vaginálnej oblasti v sprche. Uistite sa, že jemne čistí oblasť s vodou a hypoalergénne mydlo; tiež si pamätám na čistenie záhybov. To umožní, aby si kvasiniek nerastie v týchto lokalitách. Zdržať sa douching úplne, ako to môže mať negatívny dosah infekcie.

Existuje mnoho potravín, ktoré môžu pomôcť zahnať kvasinková infekcia. Jeden je nesladené cranberry juice, ktoré môžu acidify vaginálny sekrét, ktorý pomôže zabiť kvasiniek. Cesnak je ďalší populárne domáce liek, ako to má anti-hubové vlastnosti. Skúste dva strúčiky denne v potravinách alebo šaláty. Cesnak chutí príliš!

Vždy sledujte, kde ste na utieranie. Kedykoľvek môžete použiť kúpeľni, ale hlavne po stolici, je dôležité pamätať na utierajte spredu dozadu namiesto späť na prednej strane. Ak budete utierať z zozadu dopredu, riziko prenosu kvasiniek a fekálne baktérie do pošvy, ktoré môžu spôsobiť infekcie.

Cesnak je veľký prírodný prostriedok pre kvasinková infekcia úľavu a vyliečenie. Vy ju môžete použiť dvoma spôsobmi. Buď môžete jesť cesnak (alebo potraviny s cesnakom), alebo môžete aplikovať priamo na postihnuté oblasti. Ak sa rozhodnete pre priamu aplikáciu, uistite sa, že ísť s čistým cesnak, najlepšie všetky prírodné a organické, a uistite sa, že je čistý. Nenanášajte viac ako každé tri hodiny.

Ako už bolo uvedené, že veľa žien, boj s kvasinkových infekcií, ale nedostatok správne znalosti. Keď ste si vedomí, ako sa vyrovnať s kvasinková infekcia, zistíte, že oveľa menej ťažké skutočne urobiť. Uchovávajte tieto informácie na mysli, a vytlačiť tento článok, ak potrebujete!