Kratky Penis

Vyskúšajte Tipy Na Plošných Stres

Spolu s veľa radosti, mať dieťa môže priniesť veľa nových stres. Existuje mnoho drastické zmeny, ktoré prebiehajú vo vašej domácnosti, a ak ste prvýkrát mamou, to môže byť veľmi stresujúce. Tento článok vám poskytne niekoľko skvelých tipov pre vytvorenie vášho života s vaše nové dieťa trochu menej stresujúce.

Dýchanie robí divy pre zmiernenie stresu. Zhlboka sa nadýchnite, to pomáha oxygenate vašej krvi a môže vám pomôcť, aby sa relaxovať okamžite. Ak vás dych plytké, spôsobuje vaše srdce biť rýchlejšie a vaše svaly sa začnú získať čas. Namiesto toho, zhlboka dýchať, nadýchnuť nosom, držte niekoľko sekúnd a potom výdych nosom.

Fantastický spôsob, ako pomôcť vám udržať hladinu stresu dole je meditovať. Existuje mnoho rôznych spôsobov, ako meditovať. Meditácia je skvelé, pretože to vám pomôže zabudnúť na všetky svoje starosti, na chvíľu. Budete môcť myslieť viac jasne len tým, že premýšľa trochu každý deň.

S cieľom udržať úroveň stresu pod kontrolou, bolo by rozumné nájsť niečo, čo máte radi robia. Bude to, aby sa vaša myseľ mimo, čo môže priniesť stresu vo vašom živote. Trochu oddychový čas, ak budete? To je dôležité, pretože mnohí ľudia potrebujú činnosti, ktoré vám pomôžu dať im zásuvky, pre ich frustrácie.

Úsmev vaša cesta, ako byť bez stresu. S úsmevom ukazuje, že ste šťastný. Ale vedeli ste, že s úsmevom si tiež, aby ste sa cítili šťastní a uvoľnene. Keď sa budete usmievať, budete prenosu nervových impulzov z vašej tváre svalovej do centra mozgu, ktorá vám povie, že ste pokojné. Ak máte pocit, ohromený alebo v strese sa chvíľu úsmev.

Skôr, ako budete robiť alebo hovoriť niečo môžete ľutovať, zastaviť a počítať do 10. Chvíľku preč zo vec alebo osoba, spôsobuje vám stres a získať si spolu. To trvať aj niekoľko hlbokých nádychov, recitovať potvrdenie, alebo úsek. Urobiť čokoľvek, aby re-centrum sami, a zbaviť sa stresu.

Sip na čaj pomôcť upokojiť seba. Harmančekový čaj je známy pre jej upokojujúci účinok, ale sú tu aj iné čaje, ktoré môžu upokojiť aj vám. Skúste pohár passionflower, catnip, kava kava, alebo skullcap. Strmé týchto bylín asi 10 minút a dostanete plnú účinky ich upokojujúci právomoci.

Cvičenie je nádherné, ako zmierniť stres. To bude vaša tepová frekvencia čerpania a berie svoju myseľ z stresujúce udalosti vo vašom živote. Zvážte aktivity ako chôdza, tenis, beh, plávanie alebo bicyklovanie. Stres súvisiaci chemikálie sú spálené počas cvičenia, a je to zdravé pre vás a vaše srdce!

K zníženiu stresu, jedna z vecí, ktoré môžete urobiť, je plán na pěší výlet s priateľmi. To bude skvelá pre vaše telo a dať si emocionálne omilostnit, ktoré potrebujete. Tiež budete sa v prírodných púšti, ktorý bude poskytovať veľmi upokojujúce scenérie.

Ak sa vám nedarí presvedčiť o tom, že stres je zlé, len preto, že vaše srdce, než by ste si mali uvedomiť, že je tiež spôsobí, že sa k priberaniu na váhe. Keď sa cítite viac zdôraznil, vaše telo sa snaží držať na energiu, ktorá sa má, čo spôsobuje vám získať a udržať si hmotnosť.

Stanovenie cieľov je neoddeliteľnou súčasťou na zvládanie stresu a tlaku, ktorý bude čeliť. Skúste nastaviť rozumné ciele, ktoré nie sú príliš vysoká alebo príliš nízka, tak, že nie ste iba schopný ich dosiahnutie, ale pocit spokojnosti až po vás. Správne stanovenie cieľov je dôležité obmedziť úzkosť.

Ak ste sa pokúšali ďalší záľuby, ale našli ich schopní znížiť stres, potom možno budete chcieť, aby zvážila remeselníci. Dokonca aj vtedy, ak ste muž, môžete vyskúšať cross-šitie alebo šrot rezervácie. Ľudia, ktorí na tieto aktivity sa povedať, že začnú zadajte tranze a napokon, cítiť sa lepšie.

Ako bolo uvedené na začiatku tohto článku, mať dieťa môže priniesť veľa stresu do vášho života. Naučiť sa, ako sa vysporiadať s novým stres môže byť náročné. Dúfajme, že po prečítaní tohto článku, budete sa cítiť trochu viac pripravené a bude používať tipov, ktoré vám pomôžu chill out, keď sa veci stanú príliš stresujúce.