Krem Na Penis

Získanie Nepríjemných Škodcov Z Vášho Domova

Škodcov, shmests – je čas sa dostať svoj život späť na správnu cestu. S strašidelný roboty okolo, bude sa vám nie je dobre. Budete musieť mať čas sa učiť, ako sa zbaviť sa ich. Tento článok je najlepšie začať, tak si to v plnej výške, naučiť sa čo najviac, ako môžete.

Opýtajte sa ktoréhokoľvek profesionálne môžete najať na odkazy. Len preto, že majú reklamu vo vašom žlté stránky neznamená, že sa majú urobiť dobrý obchod. Oni len spôsob, ako si byť istí, že budete mať svoje peniaze to stojí za to, je overiť si, že ich ostatní zákazníci sú spokojní s ich prácou.

Skúste do-it-yourself sprej. Ak si nemôžete dovoliť mať profesionálne služby vyjsť na sprej váš domov pre škodcu prevencie, vyskúšajte niektorý z počtu škodcov a spreje sú k dispozícii na miestnej hardvér a box obchodov. Väčšina prísť v ľahko-to-použitie fľaše s spúšť trysky, ktoré umožňujú sprej okolo foundation a windows vášho domova, dovnútra a von.

Sweep vaša kuchyňa a jedáleň podlahy a utrite si pultov každý deň. Dokonca aj malé omrvinky alebo kúsky vynechané potraviny môže prilákať mravce, šváby a iných škodcov. To je dobrý nápad, ak chcete vyprázdniť odpadky každý deň. Kôš môže byť živnou pôdou pre dom a ovocné mušky.

Ak ste videli veľké množstvo chýb vo vnútri, pomaly, kruh, obvod vášho domu. Pokúste sa nájsť všetky malé otvory, kde sa chýb, ktoré by mohli získať. Pozrite sa pozorne blízkosti vášho komína a vlečky. Ak nájdite otvor, kúpiť silikónové tesniace a získať priestore upevnené, aby sa čo najlepšie svoje schopnosti.

Vedieť, čo škodcu, ktorý riešite. Nemôžete bojovať, čo nerozumiete. Nie každý prípravky na kontrolu škodcov metóda funguje pre každý typ chybu. Musíte vybrať správnu zbraň tvár váš nepriateľ. Tak, urobiť si vlastný prieskum. Hľadať na internete za chyby, ktoré vyzerajú ako vaše pešti, a v téme aké typy metód sú najvhodnejšie.

Ak sa svojho škodcu problém je hlučné cvrčky, potom vaša odpoveď je tak jednoduché, ako na lepiacej pásky. Odrezať pásy a položte ho s lepiacou stranou nahor. Miesto na podlahe alebo na zemi, v blízkosti ktorej budete počuť cvrčky. To bude priťahovať nimi, a oni budú narazíte na to.

Myší užite si jesť obilniny a cereálie. To je niečo, budete musieť uistite sa, že nechcete nechať ležať v kuchyni. Myší bude umývadlo zuby do takmer nič! Ak má morča, v dome je spoločný pre vás, odstrániť dodávky potravín a umiestniť ich do vysokej skrine a používanie uzavretých nádobách. Majú fantastický čuch, takže sa nemusíte podceňovať tieto malé zvieratká.

Máte mravce vo vašej domácnosti? Zbaviť sa týchto hmyzu zmiešaním niektoré bórax a cukru. Nalejte túto concoction na dosah ruky a všetkých v okolí vášho domova. Ak viete, kde mravce pochádzajú z, zalejeme štedré množstvo bórax a cukru v týchto oblastiach. Mravce bude ťahaný cukor, ale borax bude zabiť.

Ste schopní vidieť cez spodnej časti vášho domova dvere? Ak áno, to znamená, škodcov majú jednoduchý spôsob, ako vstúpiť do vášho domova. V snahe odstrániť tento problém, budete musieť opraviť výška dverí. Mohli by ste tiež len pridať počasie pásy tesnenie na vaše dvere.

Škodcov bude minulosťou, teraz, že viete, ako sa ich zbaviť. Nezáleží na tom, či sú chyby, alebo netopierov, budete vedieť, čo robiť. S naučil toľko, by ste mali byť schopní nájsť riešenie tohto problému. Len dostať sa do práce, a si to urobil!