Krivy Penis

Ekologickej Zahradničení Nápady Maximalizovať Vašu Záhradu Potenciál

Záhradníctvo je hobby užil veľa a je považovaný za veľmi uvoľňujúce. Ľudia milujú ich výsadbu semien a nakoniec pestovania zvodný záhrada. Pri spustení na záhrade prvýkrát môže byť odstrašujúca, stáva sa oveľa jednoduchšie, ak máte správne tipy a triky. Tento článok obsahuje informácie o zahradničení.

Dávajte pozor na kompatibilitu vaše rastliny. Môžete rastlinných vysoké rastliny, ako sú paradajky, a použiť ich k odtieň ako slnko-citlivé rastliny ako šalát a špenát. Tieto kombinácie môžu znížiť množstvo úrodnej priestor vašej záhrade si vyžaduje zároveň aj zvýšenie výnosu všetky typy rastlín.

Ak chcete ušetriť miesto vo vašej záhrade, skúste výsadbu vaše plodín v blokoch, než v tradičných riadkov. Riadky skončiť opúšťať príliš veľa priestoru medzi rastlinami za zbytočné cesty. Bloky pomôcť udržať rastliny tesný spolu bez straty na produkcii. Malé rôzne kuchyne, zeleninu najlepšie robiť to, v blokoch, ktoré sú usporiadané v širokej posteli.

Vedieť, čo rastie vo vašom regióne. Keď nájdete širokú škálu osiva pakety ponúkané on-line, je ľahké sa dostať cucal do myšlienka rastie všetko a nič! V skutočnosti však iba niektoré z nich môžu prekvitať vo vašom regionálneho prostredia. Štúdium na vašom regióne, a to, čo plodín môže prežiť.

Uistite sa, že zavlažovanie vašej záhrady denne. Bez vody denne, vaša záhrada môže rýchlo premeniť kyslé. Ak myšlienka, že ju potiahnete hadice denne je príliš veľa pre to, aby ste žalúdka, zvážte inštaláciu nejaký hasiacim zariadením. Tam je cena, ale môže ušetriť veľa bolesti hlavy a vlastne platiť za seba cez zdravé plodiny!

Výsadba a zeleninové záhrade môže byť naozaj obohacujúce skúsenosti. Ak chcete byť istý, že vaša záhrada je úspešný, musíte vybrať umiestnenie, ktoré dostane dostatok slnečného svetla. Plodiny bude musieť byť v mieste, ktoré je veľmi otvorený a svetlý, dáva im dostatok priestoru na prosperovať a rásť.

Zabiť mimo vošky na rose rastliny, sprej s nimi prášku, mlieka a vody, zmes (1/3 pohára sušeného mlieka na jednu litrovú vody). Keď zmes je nastriekaný, vošky chytí do kvapaliny a nakoniec zomrieť. Každých pár týždňov sprej dole ruží s vodou opláchnite zmesi a znova použiť v prípade potreby.

Pikantné riešenie zbaviť vašej záhrade škodcov je na postrek rastlín s horúcou horčica alebo červené korenie zmesi (jedna polievková lyžica horúca, horčica alebo červené korenie na jednu litrovú vody). Riešenie je bezpečný sprej priamo na vašej záhrade lístie a škodcov nemôže stať, chuť!

Kravatu pásy mylar balóny na pobočkách vaše ovocné stromy práve pred zberom úrody čas. Tieto mávajú, lesklé popruhy bude strašiť preč vtáky a malé cicavce, chrániť svoje ovocie. Len sa uistite, že na ich odstránenie, po zbere úrody, pretože ak sa rana voľné, zvieratá môžu jesť a stal chorý.

Záhradníctvo nemusí zastaviť v jar. Výsadbu na jeseň môže pomôcť máte krásne žiarivé záhrada po zime sneží rozplynie. Niektoré rastliny, ktoré dobre, vysadili na jeseň patrí chryzantémy, kales, a astry. Ďalšou výhodou pestovania v páde je, že žiarovky potrebujú menej hnojiva a zavlažovanie, ušetrí ďalšie náklady.

Použitie rozsahu, farby a textúry vo vašej záhrade na zlepšenie záujmu. Použiť rastliny z rôznych výšok, uvedenie malé predné a vysokými cenami v chrbte. Pridajte niekoľko rastlín, ktoré majú hlboké maroon listy, ktoré vyzerá skvele vedľa zelene. Zasadiť strom alebo ker, ktorý sa zmení na oranžovú a zlato na jeseň, a zmiešajte malé-leafed rastliny s väčšími-leafed alebo špicaté rastliny, ako sú agáve.

Vodu efektívne podporovať rast rastlín a znížiť na vode bill. Zavlažovanie v noci alebo skoro ráno je najúčinnejší čas na vode. Teplo a slnko je voda odparí pred kúpeľa. Zalievanie bližšie k zemi, bude tiež minimalizovať) miešaciu umožňujúci vaše rastliny získať maximálne množstvo vody.

Ak chcete stráviť kvalitný čas vonku s deťmi, prečo nie čo im pomôcť vám s vašimi záhradníctvo? Malé deti si zbierame ovocie sami zo záhrady. Z tohto dôvodu budú s väčšou pravdepodobnosťou poskytnúť pomoc v záhrade, ak majú pocit, že dostali niečo, čo z nej.

Recyklácia dreva šetrí peniaze a dodáva jedinečný nádych vašej záhrade. Používať tvrdé drevo vybudovať malé záhradné ploty alebo podporných štruktúr pre rastliny. Zdroje sú rozbité stoly, stoličky, alebo nevyužité výbava kúsky z minulosti domov projektov zlepšovania. Farba dreva pridať farbu a záujem váš záhradný plot.

Využiť mráz pokrýva pre svoje rastliny, keď sa dostane za studena. Mráz môže spôsobiť drobné ľadové kryštály tvoria vo vašom strojov a skartovať prirodzené, mäkké mäso rastlín. Mlieko nádoby, kontajnery a iné plasty môžu pomôcť vám pomôžu pri vytváraní uzavretom prostredí okolo rastlín. V ideálnom prípade sa chcete chrániť vaše rastlín z toho, že je vystavené vonku zima vzduchu.

Môžete byť schopní nájsť botanická insekticídy na miestnej úrovni, ktoré sú často veľmi užitočné pre prevenciu zamorenie hmyzom. Častokrát, prírodné insekticídy fungovať lepšie ako synteticky vyrábané pesticídov. Prírodné insekticídy majú nevýhodu kratšie účinné obdobie a rýchly pokles.

Zatiaľ čo starostlivosť o vaše organické záhrady zahŕňa mnoho veľkých, celodenné úlohy, vyzýva sa aj pre menšie pracovné miesta, ktoré je potrebné vykonávať častejšie. Udržať dobrú rukoväť na drobné potreby vašej záhrady tak, aby ste mohli dobre využiť krátke obdobie voľného času. Keď máte pár minút nazvyš, prečo nepoužiť ich pletie, prerezávanie alebo vykonávaní iných záhradných úlohy údržby?

Ako bolo diskutované na začiatku tohto článku, mnohí ľudia radi záhrada a je považovaný za obľúbené hobby. Hoci záhradníctvo pre prvý čas sa môže zdať skľučujúca pre niektorých to bude jednoduché, ak budete sú vybavené správne informácie. Uplatniť tento článok je poradenstvo a budete sa dobre na vašej ceste k s krásnou záhradou.