Lepsia Erekcia

Prípravky na Kontrolu škodcov Poradenstvo Môžete Naozaj Používať

Keď škodcov sú väčšinou riadené odborníkmi, môžete ešte skúsiť niektoré veci na vlastné prvý. Nižšie článok vám poskytne niekoľko tipov na to, ako na odstránenie škodcov na vlastnú päsť. Tento článok vám povie všetko, čo potrebujete vedieť.

Nepredpokladajte, že škodcov sú úplne preč len preto, že ste videli všetky. Ak váš vyhubí chce vrátiť sa pre nadväzujúce, by ste sa mali riadiť ich radami. Tam je dobrá šanca, že tam je ešte malé populácie vo vašom dome, ktorý mohol prísť z vajec, tak počúvať profesionálne a držať následné vymenovanie.

Borax prášok je známy ako prírodné prípravky na kontrolu škodcov. To môže byť používané na zbaviť svojho domu a na dvore mnoho rôznych druhov hmyzu, vrátane šváby a mravce. Vyhnite sa použitie borax okolo deti a domáce zvieratá. Namiesto toho, miesto borax spolu líšt a pod skrine rýchlo zbaviť svojho domova týchto škodcov.

Odstrániť plné odpadkov z hneď domov. Odpadky vľavo sedí okolo príliš dlho, je jeden z hlavných dôvodov, pre škodcu inváziou do domov. Minúta vaša odpadky je plný (alebo dokonca aj vtedy, ak to nie je, ale je to už za chvíľu), odstrániť z vášho obývacej priestoru a umiestnite ju do správnej nádoby pre vyzdvihnúť.

Keď ste rastlín, kríkov okolo vášho domu, uistite sa, že opustiť 12 centimetrov schválení. Rôzne hmyzu použiť tento štetec ako ich domov a tam je veľmi málo, ktoré môžete urobiť, aby to prestalo. Tým, že sa štetec, v tesnej blízkosti domova, riskujete tieto hmyz napádať cez okná alebo dvere.

Ak máte únik vody, fix okamžite. Škodcov vždy hľadať zdroje vody. Na škodcov môže zmysle nie je únik z diaľky. Nechcem prispievať do svojho škodcu invázie. Dať trochu námahy a zaoberať sa svojho škodcu problém skôr, ako sa dostane z ruky.

Pri posudzovaní nových stromov na vašom dvore, dávajte pozor na miesto, kde si ich udržať ich preč z vášho domu. Hlodavce sú zdatní horolezcov, a môžu použiť stromy, aby získali prístup do vášho domova. Dobrý vzdialenosť rastlín ich je 15 metrov na najmenej.

Vám môže byť znepokojený hlodavce zadanie vášho domu. Kľúčovú vec, ktorú urobiť, je pozrieť sa na vonkajšej časti domu sa zistiť, čo trhliny môžu existovať, ktoré by umožnili hlodavce alebo malé zvieratá vstúpiť. Vyplniť tieto trhliny s niektorými čistiace podložky alebo umiestniť niektoré jed v týchto pasážach. Horčicový olej môže fungovať rovnako.

Zvýšiť frekvenciu, aby ste si garbage out v priebehu roka. Niekedy sa nesmú brať garbage out dosť, čo môže spôsobiť, pachy, ktoré môžu prilákať škodcov. Namiesto prináša garbage out raz za týždeň, môžeš to raz za dva alebo tri dni.

Ak žijete v dome, ktorý má škodcov v to, uistite sa, že môžete volať a vyhubí pred vami presunúť do nového domova. Mnohí ľudia nedokážu robiť to a skončí účtovná chyby s nimi, aby ich nové miesta. To znamená, že bude mať rovnaký problém znova v novom mieste.

Vyhľadať v podkroví pre všetky otvory v zakladateľskej alebo v izolácii. Vás nemusí počuť, ale myší môže byť žijúci v podkroví bez vášho poznania. Stačí sa pozrieť okolo niekoľko krát ročne pre všetky tell tale znamenia vám môže pomôcť odvrátiť väčšie hmyzom.

Včelie bodnutie sú bolestivé, a môžu byť aj fatálne pre niektorých ľudí. Uistite sa, že včely nestavia hniezdo na alebo v blízkosti vášho domova. Ak si všimnete, včely v blízkosti vášho domova, skontrolujte, či nie sú budovanie hniezda. Wasp sprej môže byť použitý z diaľky a zabiť včely pred odstránením hniezda.

Ak váš ruže nie sú prosperujúce, pretože aphid napadnutie, chyť banán. Jednoducho rozsekať vaše banánovej šupky a miesta v okolí vášho rose kríky. V banánovej šupky bude nielen udržať vošky preč, ale tiež sa pridá hodnotný draslík, aby váš pôdy, ktorá bude mať za následok krásne kvitne.

Aby komáre od shazovat vaše vonkajšie strany, miesto citronella sviečky okolo stolov. Robia pekné dekorácie, a vôňa vydrží komárov preč. Môžete dať sviečky v dekoratívnej nádoby vhodnej veľkosti, ak chcete, aby sa viac dekoratívne. Ich použitie od súmraku a až do večera, keď komáre sú viac pravdepodobné, že sa vyjsť von.

Nemusíte fantázie, tmely, aby myší z vášho domova. Veci, žiadne diery alebo trhliny, ktoré je 0,25″ alebo väčšie s jed, a potom vyplniť priestor s oceľovej vlny, aby nič sa vrátiť vo vnútri. Používajte dlhé skrutkovač, aby skutočne veci otvor dobrý a plný.

Teraz ste si už prečítali tento článok, by ste mali mať lepšie porozumenie, aké druhy škodcov problémy môžete riešiť na vlastnú päsť a tie, ktoré vyžadujú profesionálne. Môžete zvládnuť svoje pešti problém s týmto poznaním. Raz preč, budete mať tak rád, že ste sa naučili, ako sa zbaviť škodcov!