Lepsia Vydrz Pri Sexu

Získať Užitočné Tipy O Stolové Počítače, Ktoré Sú Jednoduché Na Pochopenie

Stolné počítače sa nachádzajú takmer všade, kam sa pozriete. Bez ohľadu na to, kde žijete, musíte vlastniť počítač naozaj byť pripojený. Nie je jednoduché ti, aby tento nákup, ale táto rada pomôže trochu.

Ak je softvér, ktorý máte, je pre PC počítačov a chcete Mac, môžete zakúpiť Mac Paralely. Je to tak, váš Mac môžete spustiť PC operačné systémy. Týmto spôsobom, môžete spustiť všetky vaše PC programy. Budete musieť kúpiť, operačný systém samostatné.

Pre najlepšie riešenie pri kúpe nového ploche počítača, obchod, počas a po späť na škola času, alebo tesne pred Vianocami. Tieto sú časy, keď počítač spoločností ponúka skvelé ponuky na mnohých z ich najlepších predaj počítačov. Počítač spoločností bude tiež ponúkať balíky počítačov a tlačiarní, ktorá vám môže ušetriť peniaze navyše.

Nakupovanie na ploche počítača vždy prináša otázku, ktoré druhy príslušenstva alebo doplnkov, ktoré sú nevyhnutné a ktoré nie sú. Dbajte na to, učiť sa, ktoré položky sú zahrnuté v počítači, sama o sebe, takže nemusíte skončiť plytvanie peňazí na zbytočné zariadenia, ktoré inteligentne predajca vás presvedčili o tom, bola kľúčová.

Skôr, než si kúpiť stolový počítač, spýtajte sa sami seba, čo máte v pláne urobiť s ním. Zistiť, či ste len bude ho používať na prácu, hrať sa, alebo oboje. Musíte zvážiť, programy a médiá, že musíte použiť. Skontrolujte počítače, ktoré chcete zabezpečiť zvukové karty a grafické karty sú dosť na ich podporu.

Pri pohľade na nové plochy, uistite sa, že softvér, ktorý sa dodáva s je to legálne. Softvér by mal prísť s CD a CD key. To zabezpečuje, budete môcť aktualizovať softvér a zostať mimo právny problém.

Aj keď môžete byť strach z vyhliadky, je to naozaj má platiť, ak chcete overiť, že ste sa vlastne dostali zariadenia, pre ktoré ste očakávali. To nie je nezvyčajné pre bezohľadných predajcovia fudge štatistiky na procesor počítača alebo pamäť. Preto je dôležité vykonať skutočnú kontrolu sami.

Ak môžete, rozhodnúť sa na ploche, ktorá má periférne pripojenie na prednej strane skrine. Mnoho počítačov je dnes majú aspoň dva USB porty sú k dispozícii na prednej strane. To môže ušetriť veľa problémov, keď idete na zapojenie veci, najmä ak vaša pracovná plocha je skryté preč z obrazovky.

Zistite, či tam existujú nejaké počítač stavitelia v blízkosti môžete získať presný stroj potrebujete. Ak nie ste schopní budovať sami, vždy sa môžete zaplatiť niekoho, kto niečo navyše, aby svoju prácu pre vás. To vám ideálne počítač, ktorý spĺňa všetky vaše požiadavky.

Dajte si pozor na podvody pri kúpe stolný počítač od súkromného predajcu. Zatiaľ čo oni môžu sľúbiť, rýchly, pracovný počítač, nebudete vedieť, či je to pravda, kým si to vyskúšať. Trvajú na tom, že sú schopní vidieť ho v akcii s monitor, myš, klávesnicu a prístup na internet minimálne.

Nepovažujem sa záručná použili pri nákupe. Záruka prevod medzi majiteľmi je niečo, čo vôbec neexistuje v dnešnej dobe. Zatiaľ čo si môžete ušetriť veľa peňazí v použitom počítači, je najlepšie sa nezameriavajú na pôvodnej záručnej pri nákupe.

Mali by ste si určite mali venovať pozornosť na procesor, ktorý je súčasťou stroja. Intel napríklad stále robí jeho staré procesory, rovnako ako je to nová Core i5 a Core i7, všetky, ktoré môžu byť nájdené v nových počítačov. Nezabudnite sa pozrieť na posledné dva procesory alebo ich ekvivalenty tak, že máte počítač, ktorý bude úspešne fungovať pre vás a na všetkých úrovniach.

Majte na pamäti, že vždy sa môžete pridať komponenty neskôr. Ak sa stane, že sa pri pohľade na dobré riešenie na stolnom počítači, pamätajte si, že vždy sa môžete pridať veci neskôr. Vždy sa môžete kúpiť viac pamäte, napríklad. Môžete ušetriť peniaze, ak si kúpite holé kosti počítač a kupovať iba to, čo potrebujete.

Bude služba ponúknutá s nákupom? Ak áno, zvážte, či je to na mieste, alebo budete musieť loď počítač opraviť. Stolný počítač nie je malá, a to môže stáť o ruku a nohu, aby si to do servisu, tak na mieste, je lepšie staviť.

Stačí si kúpiť príslušenstvo, ktoré budete potrebovať. Nenechajte predajcu predávať príliš veľa zbytočných doplnkov. Uistite sa, že máte preveriť, čo sa dodáva spolu s počítačom a či sú alebo nie sú nabíjania vám navyše za to. To môže byť lacnejšie kúpiť minimum z maloobchodníkovi a kúpiť počítač príslušenstvo inde.

Tipy, tu vám poskytne veľa pomoci. Každý tip vám dáva pomoc budete musieť dostať cez nákupný proces. Využiť každý tip: ak chcete dosiahnuť najlepší možný zážitok.