Liek Na Erekciu

Je Produktívne: Easy Time Management Triky

Čas je komoditou, ktorá je cenná väčšina všetci v týchto dňoch. Ak zistíte, že je ťažké riadiť hodín denne, váš život bude naplnený stres a frustráciu. Informácie v tomto článku vám môže pomôcť riadiť svoj čas efektívnejšie, takže váš život bude viac produktívne a príjemné.

Viesť denník o tom, ako tráviš svoj čas. To asi 3 dni. Budete mať možnosť vidieť, čo míňaš čas na. Môžete potom určiť, čo je potrebné tráviť čas robiť a čo nie je potrebné. Prísť na to, ako riadiť svoj čas lepšie.

Ak máte veľmi veľké úlohy, ktoré vás čakajú, sú, rozbiť ju na menšie časti. Vytvoriť zoznam všetkého, že to bude trvať, než sa projekt dokončí. Akonáhle budete mať zoznam pracovať s, používať termín a vytvoriť kalendár, ktorý obsahuje to, čo potrebujete, aby si urobil každý deň, či je ukončený v čase.

Keď čas je naozaj nevyhnutné, udržať nejakú sociálnych médií z vášho pracovného priestoru. Sociálne médiá môže byť extrémne čas cicať, doslova jesť minút a hodín, ak nie ste opatrní. Skutočne zameranie, budete potrebovať súkromie preč z týchto stránok. To môže byť lákavé, aby sa pozreli, ale spomínam si, ako efektívne môžete si byť bez neho!

Plán sa každý deň, každé ráno. Stačí napísať všetkých vecí, ktoré by ste chceli dosiahnuť. Rozpis sa dostanete späť na správnu cestu.

Nečakajte na poslednú chvíľu, aby niečo spravili, ak si stále pozadu. Napríklad, keď sa vám zrazu zapamätať dôležité úlohy, ktoré má byť postarané pred piatimi dnes, nebudete môcť získať nič iné urobiť! Vyhýbať sa byť otrokom do lehoty a spravovať čas rozumnejšie.

Zvážte nenosí hodinky. Znie to môže znieť nelogicky na riadenie času, ale niektorí ľudia sú hodiny pozorovateľmi. Dostanú sa zameral na čas, na úkor skutočných riadenie času. Potrebujete sa oslobodiť sa z tejto sa naozaj sústrediť. V skutočnosti, zistíte, že je to veľmi oslobodzujúce a účinné len dostať sa do práce bez toho, aby slave hodiny alebo hodinky.

Majú sit-down so sebou denne. Prvú pol hodinu, každý deň je o stratégiu. Mali by ste si vytvoriť zoznam priorít, že zostatky na svoj deň. Nie premôcť zoznam s viac ako svoj deň zvládne. Ak to nie je prioritou pre dnešný deň, zvážiť, či je pre dnešnú zoznam a zamerať sa na vyššiu priority.

Zápis v denníku na zapisovať svoje úlohy. V priebehu niekoľkých dní, napísať svoje úlohy spolu s čas potrebný na dokončenie každej. Po tieto tri alebo štyri dni, pozrite sa na váš denník ak si chcete pozrieť, kde je potrebné zlepšiť na čas.

Keď ste plánovanie svoj deň, zoznam vecí podľa dôležitosti. Môžete ľahko organizovať deň týmto spôsobom. Dať nejaké skutočné myslel, ktoré úlohy sú absolútne nevyhnutné a ktoré sú menej dôležité. Zoznam týchto vecí najskôr na svojho plánu. Začnite v hornej časti zoznamu a práce nadol na menej dôležité veci.

Vy ste niekto, kto sa neustále ponáhľajúcich dodržanie termínov a vykonávanie mnohých úloh, ktoré sú potrebné z vás? Ak máte, použite tipy vaše prečítať v tomto článku si riadiť svoj život a svoj čas. Budete môcť žiť menej stresujúci život, keď si kroky uvedené v tomto článku.