Liek Na Potenciu Bez Receptu

Smart Tipy A Šikovných Trikov Pre Osobné Financie

Ak sa ocitnete v horskom dlhu, môže sa zdať, že nikdy nebudete schopný kopať seba von. Začať vytvárať prísne rozpočtov a nákupné zoznamy, ktoré vám pomôžu zostať na trati s váš príjem. Prečítajte si tento článok pre viac tipov na správu osobných financií.

Buďte opatrní, keď si odhadnúť, aký druh hypotekárne splátky si môže dovoliť. To hypotéka je veľmi dlhodobý finančný návrh. Vaše platobné povinnosti bude závisieť na tom, koľko peňazí budete zarábať počas viacerých rokov. Majte na pamäti, možnosť, že váš príjem môže zostať konštantná alebo dokonca upadnúť do budúcnosti, keď si uvedomíte, hypotekárne splátky.

Financovanie realitných nie je najľahšia úloha. Veriteľ sa domnieva niekoľko faktorov. Jedným z týchto faktorov je dlh-na-výnosy pomer, ktorý je percento váš hrubý mesačný príjem, ktorý strávite na platiť svoje dlhy. To zahŕňa všetko, čo od bývania na auto platby. Je veľmi dôležité, aby sa väčšie nákupy pred nákupom domov, pretože to výrazne ruiny dlhu k výnosom pomer.

Ak vaša banka je zrazu pridanie poplatky za veci, ktoré boli predtým voľný, ako nabíjania mesačný poplatok mať BANKOMATOVÉ karty, môže to byť čas na skúmať iné možnosti. Obchod sa okolo nájsť banka, ktorá chce, aby ste ako zákazník. Regionálne banky môžu ponúknuť lepšie možnosti, ako veľké štátne banky, a ak ste oprávnené zúčastniť sa credit union, pridajte ich do porovnania nakupovať, príliš.

Tiesňové sporiaci účet je osobné financie, musí sa chrániť pred nečakané výdavky. V závislosti od vašej situácie si môžete zvoliť, aby zachrániť aby sa dostať von z dlhov alebo na budúce náklady.

Každý, hľadanie, že majú často jeden doláru poukážky v ich vreckách môžete použiť tieto účty zaujímavým spôsobom, ktorý môže byť veľkým prínosom pre ich financie. Kúpi žreb s náhradných dolár ponúka možnosť vyhrať oveľa väčšie množstvo, ako bolo vynaložené.

Ak má človek talent na maľovanie môžu rozvíjať ho do vedľajšie zamestnanie alebo dokonca kariéru, ktorá môže podporiť ich celý osobných financií, ak si to želajú. Reklama cez noviny, letáky, slovo z úst, on-line reklamy, alebo akýchkoľvek iných dopravných môže stavať tie základňu zákazníkov. Maľovanie môže priniesť výnosy za tie osobné financie, ak sa rozhodnete využiť to.

Mali by ste sa uistiť, že budete tráviť menej, než zarobíte. Bez ohľadu na to, ako často, alebo koľko ste dostať zaplatené, ak budete míňať viac ako zarobíte, nikdy sa dopredu. Rozpočet seba a uistite sa, že vám splnenie týchto cieľov. Znižovanie nákladov len trochu môže ušetriť veľké celkovo.

Nikdy sa peňažné preddavky z vašej kreditnej karty. Nielenže budete mať okamžite začať venovať záujem o výške, ale budete tiež chýbať na štandardné obdobia odkladu splatenie. Okrem toho, budete platiť prudko zvýšila úrokové sadzby, ako aj, aby sa možnosť, že by sa mal používať len v zúfalé časy.

Pri vytváraní rozpočtu, šíriť vaše náklady na každej výplatnej pásky za mesiac. Pridať do faktúry a vydelíme koľko krát sa vypláca každý mesiac. Cez rok budete občas dostať extra výplatu ak ste platený týždenne alebo dvojtýždenne. Môžete použiť tieto dodatočné výplatu platiť menej časté náklady ako tie, ktoré prichádzajú ročne.

Zistite, aké sú vaše riziku je skôr, ako začnete investovať svoje peniaze. Vaše riziku ovplyvňuje vaše rozhodnutie o tom, čo investovať. Ak vaše riziku je nízka, ste lepšie investovať v základe peňažných investícií. Ak vaše riziku je vysoká, môžete preskúmať rôzne rozvíjajúcich sa trhoch.

Vytvoriť aktuálny finančný plán. To bude vám umožní vidieť, ako sa vám darí vo všetkých oblastiach vašich financií. Recenzia všetky poisťovne, plány, dane z príjmu, majetku a odchodu do dôchodku, plánovanie, investície, úspory a súčasné dlhy. Konkrétne v vaše ciele a byť realistické. Pre komplexnejšie finančné plánovanie, to je dobrý nápad, aby vyhľadali služby (CPA).

Vždy, uistite sa, že čítate, jemné tlač na všetky finančné zmluvy ako kreditná karta, domáce úver, atď. Spôsob, ako udržať vaše osobné financie beží v čiernom je, aby sa ubezpečil, že ste nikdy dostať schmatol do niektorých hodnotiť túry nemal chytiť v poriadku tlač.

Ak ste študent, hľadá začať college, mali by ste skúsiť tak ťažké, ako môžete, aby sa zabránilo študentské pôžičky. Vaše osobné financie nikdy rovnaké s týmto dlhu rysuje nad hlavou. Vždy pozrite sa na granty namiesto úverov. Nebudete musieť splatiť tieto. A hoci sa to môže dať kmeň na vás, mohli by ste vždy pracovať a platiť si cestu cez školy. Je to lepšie ako 200 tisíc dlhu pri zadávaní pracovných síl.

Používať debetnú kartu namiesto písania skontrolujte. Papierové šeky stoja peniaze. Dokonca aj keď ste na dobierku najlacnejšie odrody, tam je stále na kontrolu nákladov, ktoré nie je zdvojený, keď používate svoju debetnú kartu. Robiť uistite sa však, že obchodník nebude účtovať poplatok za používanie debetných kariet.

Pre študentov, ktorí sa zaoberajú veľké úrovne dlhu, je dôležité, aby ste začať platiť to preč teraz, namiesto toho, aby dovolili záujem hromadiť. Prinajmenšom, budete mať black cloud rysuje nad hlavou. Na väčšine, budete sa stal úverové malomocný, že nikto nechce riešiť.

Ako povedal v úvode tohto článku, môže byť ohromujúci vrátenia dlhu dlhujete. Nedávaj do úver žraloky alebo kreditnej karty spoločnosti s vysokým úrokových sadzieb. Nezabudnite si tipy uvedené v tomto článku, tak, že môžete urobiť väčšinu svojich príjmov.