Lieky Na Podporu Erekcie

Užitočné Rady, ktoré Potrebujete O Vitamíny A minerálne látky,

Už viete, že je dôležité jesť pravé ak sa chcete cítiť skvele. Môžete tiež pravdepodobne už viete, ako je dôležité cvičenie je. Vy ste viazaní naučiť sa niečo nové v článku nižšie, niečo, čo môže zmeniť váš život k lepšiemu.

Ak vám chýba vitamín oddelenie, mali by ste zvážiť zmena jedálnička. Aj keď mnohí ľudia berú to ako znamenie, že budú musieť bežať do obchodu a kúpiť doplnok, väčšina živín, ktoré potrebujete, môžete nájsť v potravinách. Urobiť malý prieskum s cieľom zistiť, aké zmeny je potrebné urobiť.

Vitamín A nedostatky môže spôsobiť hyperkaratosis, keratomalacia a noc-slepota. Formy vitamínu A, patrí retinol, betakarotén a sietnice. Táto tuku rozpustný vitamín, ktorý možno nájsť v oranžové a žlté ovocie a zelenina, špenát, ryby, pečeň, sója a mlieko. Vitamín A doplnky môžu tiež poskytnúť vám s živiny, ktoré vaše telo potrebuje.

Všetky zdroje vitamínu D, slnečnému žiareniu a kravského mlieka sú veľmi vysokú účinnosť a ľahko vstrebáva. Ak nechcete ísť na slnku oveľa alebo nemajú piť veľa mlieka, myslím, že o vitamín D doplniť. Vitamín D je dôležitý pre vaše kosti a udržiava ich silné.

To nie je bezpečné, aby sa viac potom odporúčaná hodnota väčšina vitamínov, takže uistite sa, že ste vyhnúť. Jedným z príkladov je železo, ktoré môže byť škodlivé pre pečeň, ak sa užívajú vo veľkých dávkach. Ak máte pocit, že nie sú stále najväčší úžitok z vášho vitamínov, mali by ste asi poradiť dietetika o tomto.

Nepoužívajte čaju alebo kávy na umývanie kľúčových vitamínov a minerálov. Tieto nápoje môžu spomaliť vstrebávanie niektorých minerálnych látok. Čaj sa ukázala znížiť množstvo železa telo absorbuje. Zatiaľ čo káva nebolo preukázané, že majú rovnaké účinky, to by bolo najlepšie, nebude brať žiadne šance.

Vitamín C je jedným z najviac prospešných vitamínov, ktoré si môžete vziať. Podporuje rast tkaniva, znižuje riziká rakoviny, pomáha s krviniek a urýchľuje proces hojenia. Brokolica, paprika, pomaranče, paradajky a širokú škálu ďalších potravín sú všetky bohaté na vitamín C. môžete tiež vziať doplnok, ktorý obsahuje vitamín C.

Uistite sa, že dostanete dostatok niektorých vitamínov a minerálnych látok v strave. Pre multivitamíny, by ste sa mali pokúsiť sa získať 100% z uvedených odporúčanú dennú dávku. Pričom maximálna suma, ktorú môžete uistite sa, že dostanete dostatok potrebných vitamínov a minerálnych látok v strave, je na udržanie dobrého zdravia.

Skôr ako začnete užívať akýkoľvek doplnky na všetky, budete musieť hovoriť na svojho lekára o tom, že testované na živín. Ak nechcete robiť to prvýkrát, môže byť chýba na kľúčové otázky, ktoré sú príčinou ste sa cítili menej než skvelé. Dostať to urobiť, a potom kúpiť vaše doplnky.

Najlepší spôsob, ako sa dostať vitamíny a minerály, je prostredníctvom vašej strave. Aby ste sa dostať to, čo potrebujete, pridajte veľa superfoods, aby vaša strava. Superfoods sú vysoké množstvo vitamínov a minerálov. Tieto potraviny obsahujú brokolica, čučoriedky, listová zelenina, celé zrná a mnohých ďalších potravín.

Buďte opatrní, keď príde na doplnky. O vitamíny a minerály, môžete predávkovania. Táto nebezpečná situácia zvyčajne nastáva, keď príliš veľa doplnky prijať. Vitamín predávkovanie príznaky sa líšia s vitamínom, ale účinky sú väčšinou nepríjemné, a dokonca môžu byť aj fatálne.

Jesť len produkty, ktoré je v pare alebo surové. Proces varenia často odstraňuje vitamínov z potravy. Dusenie zeleniny zvýši tepla bez eliminácie živín. Mrazená zelenina sú skvelé, príliš.

ak ste tehotná alebo dojčíte, mali by ste nemali žiadne vitamíny, pokiaľ boli navrhol lekárom. Hoci sa to môže zdať pomerne neškodné, ktorým sa dopĺňa s vitamínmi môže spôsobiť negatívne účinky, ak nie sú prijaté správne. Takže dávajte pozor, aby ohroziť vaše dieťa.

Pri príprave jedál, vyhnúť recepty, ktoré vyžadujú jedlej sódy a zahŕňajú čerstvé produkty. Jedlej sódy ničí dôležité vitamíny a minerály nachádzajú v zelenine, ako sú vitamíny skupiny B a vitamín D. Varenie zeleniny s jedlej sódy robí ich menej účinná na ošetrenie vášho tela, aby sa zabránilo jedál, ktoré si to vyžadujú.

Tmavšej pokožky, tým je pravdepodobnejšie, potrebujú vitamín D doplnky. Zatiaľ čo svetlo stiahol ľudia potrebujú len asi 20 minút slnka denne, aby si ich dávok, ľudia s veľmi tmavou pokožkou môže potrebovať dva alebo viac hodín. Zvážiť doplnenie zabezpečiť si dostatok vitamínu D.

Ako sme už starší, často zistia, že máme kratšiu pamäť span a zabudnúť najjednoduchšie veci. Toto je často spôsobené nedostatkom vitamínov a minerálnych látok v systéme. Porozprávajte sa so svojím lekárom alebo s nejakou formou multi-vitamín budete iste všimnete veľký rozdiel v pamäti a mozgových funkcií.

Ak užívate železa alebo zinku, dávajte si pozor, aby sa to v rovnakom čase ako váš vápnika doplnky. Vápnik sa zastaví vstrebávanie ďalších dvoch minerálov, keď sú v čreve spolu, a že porazí celé účely, pričom tieto doplnky. Stačí sa im niekoľko hodín od seba.

Buďte opatrní pri prijímaní vitamíny okrem lieky vám boli predpísané lekárom. Tam je šanca, že nemôžu komunikovať dobre dohromady a spôsobiť, že niektoré vážne vedľajšie účinky. Pred prijatím akýchkoľvek nové doplnky, mali by ste si urobiť svoj výskum a poraďte sa s lekárom, aby sa uistite sa, že tam nebudú žiadne problémy.

Teraz môžete užívať doplnky, ktoré potrebujete, pretože ste vedieť viac o minerálne látky a vitamíny. Samozrejme, mali by ste naďalej môžete dozvedieť všetko. Čím viac pracujete, tým viac úspechu nájdete tu.