Lieky Na Podporu Potencie

Zastaviť Jeho Nahlas Chrápanie S Týmito Triky A Tipy.

Mnoho ľudí sa zaoberajú nahlas a hlučné chrápanie, buď seba alebo svojich blízkych. Okrem byť hlasné a ovplyvňujú váš spánok, môže byť znamením niečo, týkajúce sa zdravia. Potrebujete odpovede na otázky, príčiny chrápania a čo sa dá robiť. Pomocou týchto tipov nižšie, ak chcete začať.

Je iróniou, že tým, tabletky na spanie, ktoré by ste mohli skončiť chrápanie. Preto, ak nechcete mať nich, môžete výrazne znížiť riziko chrápanie. Spací pilulka funguje tak, relaxáciu svalov. Tie, ktoré udržujú vaše nosovej dierky otvorené bude sag, čo pasáže, užší. Preto je pravdepodobnejšie, že chrápať.

Verte tomu alebo nie, môžete účinne poraziť chrápanie tým, opakovanie vaše samohlásky niekoľko krát denne. Čo to robí, je pohybovať svaly na krku a tvári, a keď sa tieto svaly získať silnejšie, vaše šance na chrápanie sú skoro nulové. Môžete to urobiť tri krát denne.

Ak ste už vyskúšali všetko, čo môžete zastaviť chrápanie a nič nefunguje, vám lekár môže navrhnúť chirurgia. Tento druh operácie, lekár odstrániť alebo znížiť niektoré hrdla tkaniva, ktoré zníženie chrápania. Stačí si však uvedomiť, že rovnako ako väčšina ambulancií, tam sú možné riziká a komplikácie.

Možno budete chcieť pozrieť do magnetoterapia, aby na konci chrápanie. S touto metódou, plastový krúžok s dvoma magnetické končí priložiť na nos, keď idete spať. Krúžok pomáha stimulovať senzory, ktoré sa otvárajú nosovej dierky, a tak bráni človeka od chrápanie.

Spať na boku, aby sa minimalizovalo vaše šance na chrápanie. Ak budete spať na chrbte, váš jazyk môže spadnúť späť do svojho hrdla a brániť dýchacích ciest. To môže mať za následok chrápanie. Spanie na vašej strane drží jazyk od pádu späť do krku, takže je menej pravdepodobné, že chrápať.

Dobrý spôsob, ako zabrániť tomu, aby z spanie na chrbte, ktoré môžu chrápanie horšie, je šiť niečo na zadnej strane vášho tričko, ktoré bude nepríjemné, ak ste prevaliť na to. To umožní, aby ste menej pravdepodobné, že niekedy spať v mieste, kde ste na chrbte.

Udržať vaše stránky zdarma nechcené zvuky. Webovej stránky, bez zvuku umožňuje návštevníkom, aby sa sústredili na materiál, ktorý chcete vidieť. Ak má lokalita hudby alebo rušivé zvuky, najmä s žiadny spôsob, ako ho vypnúť, potom, že je veľký vypnúť, aby väčšina návštevníkov a budú rýchlo opustiť, s najväčšou pravdepodobnosťou naštvaný, príliš.

Naučiť spať na vašej strane, ak nemáte už. Spanie na vašej strane, pomáha udržať vaše hrdlo otvorené, takže vzduch môže voľne pohybovať dovnútra a von. Spanie na chrbte robí vaše svaly hrdla parafínový a zabraňuje dobré prúdenie vzduchu. Prerušená alebo zlé prúdenie vzduchu je to, čo spôsobuje chrápanie.

Humidify vzduchu v spálni, ak máte problém chrápania. Keď dýchate v suchom vzduchu celú noc, ako spíte, vaše krčné a nosové membrány vyschnúť. To vedie k opuchu a preťaženia, ktorá zužuje vaše dýchacích ciest. Že zúženie je ťažké získať dostatok vzduchu a spôsobuje, že chrápe.

Jeden z trikov, ktoré môžete vykonávať na zníženie chrápania je dať loptu v zadnej časti vášho tričko, keď idete spať. Toto bude vás nútiť k zmene polohy tela, tak, že nie je ľahnite si na chrbát, kde vám sú viac náchylné k chrápať.

Pokúste sa spať na boku, častejšie sa namiesto na chrbát. Keď budete spať na chrbte, váš jazyk môže klesnúť na zadnej strane krku, zúženie dýchacích ciest otvorenie a spôsobuje, že chrápe. Ak spíte na boku, nebudete mať problém s váš jazyk.

Na zníženie rizika chrápanie, nechcem spať na chrbte. Ak sa ocitnete na spanie na chrbte napriek pokusy nie, zvážte šitie objekt na zadnej strane vášho pyžamo. Objekt bude možné spánku, a budete bývať spadla.

Ako už bolo uvedené, chrápanie je vysoká a hlučné podmienkou, že veľa ľudí sa museli zaoberať. Chrápanie môže to byť len hluku, aj keď to mohla povedať vám niečo o vašom zdraví. Pomocou vyššie tipy nájsť príčiny a ako sa k liečbe chrápania môže pomôcť každý spánku trochu lepšie.