Liposukcia

Pevné Oko Starostlivosť o Radu Jasne Vidieť,

Hoci to môže byť často prehliadaná niektoré, starostlivosť o oči je naozaj téma, ktorá si vyžaduje veľa pozornosti a dôraz. Zdravie oči môžu mať závažné dôsledky v takmer každý aspekt života, a preto je hodná skutočného úsilia. Nižšie uvedené tipy sú určené pomôže udržať vaše oči v skvelej kondícii a získať očná starostlivosť, ktorú potrebujú.

Nosiť slnečné okuliare, aby ste sa chránili. Kúpiť kvalitné dvojica skôr ako lacné pár, ktoré neposkytuje dostatok UV ochranu. Slnko môže poškodiť oči a okolitej kože. Neberte žiadne šance, keď ide o vaše oči.

Dostať vaše oči kontrolovať každý rok. Vaše eyecare profesionálny môžete preskúmať vaše oči, uistite sa, že nie sú žiadne základné problémy, ktoré sa rozvíjajú. Aj keď máte dobrý zrak, je dôležité, aby si vaše oči skúma raz ročne. Robí to pravidelne zabezpečí, že budete mať zdravé oči, ako si starší.

Mali by ste prestať fajčiť, na lepšiu starostlivosť o vaše oči. Môže to znieť hlúpo, ale fajčenie môže negatívne ovplyvniť vaše oči. To môže zvýšiť riziko vzniku katarakty, makulárnej degenerácie, a zrakového nervu poškodenie. Tieto problémy môžu spôsobiť spôsobiť stratiť svoj pohľad, tak to stojí za námahu ukončiť.

Keď vaše oči sú zamerané na detailné práce, pripomenul, sami sa pozrieť do každých desať minút. Oči musia byť odpočinul od intenzívne sústrediť sa, že ste vystavení ich. Ak vám život, svoje oči a pozrite sa do vzdialenosti asi minútu, môžete relaxovať vaše očné svaly.

Plán skúšku v budúcnosti. Veľa ľudí, ktorí jednoducho nie sú na návšteve ich očný lekár, tak pravidelne, ako by mali. Mali by ste mať svoju víziu kontrolovať aspoň raz v dvadsiatych rokoch a potom dvakrát v tridsiatych rokoch, ale to iba vtedy, ak nemáte histórie alebo príznaky problémov s videním.

Konzumovať mastné ryby niekoľko krát každý týždeň. Tieto sú vysoké v omega3 mastných kyselín. Tieto kyseliny sú veľmi prospešné pre zdravie očí okrem iných častiach tela. Meniť vaše výber z voľnej prírody, losos, tuniak a makrela. Čím viac budete jesť, tým zdravšie vaša vízia bude z neho.

Ak začnete vidieť viac vločky alebo bliká, obráťte sa na eyecare profesionálne hneď. Tieto môžu byť príznaky niektorých zhoršenie vaše oči. Ak tieto ísť nepovšimnutý, to môže viesť až k oslepnutiu, ako si starší. Ak sú podmienky chytil skoro, vaše eyecare profesionálne môže predpísať liečbu, ktorá môže zvrátiť zhoršenie.

Pozeral na počítači môže spôsobiť veľa tlak na vaše oči, čo môže viesť k množstvu problémov, ako sú migrény, suché oči, a ťažkosti vidieť. To je dôvod, prečo je potrebné prijať vhodné preventívne opatrenia, keď viete, že sa bude na počítač na chvíľu. Uistite sa, že počítač je v polohe, v ktorej vaše oči sú na rovnakej úrovni ako monitor a ak je to možné, nosiť okuliare.

Niekedy je ľahké prijať očná starostlivosť pre udelené, najmä, ak ste ešte nikdy nezažil problémy so zrakom. Avšak, pretože zdravie očí môže mať vplyv na celkové zdravie, je dôležité vziať starostlivosť o oči vážne. Tým, že vyššie uvedené rady šikovný, môžete byť pripravení na čokoľvek, čo príde do cesty.