Na Zvacsenie Penisu

Ušetriť Vaše Peniaze Tým, že Vaše Vlastné Údržbár

Takže domov zlepšenie nemusí znamenať, že dokončenie komplexnej úlohy. To tiež nemusí znamenať, že míňať veľké peniaze. Existuje mnoho projektov, ktoré môžete vykonať len trochu usmernenia. V tomto článku sme vám tipy na jednoduché a nákladovo efektívne vylepšenia, ktoré by ste mohli robiť tento víkend.

Ukladať farby plechovky hore nohami. Kožné formy vo vnútri použité plechovky farby. Po otvorení možno je to zmätok odstrániť. Jedným z riešení je, aby použité farby plechovky ukladacieho priestoru hore nohami! Týmto spôsobom, keď otočíte, môže znova a otvorte ho, pokožka je pod maľovať, kde to nemôže spôsobiť problém.

Aby váš domov cítiť ako doma pridaním rohožky. Veľa ľudí má tendenciu prehliadať okrem rohožky pred dvere. To nie je len slúži účelu robiť doma cítiť úplné, ale tiež slúži udržiavať vaše podlahy čisté. Hasenie rohožky, kde sa ľudia môžu utrite ich nohy sa vám znížiť množstvo času, ktorý strávite na čistenie podlahy.

Skvelá vec, o domov dekor je, že častokrát to nemá na zápas. Môžete si kúpiť veľký jedálenský stôl a premiešajte a zápas stoličky. Je to skvelé, chata a krajiny-štylizované domovov. Nákup tabuľke druhej ruky a pridaním stoličky z rôznych miest vlastne vytvára veľký dizajnový prvok, ako aj pocit úspechu. Dať tie, ktoré sa používajú stoličky šancu zažiariť!

Ani jeden s málo urobiť sami vedomosti môžu opraviť unikajúci batérie. Ak môžete opraviť a opraviť tieto rýchlo, môžete šetriť vodou a nie odpad peniaze. Je to projekt, ktorý bude platiť za seba v žiadnom okamihu.

Vytvoriť lov ústredným bodom vo vašom obývacej izbe alebo na chodbe visí zbierky zle strieborné podnosy. Oni nie len pridať zaujímavou možnosťou pre váš domov, ale sú ohromne zábavné zbierať. Prejdite na blšie trhy, starožitné obchodoch alebo second hand obchody, nájsť najzaujímavejšie vaničky môžete zobraziť.

Tu je nápad! Upozorniť na kúsky vášho nábytku a doplnkov, ktoré sú hnedá alebo fialová, položte ich na bielom pozadí. Toto je mimoriadne skvelé, ak žijete v byte, a nie sú schopní maľovať izbu a inú farbu, iný ako biely. Využite túto farbu a vytvoriť priestor plný osobnosti pomocou hnedý gauč a fialová dekoratívne vankúše.

Ak skrine, v kuchyni sú zastarané alebo v zlom stave, zvážte ich výmene alebo zabrúsiť ich skôr, než sa pokúsite predať váš domov. Kuchyňa remodels, napríklad výmena skriniek, zvyčajne ponúkajú 100% návratnosť, čo máte k dispozícii. Kuchyne sú veľké predajné miesto, ak je niekto pri pohľade na kúpu domu.

Pri výbere domov rekonštrukciou, zvážte úspory uvidíte v budúcnosti. Napríklad, chladničku môže ušetriť výrazne na náklady za elektrickú energiu, a nové izolácie v podkroví môže pomôcť znížiť vykurovanie a chladenie náklady. Zatiaľ čo tieto rekonštrukcie sa môže zdať drahé, budúce úspory by sa mali vždy zohľadniť počas etape plánovania domov, rekonštrukcie.

Oživiť svoj kuchyňa alebo kúpeľňa s mozaiky backsplash. Backsplashes slúžiť dva účely: obaja sú úžitkových a prvok štýlu. Väčšina ľudí používa pravidelný štvorcový tvar hliny pre ich backsplash, ale mozaiky dizajn vytvára záujem a vám umožní vyjadriť vašu osobnosť. Našťastie, môžete si kúpiť obkladačky o oka list, šetrí čas, že to bude trvať položiť každá dlaždica individuálne. To vám poskytuje zložitý vzor, bez toho aby museli vystrihnúť všetky dlaždice, ktorý môže byť zradné.

Nestrácajte viac na vaše zlepšenia a opravy ako je potrebné. Niektorí ľudia sa stal posadnutý, takže oblasti, presne tak, ako by sa to páči a nemám prehľad súvisiace náklady. Ak máte v pláne stráviť dlhý čas v domácnosti, nemusíte overspend na zmeny. Môžete stratiť peniaze, ak máte.

V tejto ťažkej ekonomike, robiť väčšie prestavby, len ak máte dôvod. Predaj domácej, privítanie nového člena vašej rodiny, alebo zlepšenie vášho bývania sú dobré dôvody, aby sa prerobiť. Avšak, zmena váš domov z rozmaru, keď nemáte rozpočet, môžete dať si na skutočnú nevýhodu.

Takže tu to máte, niekoľko jednoduché a finančne nenáročné úlohy, ktoré zvýšia hodnotu a kvalitu vášho domova. Riešiť jeden alebo dva na čase, aby im víkend projektu, a tešiť sa z plodov svojej práce. Postupujte podľa tipov, ktoré sme poskytli, a budete mať na vašej ceste k zlepšovaniu vášho domova ako profesionáli.