Najlepsia Plastika Prs

Dôležité Veci Vedieť O životnom Poistení

Každý by mal uistite sa, že majú dostatok životného poistenia starať sa o svoje rodiny by mali najhoršie sa stalo, ale príliš veľa ľudí nemá dosť pokrytie. Nedovoľte, aby vaše rodiny ísť nechránené. Pomocou nasledujúcich rád v tomto článku, môžete uistite sa, že vaša rodina bude dobre chránené.

Keď sa chystáte na nákup životné poistenie, vyberte nezávislý maklér. Nezávislé makléri môžu vo všeobecnosti ponúkajú viac výber z hľadiska politiky a cenu, ako maklér pracuje výhradne pre konkrétnu poisťovňu. Spoločnosť makléri sú obmedzené na produkty ich spoločnosť predáva, a môže byť tlačené do spoločnosti odporučiť konkrétny výrobok.

Je dôležité mať dostatočné životné poistenie. Mali by ste mať dostatok poistenie na pokrytie aspoň päť rokov aktuálneho platu, ak ste ženatý / vydatá. Ak máte deti, alebo veľa dlhov, mali by ste mať viac ako desať rokov platu, to stojí za to, životného poistenia. Poistenie pomôže svojich blízkych pokrytie nákladov, keď ste preč.

Akonáhle ste zistili, čo potrebujete životné poistenie, ďalej potrebujete zistiť, koľko potrebujete. Existuje niekoľko online kalkulačky, ktoré môžete použiť, a niektoré ďalšie vzorce poisťovací agent vám môže pomôcť. Ak chcete ihrisku obrázok rýchlo, zverte váš plat a vynásobte ho hodnotou 8. To vám odhad, koľko životné poistenie, ktoré potrebujete.

V dlhodobom horizonte, je najlepšie kupovať životné poistenie, keď ste mladí a namiesto toho, aby ho až neskôr v živote. Ak použijete keď ste mladší, ste oveľa viac pravdepodobné, že bude schválený a takmer určite majú nižšie poistné. Ušetríte peniaze za všetky nákupom životné poistenie skoro v živote.

Vyberte politiky, ktoré špecificky vyhovuje vašim potrebám. Životné poistenie sa môže prispôsobiť v mnohých ohľadoch. Opýtajte sa na jazdcov, ktoré poskytujú výhody ako preddavok na smrť prospech. Ak poistné zmluvy a smrteľné choroby, to im umožňuje mať peniaze na zaplatenie nákladov na zdravotnú starostlivosť, hoci to nemá znížiť nominálnu hodnotu politiky.

Ak si kupujete nové životné poistenie, najlepší čas pre vás skutočne urobiť nákup je pred narazíte pol narodeniny. Poisťovne nepoužívať vlastne veku, ale to, čo hovoria “vek najbližší”. Takže Ak budete mať 30 do 6 mesiacov, zvažuje sa vám 30 teraz, a bude vám platiť o niečo viac.

Pri pohľade do získanie životné poistenie, tam sú dve samostatné hodnotiť skupiny, ktoré sa nazývajú štandardné a preferované. Keď porovnávate ceny nemiešajte týchto hore a porovnať štandardnej politiky s preferovaný jeden. Bude stáť veľmi rôzne a len asi 1/3 populácie získať požadovanú mieru!

Je to v poriadku mať viacero menších politík, skôr ako jedna veľká politika, ale nezabudnite, že akékoľvek zvýšenie poistného platby môže spôsobiť žonglovať politiky do vyčerpania ich, potom máte čo do činenia s zbytočne peniaze. Udržať veci zvládnuteľné, rovnako ako si možno môžete s cieľom zabrániť strate von.

Posledná vec, ktorú vaše životné poistenie má byť komplikované. Uistite sa, že ste vždy udržať veci tak jednoduché, ako je to možné. V prípade ak prechádzate na vašu rodinu by mal byť schopný získať peniaze rýchlo, bez toho, že niečo držať platby späť. Jednoduchšie veci sú jednoduchšie peniaze príde.

Bez ohľadu na to, koľkokrát ste si to niekde, nesie opakovanie vedomostí je naozaj moc, keď sa snažia urobiť rozhodnutie, týkajúce sa vášho životného poistenia. Pochopiť, čo máte dostať sa do, čo vaša rodina potrebuje, keď ste preč, a tiež koľko záťaž politiky platby bude ísť dopredu.

Pred nákupom životné poistenie, určiť, aký druh krytia, ktoré budete potrebovať. Internet obsahuje veľké množstvo online kalkulačiek, ktoré vám môžu pomôcť zistiť množstvo peňazí, váš manžel alebo deti, by bolo potrebné v prípade vašej smrti. Pomocou tohto typu nástroj pomôže zabezpečiť, že si kupujete len to, čo máte mať.

Ako ste videli, vedieť, koľko životné poistenie je potrebné si nie je ťažké, keď ste sa naučili niekoľko základných princípov. Uplatnením poradiť, aby ste sa naučili z tohto článku, môžete postarať o svoju rodinu tým, že máte dostatok životného poistenia na ochranu svojich blízkych.