Naplaste Na Penis

Zelená Energia: Energetická Alternatíva, Ktorá Bude Prúdu

To môže byť jednoduchšie znížiť späť na použitých zdrojov pre chod vašej domácnosti, než si možno myslíte. Uvidíte zlepšenie aj vaše financie a spotrebu energie, akonáhle sa len pár zmien. Pokračovať na niektoré skvelé nápady, ako môžete ísť robiť to.

S cieľom ušetriť extra energiu okolo domu, uistite sa, že nastavenie vášho elektroniky do režimu úspory energie, keď sa nepoužíva ich. Režim úspory energie zníži množstvo energie, ktorý strávil zariadenie. Týmto spôsobom môžete ušetriť energiu a znížiť náklady na elektrinu.

Zvážte solárne ohrievače vody, aby sa váš domov viac energeticky úsporné. Táto funkcia funguje najlepšie v oblastiach, kde teplota nemá klesnúť pod bodom mrazu. Solárnych systémov cirkuláciu vody cez solárne ohrievače a potom čerpadla je do domu. Hoci solárne ohrievače vody sú užitočné, to je ešte potrebné mať normálne ohrievač vody pre účtovné obdobia predĺženej zamračené počasie, alebo nezvyčajne vysokej teplej vody použiť.

Na horúce letné dni, zaveste si oblečenie mimo. Slnko bude vaše oblečenie cítiť skvele. Budú cítiť oveľa aktuálnejšie, ako keby ste mali použiť na vlasy. Tiež, vaše účty za elektrinu a vodu budú výrazne znížil.

Spustiť umývačka riadu keď je plný, namiesto toho, pol-plná s cieľom ušetriť energiu a peniaze. Nechcem spustiť len na dva alebo tri jedlá vo vnútri. Množstvo jedál, ktoré môžu byť umiestnené v podložka je ohromujúci. Uistite sa, že budete mať čas na miesto riadu v správne tak, ako maximalizovať priestor k dispozícii.

Dobrý spôsob, ako začať svoje pátranie po zelenej energie je využitie alternatívnych zdrojov tepla svojho domova. Zatiaľ čo kachle na drevo boli spoliehať na nespočetné roky, novšie trend je smerom pelety, krbové kachle. Pelety sú zložené lisovaných pilín a zaberajú oveľa menej miesta ako drevo-pilot.

Vypnite počítač, keď ju nepoužívate. To zahŕňa všetko, čo pripojený k počítaču, ako sú napríklad tlačiarne. Ak sú tieto, aj keď sa v režime dlhodobého spánku, sú kreslenie elektriny. Po dokončení prehliadania alebo prácu, vypnite počítač a vypnite pásy plug ušetriť elektrickú energiu.

Jednoduchý spôsob ako znížiť náklady na energiu a ísť zelená je, aby šaty v teple. Ak budete nosiť ľahké svetre, budete sa cítiť dva stupne teplejšie. Hrubšie svetre pridáva o štyri stupne. Nemusíte sa starať o sebe príliš málo doma, takže zvážiť získanie sveter ušetriť peniaze.

Prejsť na nízky prietok alebo dual flush wc. Tieto konkrétne toalety použiť len 1.28 galónov pre kvapalné spláchne. Rodiny sa zvyčajne používajú 20-40% menej vody pomocou nich sa namiesto priemerného toalety. V priemere, rodinné môžete uložiť až 2 000 litrov vody za rok! To môže priniesť značné úspory na vaše vody účet každý mesiac.

Keď cestovanie na krátke vzdialenosti, snažte sa používať vaše auto. Namiesto toho, chodiť, behať, alebo používať bicykel. Automobily sú nielen drahé, držať krok s, ale majú veľa negatívnych vplyvov na životné prostredie. Ak musíte používať vaše auto, uistite sa, že je vyladený až keď je to potrebné.

Pre miestnosti, ktoré sú silne obsadený, pridať detekciu pohybu svetelný senzor. To je obzvlášť veľký pre rodiny s deťmi, ktorí zabudol vypnúť svetlá pri odchode z miestnosti, pretože svetlá automaticky vypne, keď nikto nie je prítomný. Uistite sa, vonkajšie osvetlenie, ako sú nad vašou garážou, v tiež zahrnuté.

Nenechávajte vaše mrazničky a chladničky otvorené pre dlhú dobu. Samozrejme to môže pokaziť vaše jedlo, ale to môže tiež používať veľké množstvo energie. Keď sú varenie, ale potrebujete jedlo z chladničky alebo mrazničky, aby to uzavreté po vás dostať niečo z.

Dobrý energie-saver je pravidelne kontrolovať, či neexistuje zlomené pečate na vašej chladničke. Prestávku v tesnenie môže použiť zbytočné využívania energie, ktorá je strata energie, ako aj peniaze. Ak chcete zistiť, či váš tesnenie potreby výmena, vložte papier, dvere a uistite sa, že to nie je vysuňte ľahko.

Veterné mlyny sú schopné vytvárať elektrickej energie bez znečisťujúcich nič. Nákup svoj vlastný mlyn môžu byť drahé, a tam môžu platiť obmedzenia na uvedenie jedno, kde žijete. Ak môžete nainštalovať vlastný mlyn, budete môcť predať prebytok elektriny, aby sa vaše miestne napájanie spoločnosti a kompenzovať niektoré vaše náklady.

Mnoho ľudí verí, že otočením určité zariadenia a prístroje vypnúť alebo odpojiť im skracuje život povedal, zariadenia a spotrebiče. To nie je pravda. Tento mýtus sa datuje do starších počítačov, a mnoho ľudí niesť tento systém viery na aktuálny deň. Zapnutím zariadenia, prístroje a zariadenia vypnúť alebo odpojiť ich redukuje náklady na energiu nesmierne a nebolí strojové zariadenia na všetkých.

Zvážiť získanie “mrazničkou dole” chladnička, ako spôsob, ako šetriť energiu. Každý vie, že teplý vzduch stúpa, tak to dáva perfektný zmysel, aby sa vaše najúžasnejšie zariadenie tak blízko k zemi, ako je to možné. To vám pomôže šetriť energiu, ako aj znížiť náklady na elektrinu.

Niektoré formy izolácie nevyžadujú profesionálne služby, ale môže byť jednoducho tlačil do otvoreného priestoru. Tieto typy izolácie sú ideálny spôsob, ako zlepšiť energetickú účinnosť všetko z vášho podkrovia na vaše plaziť priestory na svoje pivnice a priestory medzi podlažiami. Tento typ izolácie môže byť tiež vložená vždy, keď budete opravy sadrokartónových.

Používať užitočné nápady za predpokladu, tu nájsť spôsob, ako začleniť zelené zdroje energie vo vašej domácnosti. Ušetríte veľa nákladov na energie, a tiež sa môžete znížiť vašu uhlíkovú stopu na životné prostredie. Váš domov môže byť veľmi zelený, ak ste urobiť pár zmien v čase.