Natahovanie Penisu

Veci, Ktoré Potrebujete Vedieť O Bolesti Chrbta

Bolesť chrbta je bežné v tejto krajine, ale len málo ľudí, ktorí ho majú, vedia, ako sa účinne liečiť. Nižšie uvedené informácie vám spôsoby, ako liečiť a zmierniť bolesti chrbta. Nemusíte utrácať veľa peňazí v hotovosti alebo sa spoliehajú na lieky, ktoré majú návykové tendencie, alebo efekt svoju myseľ alebo telo negatívne, keď použijete tieto tipy.

Hop v sprche. Berúc do kúpeľa môže znieť pekné, ale leží vo vani môže bolieť chrbát. Sprcha je zvyčajne ideálne, ak nie ste príliš veľa bolesti stáť. Stojan s chrbát na horúcej vody a uvoľnite sa. To môže byť veľmi upokojujúce.

Byť istí, že váš matrac je z pravej pevnosť ktoré vám pomôžu vyhnúť sa bolesti chrbta. Všeobecne je dohodnuté, že veľmi mäkké matrace nie sú dobré pre chrbát. Pevnejší matrac je asi lepšie pre zmiernenie bolesti chrbta, ale príliš firma môže tiež spôsobiť problémy. Nájsť správnu pevnosť pre vás môže byť náročné a možno budete musieť nakupovať, ale úsilie bude stáť za to, keď spíte dobre a prebudení bolesť-zdarma pre nadchádzajúce roky.

Po úvodnom späť bolesť ustúpi, skúste ísť na prechádzku. Nemusíte nosiť nič, a držať hlavu hore. Tento druh jemné cvičenie môže znížiť späť kŕče a zlepšuje náladu. Ak chôdze nemá zníženie alebo odstránenie bolesti, to bude aspoň vziať si z mysle.

S cieľom pomôcť zabrániť bolesti chrbta z vyskytujúce, uistite sa, že používate stoličky správne. Napríklad, mnoho kancelárske stoličky majú ovládacie prvky pre nastavenie výšky a polohy sedadla zadnej časti stoličky. Využiť tieto ovládacie prvky, aby ste získali maximálne pohodlné, back-priateľské pozícia je to možné, keď používate tieto stoličky.

Je dôležité naučiť sa, ako výťah bezpečne, aby sa predišlo bolesti chrbta a zranenia. Keď zdvihnete bezpečne, môžete použiť veľké svaly v nohách na náhradné chrbát. Ohnite v kolenách, cicať váš žalúdok a udržať položku blízko pri tele, ako si výťah.

Jednej oblasti svojho života, ktoré môžu byť ovplyvnené chronické bolesti chrbta je váš sexuálny život. Ak ľavej posedenie hore, nie ste umožňuje váš partner bude porozumenie bolesti chrbta. Váš partner môže myslieť ďalším dôvodom je zaťažovaný vy’ sexuálny život. Preto je nevyhnutné, aby sa byť otvorený a úprimný, a hľadať spôsoby, ako pre bolesti chrbta nie narušiť váš sexuálny život.

Je dôležité, aby ste nespi v rovnakej pozícii, každú noc, ak trpíte bolesťami chrbta. Tým, že spí v rovnakej polohe celú noc, ste umožňujúce vašu chrbticu vystužiť, ktoré môžu spôsobiť bolesti chrbta. Uistite sa, že budete vymeniť matrac a vankúš pravidelne.

V praxi relax, nech celé vaše telo ísť úplne bezvládne, keď ste v ľahu. Ďalej, izolovanie častí tela a svalových skupín, potom pomaly zmluvy tie časti, jedna časť v čase. Potom uvoľnite. Uistite sa, že to pre všetky časti tela. Táto technika uvoľňuje svaly a zvyšuje prietok krvi.

Čo ste na spanie by mohli byť zodpovedné za bolesti chrbta máte čo do činenia s, tak si vždy dôkladne skontrolujte váš matrac vidieť, ak by ste mali urobiť zmenu. Možno si môžete dostať s pamäťovej peny, matracové podložky, alebo možno budete musieť nahradiť celý matrac. Buď ako buď, je dôležité starať sa o problém postarať sa o vaše späť.

Všetky cvičenia, ktoré môžete urobiť pre to, zmierniť bolesti chrbta je určite múdre rozhodnutie pre vaše zdravie. Ale možno to nie je možné poprieť nádherne upokojujúce a relaxačné metódy dobrou staromódnou späť rub. Ak môžete nájsť niekto ochotný dať si jedno, že je.

Uvedomiť si, že bolesti chrbta je bežné a nie je potrebná žiadna liečba. Takmer každý minie práce alebo významnú angažovanosť v dôsledku bolesti chrbta v určitom bode počas jeho alebo jej život, ale to je zvyčajne ani vážne ani trvalé. Väčšina chrbta uľaviť v o šesť týždňov, a jediná vec, ak je to potrebné na jazdu na nich von.

Bolesť chrbta je častejšie, než si možno predstaviť. Pri čítaní tohto by ste mali byť schopní liečiť bolestivé späť bez toho, aby ste tam a späť k lekárovi alebo náročné hrsti drogy.