Nedostatocna Erekcia

Zmätený O Ipady? Pozrite Sa na Tieto Tipy

Väčšinu ľudí, ktorí používajú iPad bude súhlasiť, že to môže výrazne zlepšiť svoj život. Ak vlastníte jeden alebo sa uvažuje o kúpe jeden, ak chcete, aby tie svoje skúsenosti s ním. Ak chcete, že, budete musieť naučiť a pochopiť niektoré schopnosti a ako sa im prispôsobiť. Prečítajte si o to nájsť užitočné iPad tipy, aby sa to viac užitočný gadget.

Počkajte, kým vaša batéria je nízka, než začnete nabíjať váš iPad. Batérie majú niečo označované ako pamäť. Ak ste nabitia batérie príliš skoro, je to pamäť bude potom nahrať menšie život, a tento problém sa môže vyskytnúť opakovane, čo vedie k zariadeniu museli byť na nabíjačku použiť.

Mať čas, aby si vedieť váš iPad nastavenia. Apple poskytuje širokú škálu možností, aby sa váš iPad veľmi prispôsobiteľné. Zmena nastavenia môžete vytvoriť svoj iPad mnoho viac zábavy na použitie, a to môže stať aj rýchlejšie a jednoduchšie na používanie. Je potrebné je, aby tento čas a naučte sa to.

To je dobrý nápad, ak chcete vypnúť váš iPad push e-mail. Veľa e-mailových účtov predvolené nastavenia, prejdite do služby ako mechanizmus poskytovania. To automaticky bude presadzovať váš nový e-mail, hneď ako je k dispozícii. To môže byť rušivé a v rozpore s tým, na čom pracujete. Chcete túto funkciu vypnúť.

Môžete zobraziť váš Ipad obrazovky na HD TV. Všetko, čo potrebujete, je digitálnym AV adaptérom Apple alebo VGA adaptérom Apple v závislosti od typu TELEVÍZORA. Tento prvý produkt, ktorý môže byť zapojený do portu HDMI, zatiaľ čo druhá vyžaduje VGA port.

Ak používate svoj iPad na hrať hry pre dlhé časové obdobia, batéria sa nebude trvať tak dlho. Avšak, môžete rozšíriť svoje ako vypnutím funkcie vibrácií funkcia používa mnoho strelec, alebo závodné hry. Ak si len stráviť pár minút v čase hrania týchto hier, že je v poriadku nechať túto funkciu.

Máte viac užívateľov na rovnakej iPad? Nebudete chcieť ich zobrazenie vašich online histórie. Môžete vymazať históriu prehliadača rýchlo. Otvorte aplikáciu Nastavenia a klepnite na Safari. Raz Safari je otvorte, potom ťuknite na tlačidlo Vymazať Históriu. To bude vyrovnávaciu pamäť a súbory cookie.

Vedeli ste, že môžete vytvárať priečinky na ipade? Stačí ťuknúť na položku všetky aplikácie a podržte ju, kým sa to začne začať jiggling. Keď to robí, presuňte aplikáciu myšou cez horný akýkoľvek iný symbol a nechať to ísť. IPad bude potom vytvoriť priečinok pre vás s oboma aplikácie, ktoré sa podieľajú vnútri.

Ak váš iPad zase by zase smery sú príliš mäkké alebo hlasný, zmeniť ich nastavenia. Niektorí ľudia môžu potrebovať trochu extra objem týchto smerov, zatiaľ čo iní, ako ich mäkšie. Bez ohľadu na vaše potreby, môžete robiť úpravy priamo v ipade nastavenia. Dokonca môžete vypnúť hlas, ak nechcete.

Ak máte nejaké nedávno kúpili aplikácie z app store, ktorú chcete skryť, je to celkom jednoduché! Otvoriť App Store a kliknite na ‘zakúpili’ kartu v dolnej časti obrazovky. To by sa vám zoznam aplikácií a vyberte si ten, ktorý chcete skryť. Potiahnite prstom cez app alebo priamo cez to, a to by teraz grey out cez “nainštalovaný’. Červené tlačidlo vyskočí a teraz budete mať možnosť skryť aplikáciu.

Mali by ste byť znepokojený biť odkazy na iPad, ktoré nemusia byť z legitímnych webových stránok. Najlepší spôsob, ako to zastaviť deje, aby ste sa držaním odkaz pred kliknutím na neho. To vám umožní vedieť, skutočné URL odkaz prichádza z.

Využite iPad jas funkcie, aby sa predĺžila životnosť batérie. Váš prístroj je schopný vnímať silu osvetlenia v akejkoľvek miestnosti a nastaviť sám, aby vyhovovalo vašim potrebám, osvetlenie. Táto funkcia môže ísť dlhú cestu, keď príde na množstvo času, ktoré ste si bezšnúrové použitie v daný deň. Môžete ju zmeniť v “Jas A Tapeta” v rámci nastavenia.

Mnoho ľudí, ktoré používajú jeden vedieť, že iPad je fantastický gadget, ktorý šetrí čas. Využiť tento kus technológie, uistite sa, že ste si plne vedomí toho, čo to môže urobiť pre vás. Recenzia tieto tipy vám pomôžu priniesť to najlepšie v ipade.