Operacia Penysu

Tu, Tam A Všade: Hľadanie vyhľadávač So Zameraním

Jeden z najväčších dôvodov, že tam je tak tomu, aby práca on-line je, že formát sa zdá byť veľmi prívetivý. Avšak, len niekoľko aspektov sú prívetivý, ako start-up náklady a na rôznych trhoch, z čoho vyberať. Niečo ako optimalizácia pre vyhľadávače má kvalifikovaných strane, takže štetcom na túto zručnosť pri čítaní týchto tipov.

Pokiaľ ide o optimalizáciu pre vyhľadávače, staré dobré vzájomné väzby majú stále malú, ale významnú úlohu. Keď dve stránky vymeniť odkazy, proces výhody postavení oboch lokalitách na výsledky vyhľadávania na stránkach. Akékoľvek prepojenie smerujúce na stránku, pomáha to v SEO procesu, a obchodovanie odkaz je rozumný spôsob, ako získať iné.

Mať užitočné a poučné informácie na vašich webových stránkach. Ak sa vám vytvorí centrum pre ľudí na návštevu, nie len budete prilákať klientov a zákazníkov, ale tiež si bude priťahovať vyhľadávače, ako dobre. Je to dôležité pre ich nájsť na google a yahoo, len na meno málo.

Ak chcete, aby vaše stránky na dosiahnutie vysokej rebríčku, musíte svoj obsah viac spider-friendly. Pavúky analyzovať obsah vašich stránok a kľúčových slov použitie na určenie rebríčku; pokiaľ váš obsah je ľahko indexované, vaše stránky môže nehodnotí rovnako vysoká, ako by ste chceli. Sitemap umožňuje prezentovať hierarchiu každej stránky na vaše stránky; tento uľahčuje aj pre pavúky posúdiť relevantnosť.

Pridať, čerstvého obsah na vaše stránky pravidelne je skvelý spôsob, ako zlepšiť vaše hodnotenie vyhľadávačov. Je to preto, čerstvé a nový obsah robí vaše stránky zdajú byť relevantnejšie pre vyhľadávače. S novým obsahom tiež robí vaše stránky zdajú byť relevantnejšie pre užívateľov, ktorý zvýši šance ľudí odkazujúce na to, čo bude zároveň zvýšiť vaše hodnotenie vyhľadávačov.

Nie je neporiadok na vaše stránky pomocou zbytočné položky, ktoré zaberajú cenný príjmy priestor. Zatiaľ čo mnoho z týchto vecí, môže pridať nejaké svetlice alebo dekorácie, oni tiež stojí peniaze. Áno, môžu byť voľný, je však len zbytočne priestor v prípade, že priestor by mohol byť generovanie príjmov prostredníctvom reklamného alebo odkaz.

Mať čas na vytvorenie mapy stránok na vašich webových stránkach. Toto je stránka záznam, ktorý obsahuje zoznam všetkých stránkach a odkazy na vaše stránky, aby vyhľadávače pavúky môžu ľahko vyhľadávanie na vašej lokalite. Pomocou tejto mapy lokality robí vaši návštevníci budú musieť použiť menej kliknutí ísť tam, kde sa chcete ísť.

Poskytovanie mapa stránok je dôležitý spôsob, ako pomôcť vyhľadávače spider vaše webové stránky a zvýšiť vaše prichádzajúce prevádzku. Mapa stránok bude prepojenie vašej stránky na sebe. Nie len môžu vaši návštevníci pomocou mapy stránok pre navigáciu, vyhľadávače bude schopný indexovať vaše stránky lepšie, ak máte jeden.

Aby vaše popisné značky pútavé. Google a na iných vyhľadávacích platformy budú používať na vytváranie, že málo reklama o vašich stránkach. Užívatelia často, prečítajte si ich predtým, než sa rozhodne, či bude alebo nebude navštívte stránky. Stručné, opisné blurbs čerpať návštevníkov na vaše stránky, niekedy dokonca aj pred webové stránky, ktoré vyššiu hodnosť, než vy v vyhľadávania.

Môžete zlepšiť vaše hodnotenie podľa vrátane kľúčových slov na stránku, adresa URL. Mali by tam byť špeciálne znaky alebo čísla v adrese URL, musíte zvážiť, či ľudia budú skutočne vyhľadávanie pomocou nich. To môže bolieť vaše výsledkoch vyhľadávania. To je dôvod, prečo je dôležité používať relevantné kľúčové slová na zlepšenie návštevnosti yoru stránky.

Ako si začnete využívať taktiky ste sa naučili, tu, budete môcť rozšíriť svoje úsilie ako svoje zručnosti zvýšiť. Správne SEO môže mať snehová guľa účinok. Akonáhle sa dostanete na loptu správnym smerom, môže získať veľkosť a rýchlosť. Budete len musieť vysporiadať s údržbou akonáhle sa naučíte hry.