Orgazmus

Top Tipy A Rady Pre Starostlivosť O Vaše Zuby

Ste pri hľadaní že dokonalý úsmev, ale neviete, kde začať? Možno budete potrebovať dobrú starostlivosť o chrup tipy pretože výlet do zubár ťa desí? Nebojte sa, každý v určitom okamihu potrebuje dobrých tipov na to, ako správne vykonávať starostlivosť o chrup. Pokračujte v čítaní a čoskoro uvidíte, ako jednoduché to je mať oveľa čistejšie úst.

Čistenie zubov správne je dôležité pre vaše celkové zdravie úst. Keď si čistíte zuby, pomocou vertikálneho pohybu mimo vašich zubov a horizontálny pohyb vo vnútornej časti vašich zubov. Sústrediť svoje úsilie štetcom každý zub za približne pätnásť sekúnd pomôcť zabezpečiť správne čistenie.

Uistite sa, že nástroje, ktoré používate na čistenie zubov sú vhodné pre vaše potreby. Nájsť soft-bristled štetec, je to dobrý pocit v ústach (nie príliš veľké alebo príliš malé). Vybrať zubná pasta fluoridu, ktorý vám vyhovuje. Ak si nemyslím, robíte dobrú prácu, kefovanie, myslím, že o získanie elektronického kefa, že bude robiť veľa prácu za vás.

Existuje mnoho potravín, ktoré môžete pridať do svojho jedálnička, aby vaše zuby najlepšiu šancu zostať zdravý a silný. Potraviny s vysokým obsahom vitamínu C a vitamínu A, ako sú pomaranče a mrkva, pomoc zuby zostať silný. Cibuľa, konzumovať surovú, bojovať s baktériami, ktoré môžu podporiť kazu. Nezabudnite piť veľa vody. To môže pomôcť vyplachovanie baktérií, ktoré môžu poškodiť vaše zuby.

Ak trpíte sucho v ústach, používať zubná pasta a ústna voda osobitne navrhnuté tak, aby pomohli zmierniť sucho v ústach. Mnohé z dnešných popredných zubná pasta značky obsahujú zložky, ktoré budú vyschnúť na ústa. Preto, ak trpíte sucho v ústach, pozrite sa na suché ústa vypúšťací zubné pasty a ústa umýva.

Zvažujete piercing do jazyka? Mali by ste prehodnotiť. Ústa piercingy sú chovných dôvodov pre baktérie, a žiadne množstvo dentálna hygiena môže úplne poprieť túto skutočnosť. Akýkoľvek typ ústne piercing môže pomaly zhoršovať zuby je smalt, ktoré môžu spôsobiť infekciu. V prípade infekcie ide nekontrolovaná, môže stratiť svoj jazyk.

Uistite sa, že nie ste trpia sucho v ústach. Sliny obsahujú prirodzenú obranyschopnosť proti dutine spôsobujú baktérie, ako aj periodontal ochorenia. Niektorí ľudia trpia sucho v ústach vzhľadom na určité lieky vedľajšie účinky a ostatných vzhľadom na vážnejšie problémy. Existuje množstvo výrobkov, ktoré sú k dispozícii, aby vám pomohol udržať tvorba slín ísť alebo pomôžu nahradiť sliny úplne.

Udržiavať optimálnu ústne zdravie, budete musieť uistite sa, že ísť na zubára dvakrát za rok. Tento zubné vyšetrenie bude zahŕňať čistenie a hodnotenie zubára. Budú robiť všetky drobné práce a pomôže úst udržanie optimálneho zdravia. Budú schopní liečiť akékoľvek otázky predtým, než sa stanú veľké problémy.

Štúdie ukazujú, že v nadväznosti váš zdravý zub štetcov zvyk s fluorid opláchnite vodou môže znížiť vaše šance dutín, rovnako ako tretí! To je veľký potenciál dutín, tak požiadajte svojho zubára odporučiť najviac účinné umývanie. Vyzdvihnúť cestovné-veľkosť príliš a majte ho poruke pre tie časy, keď nemôžete štetcom.

Mali by ste štetcom po každom jedle. To sa môže zdať ako fuška pre mnoho ľudí, ale je to naozaj pomôže vám udržať si optimálne zdravie chrupu. Ak nie ste v pozícii, umývať si zuby po jedle, žuť kus bez cukru žuvačky. Guma odstráni niektoré potraviny častice a aktivovať vaše sliny na zníženie žiadne baktérie formácie.

Ako môžete vidieť z vyššie uvedeného článku, je to naozaj tak jednoduché mať čisté ústa a menej výlety do zubár, keď máte dobrú starostlivosť o chrup tipov, ktoré nasledujú. Všetko, čo musíte urobiť, je teraz držať s ním každý deň, prax dobré návyky, a ústa sa ďakujeme, že ste na konci s pearly white smile™. Ak všetko pôjde dobre, potom zdieľať tieto tipy s rodinou a priateľmi.