Penirium Cena

Tipy Na Používanie Konkurzu Svoj prospech

Rozhodnutie podať návrh na konkurz, je rozhodnutie, ktoré je treba brať veľmi vážne. Prísť na najlepšie rozhodnutie pre vašu situáciu, budete potrebovať niekoľko tipov a právne poradenstvo, ktoré vám môžu pomôcť. Mať čas, prečítajte si nasledujúci článok a vy by ste mali byť lepšie pripravené na proces konkurzu.

Uistite sa, že máte všetky finančné papierovanie s vami, keď idete stretnúť so svojím advokátom o konkurze. Mali by povedať, čo budete musieť priniesť. Vo všeobecnosti, papierovanie bude obsahovať auto úver dokumenty, domáce úver, dokumenty a rôzne finančné záznamy ako kreditné karty, účty.

Do vášho výskumu, pred výberom konkurzu právnik. Využite bezplatné konzultácie, a stretnúť sa s rôznymi právnikov pred žne jeden pracovať. Uistite sa, že ste si vybrať skúsený právnik, ktorý je informovaný o miestnych zákonov, preferencie správcov, a má dobré pracovné vzťahy s miestnymi sudcov.

Nechcem vyhnúť sa hovorí váš právnik špecifické údaje s vaším prípadom. Nepredpokladajte, že ak ste už povedal mu, alebo jej niečo dôležité, raz, že sa bude spomínať neskôr ho bez pripomienok. Je to vo vašom najlepšom záujme prehovoriť. Nachádzate sa v kontrole výsledok vášho vyhlásenia konkurzu.

Ak máte študentské pôžičky dlh, budete musieť preukázať, že platobná vaše študentské pôžičky by predstavujú zbytočného utrpenia, aby si to vybiť. Zhromaždiť všetky vaše finančné dokumenty a vypracovať dva rozpočty: jeden, ktorý zahŕňa študentské pôžičky platby a jeden, že nie. Týmto spôsobom môžete ľahko preukázať, že platobná vaše študentské pôžičky by zasahovať do vášho finančného ozdravenia.

Vážne zvážiť v prípade konkurzu je tou pravou voľbou pre vás. Ak nechcete zaplatiť príliš veľa dlhov z kreditných kariet a lekárske účty, by ste mali byť schopní zvládnuť dlhy sami s úverových poradcov a platobné podmienky. Konkurz môže byť vážne finančné výber, takže sa uistite, aby ste zvážili všetky možnosti opatrne.

Ak sa pokúšate obnoviť kredit po podaní na vyhlásenie konkurzu, by ste mali požiadať o zaistení kreditné karty. Tieto môžu pomôcť vám vytvoriť úver, ale budete musieť uistite sa, že sú jednou zo spoločností, ktoré správu hlavné úverovými inštitúciami, pretože všetky z nich nie je.

Predtým, než sa rozhodnete súbor na vyhlásenie konkurzu, uistite sa, že získať bezplatné konzultácie s konkurzného konania advokát. V závislosti na tom, kde žijete, máte právo hovoriť do advokát pred podaním žiadosti. Každý dobrý právnik vám ponúkne prvú schôdzku zadarmo. To je dôležité, konzultácie, ako budete potrebovať odpovede na mnohé otázky. Tieto môžu zahŕňať: právne poplatky, aký typ konkurzu na súbor, a aké typy informácií, papierovanie, budete musieť poskytnúť. Najdôležitejšie je, že advokát bude môcť určiť, či podania konkurzu je správne rozhodnutie pre vás.

Uistite sa, že máte všetky základné finančné informácie a dokumentácia v ruke pred zaregistrovaním na vyhlásenie konkurzu. Vaše konkurzu prokurátor bude potrebovať prístup na vaše finančné informácie a iné dôležité dokumenty, aby na dokončenie návrhu. Informácia bude obsahovať: podrobný zoznam svoje mesačné výdavky, informácie o všetkých nehnuteľností, ktoré vlastníte, bankové výpisy a všetky documentations týkajúce sa vlastníctvo domu alebo automobile.

Chrániť váš domov. Stráca váš domov je myšlienka ako bežné v konkurzných konaniach, ale nie je nevyhnutné. To závisí od toho, čo váš domov hodnotu a v prípade, že je druhá hypotekárne, ako všetky tieto veci prichádza do úvahy pri určovaní, či môžete mať doma. Môžete tiež preskúmať vášho štátu homestead oslobodenie, možnosť, ktorá vám môže umožniť udržať váš domov, ak sa niektoré finančné požiadavky sú splnené.

Vždy sa vašich blízkych prioritou. Konkurzného konania môže byť veľmi krutý. Je to veľmi stresujúce a dlho, a to môže zanechať pocit hanbiť za seba. Veľa ľudí si myslí, že treba skrývať od každého, kým to všetko je hotovo. Avšak, táto izolácia bude len, aby ste sa cítili ešte horšie, a to by mohlo spôsobiť, aby ste sa v depresii. To je dôvod, že budete musieť vziať oddychový čas tráviť čas s každým miluješ napriek tomu, čo sa vaša finančná situácia.

Premýšľajte o všetkých rozhodnutiach, ktoré máte k dispozícii, keď sa budete súbor pre konkurz. Právnika, ktorý sa špecializuje na konkurzné právo môže pomôcť poradiť o ďalších volieb, napríklad vrátenie plány a zníženia úrokových sadzieb na zmiernenie záťaže. Ak sa uzavretie je váš dôvod pre podanie pozerám do vašich možností vo vašej banke po prvé, ako napríklad úver modifikácie. Existuje veľa spôsobov, ktoré váš veriteľ môže pomôcť, ako zníženie úrokových sadzieb, pričom neskoro poplatky, alebo predĺženie doby platnosti úveru. Na konci dňa, veriteľov chcete dostať zaplatené, a niekedy na splatenie dlhu plán je vhodnejšie, aby sa zaoberá konkurz dlžníka.

Predtým, než sa rozhodnete Kapitola 7 konkurzu, myslím, že o tom, aký vplyv to bude mať na akýkoľvek co-signatárov máte, ktoré sú zvyčajne blízkych príbuzných a priateľov. Môžete mať zodpovednosť za svoju časť úveru splnený v Kapitole 7. Avšak, ak ste mali co-dlžníka, že bude požadovať, aby dlh splatil.

Teraz by ste mali byť lepšie pripravení na nepreberné množstvo rozhodnutí, ktoré budete čeliť, ak ste sa rozhodli prejsť s konkurzu. Použiť všetky tipy a rady, ktoré boli zahrnuté v tomto článku, pomocník vás prevedie dlhý proces podania konkurz, najlepším možným spôsobom.