Penirium Forum

Získať Handle Na Úzkosť S Týmito Tipy

Zaoberá úzkosť a stres môže byť ťažké, najmä, ak nemáte správne nástroje. Mali by ste si prečítať tento článok a naďalej robiť ešte viac výskum o zvládanie stresu techniky. Týmto spôsobom, môžete získať lepšiu predstavu o druhu vecí, ktoré môžete urobiť, aby sa zabránilo panike útok alebo znížiť stres.

Má dôveryhodný zdroj volať vždy, keď môže byť predmetom útoku. Je to príbuzného alebo priateľa, mali by ste mať niekoho, kto si je vedomý svojho stavu a môže pomôcť hovoriť prostredníctvom útoku. Museli čeliť jeden sám je veľmi ohromujúci, a budete pracovať cez ne rýchlejšie, ak máte niekto pomôcť.

Dýchajte ľahko. Keď sa začnete cítiť úzkosť, skúste sa sústrediť na správne dýchanie. Inhalovať cez svoje nozdry na približne dve sekundy a potom výdych cez rozišli pery na štyri sekundy. Pokračovať v tejto rutiny pre celú minútu. Akonáhle vaše dýchanie sa dostane späť do normálu, postupujte to s pár minút upokojuje, pozitívne self-talk.

Keď ľudia sú pod vysokým emocionálny stres, môžu nájsť to ťažké jesť pravidelne a prípadne skúsenosti významné zmeny v ich metabolizmus. Takže, ak ste sa stretli úzkosť, budete musieť uistite sa, že jedlo, ktoré jete, sú plné živín, a nie strácať úsilie, jesť potraviny, ktoré nie sú pre vás dobré.

Aj keď možno, že nie tak, smiech je vlastne dobré pre liečbu úzkosti. Aby si sa smial, sledovať komédii, prečítajte si vtipné knihy alebo telefón priateľa, ktorý hovorí, dobré vtipy.

Ak trpíte úzkosťou, skúste svoje najlepšie je prestať fajčiť hneď, ako je to možné. Fajčenie znižuje funkčnosť mnoho rôznych orgánov v tele, čím ste v pozícii, v ktorej môžete byť viac zdôraznil, než je obvyklé. Odvykanie od fajčenia môžu obnoviť svoje telo a zvýšiť celkový pohľad na život.

Učenie hlboké dýchanie techniky môžu pomôcť si môžete oddýchnuť a dodať viac kyslíka do buniek v celom tele. Úzkosť môže spôsobiť hyperventilate. Silou zhlboka dýchať a z vašej bránice. Môžete znížiť úzkosť tým, jemne dýchanie zhlboka, je isté, že váš žalúdok dvíha a klesá.

Ak si myslíte, že ste trpia príznaky súvisiace s úzkostná porucha, úplne prvý človek, ktorý by ste mali prediskutovať tento problém s je vaša primárna starostlivosť lekára. Váš rodinný lekár bude môcť informovať vás, či symptómy, ktoré sú príčinou ste alarmu sú spôsobené tým, úzkostné poruchy, iný zdravotný problém, alebo kombináciou oboch.

Naučte sa preháňajú svoje obavy. To môže znieť neuveriteľne, ale je to už dokázané, že pracovať. Ak máte strach, že vám bude cesta pri chôdzi po schodoch dolu na podujatí, predstavte si sami seba nie len zakopnutia, ale koľajových celú cestu dole schodiskom a pri iných ľudí dole s vami. Nech je to vtipné, extrémne mentálny obraz, a budete sa cítiť úzkosť rozplynie rýchlo.

Skúste majú hrubšie koži, keď jednáte s vašimi emóciami. Ak máte silné pocity, o niečom, čo je pravdepodobnejšie, že sa cítiť negatívne o niečo a starosti, ktoré vedie k vážnym problémy s úzkosťou. Prax niektorých emocionálny odstup, keď sa chystáte cez vaše každodenné konanie.

Mali by ste sa snažiť pridať aj nejaké hlboké dýchanie techniky na svoj denný plán, ak ste trpia pocitmi úzkosti. Ak ste dýchať z bránice, prináša kyslík do krvi a že vám pomôže relaxovať hneď. Kedykoľvek máte pocit, ohromený, mali by ste sa chvíľu na to.

Ako môžete vidieť, existuje mnoho rôznych spôsobov, ako spravovať váš stres. Nečakajte, že výsledky hneď, pretože to môže trvať čas, kým budete sa môcť sústrediť na vaše relaxačné cvičenia a naozaj ovládať svoje úzkosti. Budete musieť tvrdo pracovať smerom k tomuto cieľu, ale výsledok stojí za to.