Penys

Potrebujem Pomôcť S Komerčnými Nehnuteľnosťami?

Či ste malá-čas investora alebo veľký investor, alebo by-byť vlastníkom podnikania, komerčných nehnuteľností sa môže zvýšiť váš profil v hlavnými spôsobmi. To môže aj roztrhať vás dole a nechať si zlomil. Prečítajte si tieto tipy o komerčných nehnuteľností, aby zabezpečila, že ste riadne informovaný o trhu.

Investovať nejaký čas na učenie o tom, ako realitného trhu práce. Prečítať niektoré knihy alebo on-line zdroje zistiť najlepšie spôsoby, ako ísť o investovať svoje peniaze na váš budúci domov. To vám pomôže s požičiavanie, predaj a nákup aspekt trhu nehnuteľností.

Ak budete vrátane pomôcky na váš nájomca je prenájom, uistite sa, že viete, náklady na tie pomôcky pred nastavením prenájom sumu. Niekedy môže byť ľahko podľa odhadu nákladov na teplo v zime alebo klimatizáciu v lete. Voda účty môžu líšiť tiež v závislosti od oblasti. Majú presný obraz o pomôcky môže od vás podľa ceny vašej nehnuteľnosti.

Zvážte, či chcete spravovať svoje prenájom nehnuteľností na vlastnú päsť, alebo prostredníctvom prenájom agentúry. Na vlastné môže byť menej drahé, ale ak sú problémy v budúcnosti s nezaplatené nájomné, škody, alebo súdne spory, budete radi, že majú niekoho na vašej strane. Nehovoriac ťažkostí, že nájsť inštalatéra v 2 hodiny ráno, keď potrubia pred mrazom. Nech niekto iný vysporiadať s bolesťou hlavy.

Due diligence je potrebný na komerčné vlastnosti ako dobre. Vyžaduje si to od vás získať majetok, kontroly, hodnotenia a kontroly, ktoré sa vyžadujú miestnymi právnymi predpismi. To bude stáť veľa peňazí. Ak zistíte, že majetok nie je stojí za to, a stratí sa, že peniaze použité na získanie kontroly, potom ide o peniaze, aj stratila.

Predtým, ako dáte nehnuteľností na trhu, alebo sa pozrieť na kúpu nového veľa, uistite sa, že ste konzultovali s FHFA. To vám pomôže poskytnúť všeobecnú predstavu hodnoty nehnuteľnosti z nestranná organizácia. Pamätajte si však, že táto hodnota je definitívne, ale mali by byť použité len ako vodítko.

Rovnako ako mnoho iných vecí v živote, ich špecifických “predaj” ročné obdobia, aj v oblasti nehnuteľností. Pre majitelia domov to je zvyčajne okolo začiatku roka, ale tam je viac flexibility pre komerčných nehnuteľností. Uistite sa, že ste urobiť nejaký výskum v oblasti zistite, kedy je vysoká, nákup a predaj sezóny.

Využiť agent alebo maklér na zabezpečenie dokumentácie a legalizácia je správne. Existuje niekoľko dokumentov a veľké množstvo právnych práce, ktorá má byť uvedená do získania komerčných nehnuteľností. Je to oveľa jednoduchšie, keď máte kvalifikovaný agent alebo maklér na pomoc pri nasledovne.

Ak vy a váš maklér sú rokovania kus komerčné nehnuteľnosti, ktoré chcete, a získať zlé ponúknuť, nie prepustiť. Spočiatku budete zvyčajne nie získajte najlepšiu cenu, ako to je typické dohadovanie metóda. Porozprávajte sa s predávajúcim a pokúsiť sa dosiahnuť kompromis.

Uistite sa, že ste si prečítali články a blogy z niektoré z najlepších oblastí na nákup vo vašej lokalite. To poskytne vaša spoločnosť najlepšiu šancu kúpiť solídny kus pôdy, maximalizovať hodnotu vašich investícií. Využiť všetky informácie, k dispozícii skôr, než si, aby vaše rozhodnutia.

Urobte si čas skríning ponuky a ponuky, najmä na začiatku. Začiatočníci sa často chcú prejsť cez proces nákupu svoje prvé investície v nehnuteľnostiach. Ale pritom môže viesť k veľkým chybám, na oboch nákup a predaj konca. Urobte si čas a pochopiť, že nie je krivky učenia. Čím dlhšie ste v tomto odbore je proces rýchlejší sa stane.

Pochopiť životného prostredia povinnosti spojené s komerčnými nehnuteľnosťami. Existujú mnohé nové environmentálne zákony, ktoré vyžadujú komerčných nehnuteľností dodržiavať určité predpisy. Dozvedieť sa viac o pravidlách v oblasti, a oboznámiť s opatreniami budete potrebovať, aby sa zabránilo poplatky. To môže byť užitočné, aby sa niekto posúdiť nové vlastnosti pre ochranu životného prostredia pred kúpou.

Vždy sa uistite, že ste ako informovala ako je to možné pri rokovaní v komerčných nehnuteľností. Tento nemilosrdný trh bude prestávka, ak nie ste pripravení vysporiadať sa v ňom. Prečítať tipy uvedené vyššie, je dobrý spôsob, ako začať, ale bremeno je na vás, aby tieto tipy v praxi a používať s rozvahou.