Pipik Fotky

Dostať Nohu Do Týchto Módne Tipy

Teraz, keď ste v práci, ste sa môžu cítiť, ako by ste mať žiadny čas pre módu. Nie je potrebné sa báť! Je vždy možné zlepšiť váš módny štýl! Mohli by ste dokonca začínajú už dnes sa niektoré z tipov; oni pomôcť vám pri pohľade najlepšie. Pokračovať v čítaní informácie v tomto článku.

Pri výbere oblečenia, premýšľať o tom, čo sezóny ste. Ak sa pozriete dobré v červenej a pomaranče, ak ste “leto” a asi to bude vyzerať dobre v každom teplé farby (ako je žltá). Ak sa pozriete dobré v blues, je pravdepodobné, že “zimné” a vyzerať dobre v biele a sivé rovnako.

Veľká hľadáte kabelku môžete doplniť váš outfit, ale uistite sa, že to ide s čokoľvek iné taška prevážate. Znamená to, že vaša kabelka by mala zodpovedať aktovky, ak potrebujete použiť obaja na rovnakej príležitosti. Okrem toho by ste sa mali vyhnúť účtovná viac ako dva viditeľné tašky v rovnakom čase.

Ak chcete zostať v štýle tejto sezóny, skúste párovanie čiernej a bielej spolu. Tieto jednoduché farby sú späť v plnej sile. Tieto farby je možné vidieť na dnešnej dráhach. Tieto farby sú jednoduché mix; skúsiť na sebe ostrý, biely top s čierne nohavice, alebo vyzdvihnúť funky šaty v čiernej a bielej. Máte veľa možností, čierne a biele kamene.

Dobrý módny tip je naučiť sa, ako rozvíjať svoj vlastný zmysel pre štýl. Nechcete len napodobňovať niekoho iného a kopírovať ich štýl. Myslieť na to, čo je pre vás dôležité, ako sú pohodlie, alebo vkus, a potom pomaly budovať na tom, aby váš zmysel pre módu je jedinečný.

Klobúky sú skvelý doplnok na zápas akékoľvek oblečenie. Pre mužov, tam sú typické rybár, čiapky a šiltovky, ale pre ženy, možnosti spustiť oveľa hlbšie. Napríklad, môžete nosiť roztomilý sun hat, floppy klobúk alebo pláž hat s príležitostné šaty, ktoré vlastníte.

Farbu kože by mala určiť, aká farba oblečenia by ste mali nosiť. Ak ste veľmi bledý, vyhnúť sa farby, ktoré vás objaví bledšia, ako beiges, žltej a bielej. Na druhej strane, ak máte tmavšiu pokožku, svetlejšie farby, ako svetlo modrej, ružovej a žltej bude kompliment vašej pokožky.

Nenúťte módne impulz kúpi. Keď si kúpite na impulz, ktorú často robia zlé rozhodnutia. Oblečenie nemusí nosenie, rovnako, ako ste dúfal, alebo to nie je naozaj pracovať so všetkým, čo sa vo vašom šatníku. Pred vykonaním kúpiť, spýtajte sa sami seba, či naozaj potrebujete, a ak ste si predmety, ktoré môžu kompliment.

Väčšina ľudí nevie, ako ďaleko krásnu pleť môže trvať vás vo svete módy. Stav pokožky bude mať obrovský vplyv na vaše celkové módny vzhľad. Preto je nevyhnutné, aby sa vám udržať si krásnu pokožku. Potom, vaša pokožka bude dopĺňajú krásne oblečenie, ktoré môžete nosiť.

Jeden veľký módny tip na vyskúšanie je hádzanie na šatku. To je veľký tip, pretože šatka môže takmer byť považovaný za konečný add-on vzhľadom na množstvo farebných kombinácií, ako aj o tom, ako jednoduché to je, aby jeden na. Tiež sú veľmi prenosné.

Nemôžete ísť zle s pár odtieňov. Ak ste mali hrubý, bezsenné noci, alebo si len nemám pocit, že uvedenie na make-up, odtiene, môže byť váš najlepší priateľ. Tým, že nosia ich môžete skryť svoje opuchnuté oči, a vždy pridať niektoré štýl pre každé podujatie.

Byť si vedomý svojho tela typu. Útle ženy by mali nosiť vybavené štýly v mäkkej tkaniny, pretože sa predlžujú telo. Ak ste busty, pozrieť na položky, ktoré nakresliť oko preč z tejto oblasti s oko-lov sukne alebo nohavice. Ak máte hruškovitého tvaru, nosenie tmavšie dna s svetlo, farebné košele.

Ak máte “problém” vlasy, vám môže byť umývanie to príliš veľa. Nie je to vždy dobrý nápad vlasy umývať každý deň. Keď tak urobíte, môžete pásy prírodné oleje a skončiť s chemickou elektrinou na vlasy. Ak je nutné umyť vlasy denne, použite jemný, prírodný šampón a kondicionér a nemusíte drhnúť vaše vlasy. Len zdvih produkt sa cez to, a nechať ju vypláchnuť jemne pod teplou tečúcou vodou. Nechajte vlasy voľne vyschnúť skôr, než vybuchne-sušenie.

Po prečítaní tohto článku, vaša hlava by mala byť prekypujúci všetky myšlienky, ktoré tam sú, aby sa sami pozrieť ako fashionista znova. Nenechajte útrapy života ovplyvňujú spôsob, ako vyzeráš!