Pipik U Chlapcov

Užitočné Tipy Na liečbu Infekcie Kvasiniek

Manipulácia kvasinková infekcia je náročné a nepohodlné. Možno, že ste v rozpakoch hľadať pomoc, keď potrebujete vedieť najlepšie metódy liečby. Kus, ktorý nasleduje obsahuje užitočné nápady pre prevenciu a liečbu vášho kvasinková infekcia.

Skontrolujte dezodorant, ktorý používate, ak budete neustále dostať kvasinkových infekcií, ako rok napreduje. Dezodoranty môžu mať chemikálie v nich, ktoré môžu mať vplyv na vznik plesní a vo vašom tele. Prepínač dezodoranty, alebo navštívte svojho lekára o predpis triedy dezodorant, ak máte pocit, že to môže byť vinníkom.

Uistite sa, že ak trpíte kvasinková infekcia, ktorú chcete vyhľadať, prírodné prostriedky. Mnoho liekov na trhu k dispozícii dnes obsahujú škaredé vedľajšie účinky. Prírodné prostriedky, môže pohybovať v rozmedzí od jogurt a jablčného na ocot cesnak. Existuje veľa iných prírodných dostupné riešenia pre kvasinková infekcia.

Niektoré ženy si kvasinkové infekcie spojené s ich obdobím. Prehltnúť jednu až dve acidophilus tablety oboch, pred obdobie a po. Bude to zmierniť, ak nie eliminovať všetky príznaky kvasinkovej infekcie. Tým starosti, budete dúfajme, že sa môcť zastaviť infekciu v jeho stopách!

Pri hľadaní trochu omilostnit od bolesti a svrbenie kvasinková infekcia, možno zistíte, apple mušt ocot byť neuveriteľne účinné. Naliatím šálka tejto ocot do kúpeľa vody pred prijatím namočiť, môžete dosiahnuť prekvapujúce úroveň upokojujúcu úľavu.

Cesnak je veľký prírodný prostriedok, a to má preukázateľne účinné v boji proti kvasinkovým infekciám. Vytvoriť cesnak tampon na spájanie reťazec na pár klinčeky a vkladanie do pošvy. Nechajte ju na pár hodín, a reliéfe sa zvyčajne prichádzajú. Na protiplesňové vlastnosti cesnaku majú liečivý účinok a môže účinne bojovať proti nepríjemné kvasinkové.

Yeastarol je populárny kvasinková infekcia liek sprej, ktorý pracuje pre mužov a ženy. To je úplne prirodzené anti-kvasinky sprej vyrobený zo všetkých prírodných odvodené zložky. Tento sprej je jedným z iba prírodný kvasinková infekcia prostriedky dostupné na trhu dnes, pre mužov aj ženy.

Jeden liek, ktorý môže zahnať kvasinková infekcia zahŕňa použitie cesnaku. Cesnak je prírodné antibiotikum, tak to môže bojovať infekciu. Môžete buď vložiť cesnak karta alebo čerstvé strúčik do pošvy každých pár hodín, aby sa určité úľavy. Konzumácia cesnaku interne, spolu s pomocou externých aplikácií, môžu pomôcť tiež.

Aj keď sú veľmi nepríjemné, kvasinkové infekcie sú tiež veľmi liečiteľná. Veľa drog obchodov carry over the counter lieky na liečbu kvasinkových infekcií. Ak si nie ste úplne istý, že je kvasinková infekcia, tam sú testy, ktoré môžu byť vykonané vo vašej ordinácii, na určenie, či to je, v skutočnosti, čo to je.

Nie len predpokladať, máte kvasinkové infekcie, prejdite na váš lekár a majú ho diagnostikovať. Iných infekcií, ako sú bakteriálne vaginosis, majú podobné príznaky ako kvasinkové infekcie robiť. Je dôležité, aby ste zistili, ktoré máte, ako liečba kvasinkovej infekcie sa odlišujú od iných podmienok.

Váš príjem potravy môže byť dôležitým faktorom v boji proti kvasinkové infekcie! Štúdie ukazujú, že jesť jogurt s aktívnymi kultúrami môže pomôcť znížiť množstvo kvasiniek v tele, čím sa znižuje množstvo kvasinkových infekcií, ktorú môžu dostať. Tiež zvážiť zníženie množstva cukru, ktoré konzumujete, ako iný prospech kvasiniek zníženie.

Vyhnúť oblečenie, ktoré je vyrobené zo syntetických vlákien. Tento typ oblečenia zabraňuje vzduchu z obehu a pasce v vlhkosti a tepla. Kvasinky sa darí v tieto druhy prostredia. Stick s prírodnými oblečenie, aby sa zabránilo kvasinkových infekcií.

Kvasinkové infekcie môžu spôsobiť výtok, ktorý môže skončiť farbenie vaša bielizeň a spôsobuje, že sa rozvíjať zápach. Môžete pomôcť bojovať proti tomuto problému nosením pánty-linkovej vašu bielizeň, kým kvasinková infekcia sa vyjasnila. To vám pomôže udržať vaše spodky škvrna zadarmo, a tiež pomôcť ovládanie zápach zmenou podložky často.

Kvasinky sa v slinách tých, ústne afty. Snažte sa držať predmety do úst a využiť hodiť-preč striebro a okuliare. Sterilizujeme vaša kefka na zuby po každom použití a vždy pokrývajú celú úst, keď vás kašeľ. Počkajte aspoň jedného týždňa po infekcii vymaže až pred vás pobozkať niekoho.

Ak ste náchylní na kvasinkové infekcie, alebo len chcete, aby prijali preventívne opatrenia, vyvarujte sa perličkové kúpele. Mnohé ženy sa chceli pridať vonné perličkový kúpeľ produktov na svoj vody. To často vedie k nežiaducim kvasinková infekcia. Najlepšia vec, ktorú môžete urobiť, je, aby sa zabránilo horúce kúpele úplne, ale ak musíte, kúpať sa, nemusíte pridávať žiadne parfumovaných produktov na vodu.

Vedieť, čo môžete urobiť pre prevenciu alebo liečbu infekcie kvasiniek môže urobiť všetky rozdiel vo svete pri riešení tejto bolesti. Použitie informácií tu a budete pripravení vysporiadať sa s budúcim kvasinkových infekcií.