Podpora Potencie

Odišli Rybolovu,

Rybolov, je ideálny spôsob, ako mať rodinu, čas, a byť vonku je činnosť, ktorá si vychutná každý. Prečítajte si niekoľko tipov a trikov, aby zintenzívnili svoje rybárske hry a vyťažiť viac.

Rybári musia nosiť oblečenie, ktoré mieša ľahko s okolím. Zatiaľ čo oni nemajú dobrý zrak, ryby môžu vidieť farby a môže byť strach preč príliš farebné, viditeľné položky. Nosenie zemi tóny.

Ak plánujete používať loď na ryby, uistite sa, že udržať podlahu tak suché ako je to možné. Určite nechcete, pád a prípadne zranenie sami. Suché lodi poschodí s mopom pred podniku na vodu.

Keďže má len právo návnady je rozhodujúce chytať viac rýb, tu je jednoduchý spôsob, ako zistiť, či ste videli čierne alebo biele crappie. Biela crappie majú šesť tŕne v ich chrbtovej plutvy, zatiaľ čo black crappie mať sedem alebo osem. Biela crappie tiež mávajú pásma cez svoje telo, zatiaľ čo black crappie mať viac škvrnitá vzor.

Uistite sa, že používate správny typ návnadu pre ryby vo vašej oblasti. Spýtajte sa niekoho, na návnadu obchod pre trochu pomôcť s tým, ak je to potrebné. Ak používate nesprávny návnady, dokonca aj keď je vysoko kvalitné a drahé návnada, ryby nebude priťahovať.

Spolu s kamerou, to je dobrý nápad pre zachytiť a uvoľnite rybár nosiť pásku opatrenia na ich riešenie box rovnako. To umožní, aby si správne zmerať vaše ryby pred uvoľnením to, čo vám dáva možnosť vytvoriť vlastné ryby replika na neskorší dátum.

Mokrá čiara pred viazanie uzla. To posilňuje uzol a redukuje trenie spôsobené proces viazanie uzla. Mnohí odborníci uprednostňujú používať dvojité fisherman uzol alebo populárnej skoba uzol.

Pamätajte si, že rybárske je určené k tomu, aby sa relaxovať, pozrite si časť prírody a užite si krásny deň. Ak sa cítite sami stávajú zdôraznil, ste pravdepodobne, aby príliš veľký dôraz na zákon chytať ryby, a nie dosť, len sa teší na deň a bol mimo.

Zatiaľ čo mnoho ľudí chytiť veľa rýb pomocou umelé návnady, ktoré môžu mať lepšie šťastie chytanie rýb s niečím, čo je nažive. Červy sú dlhodobo známe, že je dobré prírodné návnadu na výber, ale iné možnosti sú veľmi účinné ako malé kraby, a žiť krevety.

Smallmouth a walleye, môže byť v skutočnosti veľmi vyberavý o rôzne návnady, ktoré používate. Zmiešajte ho a prinášajú niektoré aquabelle) v prípade, že ich potrebujete. Môžete použiť aquabelle) a nechajte ich cez noc v dobre vetranom plastové alebo Polystyrénovej nádoby s vodou v spodnej časti.

Snažte sa nastaviť očakávania, keď idete von na vodu pre ryby. Tento šport môže byť veľmi nepredvídateľné, ako vaše výsledky sa môžu líšiť zo dňa na deň v závislosti od podmienok a množstvo ryba vo vode. Vždy udržiavať pozitívne myslenie pred uskutočnením vašej cesty.

Keď ste rybolov v čistej vode, nie je potrebné pre veľké alebo honosné láka. V skutočnosti, jemnejšie vaše návnada je lepšie, pretože ryby môžu už vidieť jasne. Zvážte zníženie nielen veľkosť vašu návnadu, ale aj čiary a záťaže ak chcete získať viac prirodzený vzhľad.

Nezáleží na tom, kde ryby, vždy opustiť svoje okolie ako čistý, tak ako boli, keď ste prišli. Nikdy hodiť odpadky, ryby, háčiky, použiť vlasec alebo akýkoľvek iný odpad, vo vode, alebo na pobrežie. Nie je to len dokazuje, rešpektovanie vašich kolegov rybárov, ale chráni žijúcich živočíchov, ktoré obývajú oblasti.

Buďte trpezliví! Keď príde na dobré rybolov, trpezlivosť je naozaj dôležité. Neočakávam, že veľký úlovok prvá hodina ste tam. Priniesť niečo s vami, aby ste obsadili, rádio, alebo knihy, ak máte v pláne na rybolov na dlhú dobu. Pamätajte si, že dobré veci prichádzajú na tých, ktorí čakajú.

Konečným cieľom rybárske je mať veľké skúsenosti. Dúfajme, tipy, ktoré ste sa naučili v tomto článku vám pomôžu zlepšiť vaše rybárske hry, takže môžete mať lepší čas s ním. Bez ohľadu na to dôvod dostať sa do tejto skvelej hobby, dbajte na to, bavte sa!