Polohy Pre Maly Penis

Domov Hypotekárne Poradenstvo Máte Vedieť,

Keď si uvedomíte, že nastal čas na nákup domu, mnohé myšlienky budú kríži svoju myseľ. Jedným z prvých je často skutočnosť, že budete musieť hľadať hypotéku na splniť svoj sen. Nižšie uvedené tipy vám pomôžu získať prácu, právo, takže sa môžete pohybovať rýchlo.

Akonáhle ste si vybrali správnu pôžičku pre vaše potreby a začal proces aplikácie, uistite sa, že získať všetky potrebné papierovanie v rýchlo. Opýtajte sa na lehoty v písomnej forme od vás veriteľ a predložiť vaše finančné informácie na čas. Nie odoslaním vašich papierovanie na čas môže znamenať stratu dobrého úrokovej sadzby.

Ak váš hypotekárne bol schválený, vyhnúť sa všetky pohyby, ktoré môžu zmeniť váš úverový rating. Váš veriteľ môže spustiť druhý kontrola kreditu pred uzavretím a každú podozrivú činnosť môže ovplyvniť vaša úroková sadzba. Nezatvárajte účty kreditných kariet alebo prijať ďalšie úvery. Platiť každý návrh zákona na čas.

Čo urobiť, ak na posúdenie neodráža predajnej ceny? Tam sú obmedzené možnosti, ktoré však nemusíte vzdať nádeje. Môžete spor na posúdenie a požiadať o druhé stanovisko; avšak, budete musieť zaplatiť za posúdenie z vrecka v čase hodnotenia.

Skúste ísť s krátkodobý úver. Keďže úrokové sadzby boli asi dopadli v poslednej dobe, krátkodobé úvery majú tendenciu byť viac cenovo dostupné pre mnoho dlžníkov. Každý, kto s 30-ročnú hypotéku, ktorá má 6% úrokovej sadzby alebo vyššej by mohol refinancovať do 15-ročný alebo 20-ročný úver, zatiaľ čo ešte drží ich mesačných platieb v blízkosti okolo, čo sú už zaplatili. Toto je možnosť, aby zvážila, dokonca aj vtedy, ak máte o niečo vyššie mesačné platby. To vám môže pomôcť splácanie hypotéky rýchlejšie.

Pri financovaní domu, dáva veľké akontácia bude mať za následok nižšiu hypotekárne sadzby. Je to kvôli tomu, že veľký akontácia sa zníži váš úver hodnota pomer. Ak úver hodnota pomer dostane nižšie úrokové sadzby sa viac priaznivý pre domáce kupujúceho.

Hovoriť niekoľko veriteľov pred žne jeden. Skontrolovať reputáciu online a skúmať ich ponuky pre skryté sadzby a poplatky. Keď ste sa dobre vyznajú sa na detaily množstvo rôznych veritelia, vaša voľba bude zjednodušené.

Dozvedieť sa o tri hlavné typy domov hypotekárne možnosti. Tri možnosti sú balón hypotéky, pevnou úrokovou sadzbou hypotéky a nastaviteľné-sadzba hypotéky (ARM). Každý z týchto typov hypoték má rôzne podmienky a chcete vedieť tieto informácie skôr, než sa rozhodnete o tom, čo je správne pre vás.

Predtým, než začnete domov hypotekárne nakupovať, byť pripravený. Získajte všetky vaše dlhy zaplatená nadol a nastavte nejaké úspory bokom. Môžete ťažiť hľadajú sa úver za nižšiu úrokovú sadzbu na konsolidáciu menšie dlhy. Majú vaše finančné domu, aby vám nejaký vplyv, aby dostať to najlepšie ceny a podmienky.

Ak ste si mysleli, hraničiť, zmena zamestnania, skúste počkať, až po váš úverový schvaľovací proces je viac. Je to preto, lebo underwriter bude musieť ísť cez zamestnanosti overenie proces znova. Bude tiež vyžadovať, aby ste mu výplatnú pásku informácie, čo znamená, že by ste si dať úver off až potom, ako ste zaplatili niekoľkokrát.

Keď sa snaží zistiť, koľko záložného práva platby si môžete dovoliť každý mesiac, nezanedbávajte na faktorom všetky ostatné náklady na vlastníctvo domov. Tam budú domu poistenie, aby zvážila, ako aj okolie združenie poplatky. Ak ste v minulosti prenajaté, môže byť aj nových na úhradu terénne úpravy a nádvoria starostlivosti, ako aj náklady na údržbu.

Nepoužívajte realitných maklérov alebo hypotekárnych veriteľov, ktorí vás povzbudiť, aby ste ležať na domácej hypotekárne aplikácie. Je zakázané klamať o tejto žiadosti, a to je právny dokument. Skresľuje váš príjem alebo iné informácie, ktoré je dôvodom na trestné stíhanie. Práca s ľuďmi, ktorí vám odporúčame urobiť spáchaniu trestnej činnosti, nie je dobrý nápad.

Pri nákupe hypotekárneho úveru, požiadať, ak rýchlosť je nastaviteľná, alebo pevné. Nastaviteľné sadzby úverov úrokové sadzby, ktorá sa môže výrazne líšiť počas trvania záložného práva. Tiež, vaše mesačné platby, bude nikdy byť pevné a môže zvýšiť o stovky dolárov mesačne. Ak sadzby na pôžičky je nastaviteľná, spýtajte sa, ako a kedy úver platby a kurz sa môže zmeniť.

Zatiaľ čo proces na získanie hypotéky môže byť zložitá, výsledok stojí za to. Ako sa pohybujete do vášho domova, budete realizovať svoje sny sú konečne dosiahnuť. Vlastníctvo domov prináša veľkú zodpovednosť a odmeny, tak si to všetko sami pomocou tipy uvedené vyššie a stále veľkú hypotéku.