Posva

Ostatné Aspekty terénnych úprav Okrem Stačí Rastliny

S ohľadom na úlohu robiť nejaké terénne úpravy zlepšení vašej dvore nemusí byť tak nákladné, alebo ťažké ako ste si možno mysleli. Ste si istí, nájsť nejaké tipy uvedené v tomto článku, ktoré vám pomôžu čo najlepšie rozhodnutia o svoje terénne úpravy projektov.

Ak ste terénne vašom dvore, mali by ste zvážiť váš trávnik vzhľad počas rôznych ročných období. Napríklad, ak máte len listnaté stromy v pevnom, ale skúsenosti dlhej zime dvore bude vyzerať strašne holé. Ak ste namiesto toho majú niekoľko ihličnatých stromov, môžete mať zelený rok, nehovoriac o tom, ako krásne vyzerajú snehom na nich.

Keď ste prvýkrát začať pestovanie rastlín, môže byť múdry rásť menšie rastliny. Nielen oni vyžadujú menej zalievanie, ale sú ľahšie postarať. Akonáhle sa dostanete použiť tieto rastliny, môžete si myslieť o rozšírení rastlín tým, že stále väčšími, ako dlho, ako ste pripravení starať sa o ne.

Naučte sa, ako správne vrstva postele. Mali by ste mať prvom rade so svojimi najvyššia rastliny a udržať čo najkratšom rastliny pre váš posledný riadok. Najvyššia rastliny by mali byť smerom na Sever na ochranu tie menšie z studený vietor. Uistite sa, že všetky postele sú organizované rovnakým spôsobom.

Využitie vždyzelených a iné listy rastlín, aby sa vaša dvore pocit kontinuity. Niektoré rastliny, kvet zriedka, a môžete nájsť dvore pri pohľade prázdne, zatiaľ čo budete čakať na ich zdvihnúť náladu znova. Listy rastlín a evergreens budú držať krajiny hľadá atraktívne a pridať záujem, aby sa váš trávnik.

Ak máte návrh krajiny na vlastnú päsť, potom vyskúšať kompost na vaše kvetinové záhony. Mulčovací poskytuje ochrannú vrstvu, ktorá zadržiava vlhkosť a môže poskytovať živiny. Kompost umožňuje rastliny využiť správne množstvo vody.

Plán vašej krajiny dobre. Najlepšie terénne projekty začínajú správne plánovanie. Správne plán terénne projektu začínajú kreslením rozmery oblasti, ktoré majú byť upravené, aby rozsah použitia milimetrový papier. Táto schéma bude obsahovať nákres umiestnenia všetky stavby v oblasti vrátane založená rastliny, voda funkcie a chodníky.

Nepredpokladajte, že musíte vyplniť celú terénne úpravy projektu naraz. Deliace váš projekt do niekoľkých krokov, ktoré je možné vykonať v priebehu niekoľkých rokov bude nielen váš projekt viac zvládnuteľnú, ale tiež ušetriť peniaze, ktoré by ste zaplatili na úrokoch ak si zobrala úver na dokončenie projektu v jednom kole.

Začleniť vody pri navrhovaní vašej krajiny. Pridaním vody, čerpadlo s malým fontána alebo vodopád je jednoduché. Ak môžete stráviť trochu extra, môžete nájsť profesionálne ak chcete nainštalovať tieto položky lacno. Skrápaný, rúti, alebo dribling vody poskytuje skvelý ústredným bodom v svoj dizajn.

Uistite sa, že budete robiť skutočné výskumu na rastliny uvažujete pre svoje terénne úpravy. Pozrite sa na to, čo požiadaviek jednotlivých rastlín má pre optimálny rast. Okrem toho, uistite sa, že pochopiť množstvo pozornosť každý druh rastliny, ktorá potrebuje, a zápas rastliny, aby sa zmestili svoj životný štýl. Skvelé miesto pre štart tohto výskumu je, miestneho záhradného centra.

Zatiaľ čo rastliny sú kľúčom k veľkým pozemkom, nechcem zabudnúť na ďalšie dekorácie, ako kamene, dózy, vták kúpele, sedenie a osvetlenie. Existujú tisíce spôsobov, ako akékoľvek terénne úpravy, môže sa dať dohromady, a tak si čas skôr ako začnete ak chcete vybrať, čo sa vám najviac páči. Práca na tieto položky prirodzene do terénu. Nechcem preháňať vo vašom dizajn ako potom môže cítiť ohromujúci!

Pred ostreľovanie z tony peňazí na stromov, kríkov a trávy, vyhľadajte domáce a záhradné centrum, ktoré ponúka záruky na jej rastliny. Mnoho nezávislých škôlky ponúkajú aspoň jeden rok záruka na všetky rastliny. Zabezpečí sa tak, že vaše peniaze, je dobre strávený na rastliny najvyššej kvality.

Na Jeseň, odstrániť nečistoty z vášho dvore denne, ak je to možné. Odstránenie niekoľko listov raz za deň môže naozaj znamenať rozdiel v celkovom vzhľade vašej dvore, a to trvá len pár minút na to. Ak budete čakať, až odstrániť listy, kým sú vyčesané, vaše dvore bude vyzerať unkept, a budete vytvárať väčšie prácu pre seba.

Nebojte sa pridať do skaly svoje terénne úpravy plánov. Existuje veľké množstvo skál, ktoré môžete nájsť v miestnej škôlky, ktoré môžete pridať do farby vystúpi v rastlinách. Bežné farby sú červenej, ružovej, modrej a fialovej. Samozrejme, zvážte okolité rastliny pred rozhodnutím o skaly a typov.

Výber rastlín podľa konkrétnej požiadavky životného prostredia. To sa bude líšiť na oboch makro a mikro rozsahu, nie len veľké geografické oblasti, ale aj malé výklenky do jedného terénne úpravy plánu. Väčšina metrov bude mať oblastiach, ktoré sú shadier alebo vlhkejšie ako v iných oblastiach dvore. Využite tieto konkrétne environmentálne parametre pri výbere rastlín, ktoré sa najlepšie hodí pre tento micro nika.

Dizajn je samozrejme všetko, čo keď príde na terénne úpravy. Výber farieb a farebné schémy je veľmi dôležité. Chcete uistite sa, že ste zahrnuli mnohých rôznych farbách, ktoré chcete použiť v systémoch, ktoré aby sa vaša predstavivosť a osobnosť do vašej krajiny. Všetko, čo robíte, mali by ukázať osobného vkusu rovnako ako inovatívny dizajn.

Skvelý spôsob, ako vytvoriť krajinu dizajn, ktorý apeluje na všetky zmysly je zahŕňajú vody funkciu jedného druhu alebo iný. Aj keď nie ste šťastie, že prírodné vody funkciu na svoj majetok môžete vždy kúpiť komerčne dostupné alternatívy, ktoré pochádzajú kompletnú s potrubia, čerpacie mechanizmy a vložiek a priniesť pocit blister a relax na akýkoľvek vonkajší priestor.

Teraz, keď ste si prečítať tento článok, ste si istí, že máte lepšiu predstavu o tom, ako môžete začať pracovať na svoje terénne úpravy projektu. Pridajte tieto tipy plánu a ste si istí, že chcete ušetriť peniaze a čas, práca na projekte, ktorý sa chystá zlepšiť vzhľad vášho domova a trávnik.