Potraviny Na Erekciu

Oslobodenie Od záchvaty Paniky Spojením Úzkosť Pomáhajú Skupinám

Zaoberá záchvaty paniky môže byť veľmi problematické a trochu otravné, ale prosím nezúfajte. Je tam informácie, ktoré tam môžete pomôcť a vy ste ho našli. Nižšie sú uvedené niektoré panic attack tipov, ktoré môžu byť použité na štart nájsť liečbu, ktorá vyhovuje vášmu stavu.

Je to desivá vec, aby videli vaše dieťa má panic attack. Prvá vec, ktorú by ste mali urobiť, je pokúsiť sa získať ich spomaliť ich dýchanie nadol. Mnohé úzkosti sa skladajú z rýchle dýchanie. Ste dieťa nemusí byť schopný získať ich pokoj bez pomoci svojich usmernenia.

Vynikajúci výkon a skúste počas panic attack je pohybovať v spomalenom pohybe. Vykonávajú všetky činnosti s úmyselné myšlienky a do najmenších detailov. Spomaliť všetky vaše pohyby a pokúsiť sa spomaliť dýchanie rovnako. Sústreďte sa na to, čo robíte, do bodu, že budete počuť nič iné.

Nesnažte sa skryť svoje záchvaty paniky od priateľov a členov rodiny. To je dôležité pre vašich blízkych vedieť, čo sa deje. S niekým zveriť môže tiež zabrániť útokom na prvom mieste, najmä ak si hlavu jeden z zdvihnutím telefónu.

Nenechajte panic attack zahltiť vás. Skúste ísť s tokom okamihu, namiesto boja proti útoku. Použite svoju fantáziu, aby sa predstierať, že pocity sú tečie okolo vás skôr než skrze vás. A čo je najdôležitejšie, nezabudnite vziať kontrolu nad vaším dýchaním. Pokojná ako nádychu a výdychu pomaly a rovnomerne. Budete cítiť uvoľnene po adrenalín spáli.

Zvážte vyzdvihnutie, “Môžete Liečiť Svoj Život”, Louise Hay a zistiť, čo sa príznaky vášho panic attack sú vám hovorím. Kniha popisuje jednotlivé príznak a ako váš mozog môže spôsobiť to, aby vám ukázať, že tam je niečo, čo sa deje vo vašom živote, ako skutočnosť, nie ste schopný diskutovať o svoje pocity otvorene.

Jeden spôsob, ako pomôcť uvoľniť vašu myseľ a vaše telo je počúvať svoju obľúbenú hudbu veľmi hlasno a spievať. To vám pomôže relaxovať a zaberá vaša myseľ. Okrem toho, spev a melódie, ktoré ste obzvlášť rád hlasno sa, aby ste sa trochu šťastnejší v čase.

Povedať NIE na váš panic attack! Keď vám negatívneho myslenia, povedať NIE! Keď to robí vaše srdce flutter, povedať NIE! Len stále hovoriť NIE, kým city pass a fyzické príznaky vymiznú. Ak ste nikdy povedať “áno” alebo “v poriadku”, zistíte, že vaše útoky prejsť naozaj rýchlo.

Zvážte používanie časové plánovanie softvér, dozerajú na váš život a záchvaty paniky na uzde. To je skvelý spôsob, ako byť schopný doslova predstaviť, čo sa bude diať dnes, zajtra, na budúci týždeň, a mimo nej. Vedieť, čo je a prichádza na vás môže vám pomôcť cítiť sa v pohode!

Keď ste si prečítali vyššie uvedené tipy, skúste uplatňovaní užitočné informácie na vašej liečby hunt tak, že môžete začať boj proti späť proti svojmu záchvaty paniky. Nebudete musieť vysporiadať sa s nimi v tichosti, alebo sám už! Ste pripravení vziať tie prvé kroky na získanie vaše záchvaty paniky pod kontrolou?