Predlzenie Erkcie

Ako Účinne Bojovať proti Rakovine Aj V náročných Situáciách

Aj keď dostanete ročné prehliadky a vyšetrenia, ktoré nemajú história rakoviny vo vašej rodine, stále je možné, že rakovinové bunky sa môže vytvoriť vo vašom tele a šíriť sa a rásť. Ak neviete o tom, ako prevenciu alebo liečbu tohto ochorenia, prečítajte si tipy uvedené v tomto článku.

Keď bojuje rakovinu, to je pre vás dôležité, aby zdieľať svoje pocity otvorene a úprimne. Nikto očakáva, že budete mať naplnené motýle a ruže na všetky časy. Zdieľanie pocitov je skvelý spôsob, ako sa dostať von akékoľvek hnev alebo smútok máte, a aby od umožňuje depresie predbehnúť vás v rovnakom čase.

Starší dospelí majú vyššie riziko vzniku niektorých typov rakoviny. Približne 75% rakoviny je diagnostikovaná u ľudí vo veku 55 rokov a starší. Ako riziko stúpa, takže nemá význam ostať zdravý a fyzicky fit. Pravidelné návštevy lekára, normálnej telesnej hmotnosti, zdravú stravu, self-skúšky a skríning rakoviny skúšky môže pomôcť znížiť riziko.

Keď sa liečia na rakovinu mnoho ľudí cíti slabý a nesmú riadiť auto v tom čase. Tam sú časy, keď pacienti s rakovinou sa dostali do nehôd, pretože boli necíti dobre a zaspal za volantom. Niekto by mohol mať vážne ublížiť, ak niekto spí počas jazdy.

Nasledujúce vaša diagnóza rakoviny, snažte sa, aby váš život ako normálne, ako je to možné. Možno budete musieť urobiť nejaké zmeny, ale v súlade rutinné vám pomôže cítiť viac ako seba. Keďže vaše plány musieť byť zmenený na kvapku klobúk, vziať každý deň tak, ako prichádza a užite si to.

Lekári a všeobecné širokej verejnosti dlho známe, že červené víno môže pomôcť bojovať proti chorobe srdca, ale viac ľudí sa teraz zistenie, že víno môže tiež pomôcť pracovať proti zmluvné rakoviny. Na polyfenoly s vínom (ako tie, ktoré sa nachádzajú v hrozna) pomáhajú neutralizovať a odstraňovať nebezpečné voľné radikály.

Pokúste sa zmierniť množstvo času, ktorý strávite na slnku. Ľudia podceňujú množstvo riziko spojené s nadmerným slnku. Výdavky zvýšil čas na slnku zvyšuje riziko vzniku rakoviny kože. Uistite sa, že používate vysokým SPF opaľovací krém, kryt nechránená koža a pokrývajú hlavu s klobúk.

Je dôležité, že sa budete držať na pravidelný stravovací plán, keď ste boja proti rakovine. Jedlo môže chcete ukončiť rovnakým spôsobom vstúpila kvôli chemoterapii, ale nemôžete si dovoliť vynechať jedlá tu. Stráca silu znamená, že ste prišli o boj. Práca zostať silný tak, že môžete poraziť rakovinu.

Skvelý spôsob, ako sa vyhnúť rakovine je, NEFAJČITE! Aspoň tri v každých desať úmrtí na rakovinu je spojený s fajčením ako cigarety sú plné jedov a chemických látok, ktoré nádychu s každým potiahnutím. Prestať fajčiť nie je ľahké, ale vaše telo vám poďakuje denne na to.

To je dôležité pre pacientov s rakovinou piť veľa vody, najmä ak sa im dostáva chemoterapiu. Rakovinu imunitný systém je nízka a to je dôležité zostať hydratované. Stáva dehydrovaná môže spôsobiť ďalšie komplikácie, ktoré by mohli pristáť v nemocnici. Snažte sa zostať preč od sódy a sladkých nápojov.

Nájsť nejaký druh humoru vo vašom dní. Smiech je dobrá pre myseľ, telo a ducha. Ak si nájdete aspoň jednu vec, smiať sa každú hodinu, každý deň, budete ťažiť z chemikálií, ktoré sa uvoľňujú vo vašom tele a povznášajúci to bude robiť pre svojho ducha.

Teraz, samozrejme, článok, plný tipov, neznamená, že ste odborník, ale výzbroje seba s malým tipy a taktiku môžete použiť v prípade, že najhoršie sa stalo, je skvelý spôsob, ako sa uistiť, že dokážete poraziť choroby. Je lepšia ako liečba sa vzťahuje takmer na všetko v živote, najmä rakoviny. Použiť to, čo ste sa naučili, tu, aby váš prospech.