Predĺženie Penisu

Mizerne, Pretože Vaše Hemoroidy? Tento Článok Vám Pomôže Vyrovnať

Hemoroidy môžu byť veľmi bolestivé, ako aj jemné predmet. Mnoho ľudí, nájsť ich trápne hovoriť, a tak sa často chýbať na učenie sa o nich viac. Tento článok vám môže poskytnúť informácie a pohľady na toto bolestivé podmienky a dúfajme, že vám úľavu a liečebných metód na upokojenie bolesti.

Ak máte hemoroidy, snažte sa vyhnúť zdvíhanie ťažkých predmetov. Keď ste zdvíhanie ťažkých predmetov, ste uvedenie tlak na vaše telo. Je to ekvivalent filtračných mať stolicu. Zdvíhanie ťažkých bremien je potrebné sa vyhnúť za každú cenu, keď máte hemoroidy. Ak potrebujete zdvíhanie ťažkých bremien urobiť, zvážte žiadajú o pomoc niekoho iného.

Iným spôsobom, ktorý si môže zmierniť bolesť spôsobil hemoroidy, je ísť na diétu s množstvom ovocia a zeleniny. Tieto druhy diéty sú s vysokým obsahom vlákniny, ktorá pomáha udržať vaše pohyby čriev mäkké. Tým sa zmierňujú podráždenie spôsobené tým, že váš denný defekácii.

Hľadáte okamžitú úľavu vašej hemoroidy bez nákupe cez-the-counter lieky? Ak máte aloe vera u vás doma alebo na záhrade, toto zariadenie ponúka okamžitú úľavu pri bolesti a opuchy spojené s hemoroidy. Jednoducho zlomiť lístia z rastlín a rub šťava z listu na dotknutom území. To bude znížiť zápal a majú upokojujúci účinok na vaše hemoroidy.

Ak ste náchylní hemoroidy možno budete chcieť pozrieť do vášho každodenného života. Ak sa ocitnete v priebehu často potom skúste znížiť časové obdobia, počas ktorého vám sedia. Nadmerné sedenie a sme ok známe, príčinou hemoroidov. Ak sedí sa nemožno vyhnúť mať stály prestávky.

To je veľmi dôležité, aby sa správne živiny v tele, ak sa snažíte znížiť príznaky hemoroidov. Keď sa prebudíte ráno zjesť pomaranč alebo jablko. Tieto plody sa vám vitamíny, ktoré potrebujete k zlepšeniu krvného obehu pre vaše hemoroidy.

Ľudia, ktorí majú hrubého čreva alebo tráviaceho traktu problémy zvyčajne tiež trpia hemoroidy. Časté hnačky a zápchy a s tým spojené problémy môže spôsobiť hemoroidy. S cieľom znížiť zápcha, musíte jesť potraviny, ktoré sú bohaté na vlákien. Pridaním vlákien bohaté na zeleninu, ovocie a celozrnné obilniny na váš príjem potravy môže ponúknuť pomoc hrubého čreva alebo tráviaceho traktu problémy a znížiť pravdepodobnosť vzniku hemoroidov.

Existuje niekoľko nepríjemné príznaky, ktoré sa môžu vyskytnúť v dôsledku tohto problému, a to je dôležité, aby ste si tvár každý z nich hlavu. Najčastejšie a možno sa najprv prihlásiť vzniku hemoroidov je krvácanie počas pohyby čriev. To je vždy signálom, že niečo nie je správne.

Keď máte hemoroidy, si bude chcieť udržať správnu črevné pohyby na všetky časy. Jedným zo spôsobov, ktoré vám môžu uľahčiť toto je jesť stravu, ktorá je vysokým obsahom vlákniny. Vlákna sa rozdeliť potraviny vaše telo a pomôže vám cítiť sa uvoľnenejšie.

Udržať vaše análnej oblasti, ako je čistý, ako je to možné. Mali by ste si nájsť čas na čistenie oblasť niekoľkokrát denne tak, že sa môžete vyhnúť dostať hemoroidy infikovaný. Análnej oblasti je náchylné na bakteriálne infekcie, a ak nie ste opatrní, aby sa to čisté, infekcie môže viesť k abscesy v oblasti.

Ak máte podozrenie, že môžete mať hemoroidy, je dôležité, aby ste navštíviť lekára čo najskôr, ako môžete. Iné závažné ochorenie môže napodobňovať, hemoroidy, takže sa chcete uistiť, že to je to, čo naozaj majú. Vedel, že je hemoroidy umožňuje váš lekár sa s ňou správne.

Ak máte hemoroidy, budete chcieť, aby zostali ďaleko od všetkých pikantné potraviny (čili, horúca omáčka). Tieto druhy potravín sú veľmi dráždivé, aby všetky aktuálne hemoroidy. Odporúča sa tiež, aby sa zabránilo káva, pivo, a všetky typy sýtené nápoje. Kým sa cítite lepšie, jemnejšie potraviny môžete jesť, tým lepšie vás bude.

Zavolajte svojho lekára, ak sa niečo zmení. Ak máte pocit, nový alebo horšie, bolesť, pocit, hmotnosť akéhokoľvek druhu, alebo majú rana, ktorá sa nehojí, by ste mali dostať do kontaktu s lekárom. Lekár môže dať v kontakte s lekárom, ktorý je viac špecializovaný na hemoroidy, a vám môže pomôcť rozhodnúť, kedy je najlepší priebeh akcie.

Ako už bolo uvedené, hemoroidy môže byť bolestivé skúsenosti a trápne hovoriť. Mnoho trpieť v tichosti, ale to nemusí byť tak vôbec. Pomocník je k dispozícii. Pri čítaní tohto článku a používaní informácií, môžete zmierniť bolesti a ťažkosti spôsobené hemoroidy flare-ups.