Prekrvenie Penisu

Správne Starať sa O Svojho Psa S Týmito Tipy

Váš pes je najlepší priateľ, pre lepšie alebo horšie. Keď mu maškrty up box tváre tkanív, všetko, čo môžete urobiť je sa smiať. Keď mu snuggles do crook chrbta v noci, môžete sa cítiť milovaný. Zaplatiť ho späť na radosť prináša vás, prečítajte si tento článok a dozviete všetko, čo môžete.

Podobne ako ľudia v Spojených Štátoch, veľa psov má nadváhu. Majú pár kíl navyše na ich rám môže viesť k mnohým zdravotným problémom, ako je rakovina alebo cukrovka. Mnohí majitelia jednoducho overfeed ich domácich miláčikov. Porozprávajte sa so svojím lekárom o tom, koľko kalórií, ktoré váš pes potrebuje každý deň, takže si môžete upraviť ich jedál zodpovedajúcim spôsobom.

Keď príde na psa velká liečby, mali by ste postupovať s opatrnosťou. Niektoré procedúry obsahujú nebezpečné zložky, ktoré môžu dať vaše deti na riziko vzniku ochorení, ako je rakovina. Obráťte sa na svojho veterinárneho lekára, o bezpečnejšie alternatívy.

Keď sa snažíte naučiť vášho psa nové triky, vždy by ste mali byť trpezlivý. Rôzne psy sa dozviete veci inak. Ak váš pes nie je vyzdvihnutie nový trik hneď, dajte mu čas. Môžete tiež skúsiť zmeniť svoj spôsob výučby. Váš pes sa môže lepšie reagovať na iný prístup.

Niektorí ľudia si myslia, že je potrebné vaňa psom často. Pravdou je, že ak váš pes dostane do niečo dostať špinavé, oni len potrebujú kúpali raz za dva až štyri mesiace. Kúpanie častejšie mohol pásy ich kože olejov, ktoré potrebujú pre zdravú srsť a kožu.

Nenechajte sa rozrušený, ak váš pes nechce, aby si obliekla. Je to stále viac populárne na šaty svojho psa v psie oblečenie, ale niektoré psy len nemám rád pocit mať oblečenie. Ak váš pes nemá relaxovať po oblečenie, mali by ste odstrániť oblečenie, aby sa zabránilo váš pes sa snaží odstrániť to sám.

Nech sa váš pes vedieť, kto je šéf! Pokiaľ nie je uvedené inak, pes bude prirodzene predpokladať, že on je vodca pack – raz to bolo zriadené, je veľmi ťažké presvedčiť, aby mu inak! Keď disciplining vášho psa, musí byť pevný vo tón, ale pokojný. Nikdy trestať psa v fyzickým spôsobom, ako to bude viesť k celoživotnému nedôvera. Tiež, keď sa chová, nezabudnite sa pochváliť!

Uistite sa, že váš pes dostane dostatok pohybu. To je dôležité, aby starostlivosť o šťastný pes. Mnohí ľudia nemajú obťažovať cvičiť svojho psa, mysliac si, že chodí dosť. Psy sú aktívne bytosti a musia hrať. Porozprávajte sa so svojím lekárom o tom, koľko činnosť váš pes potrebuje, a uistite sa, že sa mu dostane.

Buďte opatrní okolo Vianočný čas so psom vo vašej domácnosti, je to najrušnejšie obdobie roka na 24/7 zvierat kliniky! Veci ako visí a strom svetlá predstavujú nebezpečenstvo pre svojho psa, ako sa môžu stať tangled, alebo hrýzť ich cestu až na surové vodičov. Najkrajšie Vianočné rastliny sú tiež nebezpečné pre psa zdravie, tak dbať na zvýšenú opatrnosť počas prázdnin.

Vytvoriť svoj vlastný pes sušienky poskytnúť svoje milované psie s najzdravšie zaobchádza. Väčšina komerčných produktov sú viac-naložený s chemikáliami, ktoré nie sú dobré pre psov, napriek pridanie chuť a arómu. Použitie kvalitných surovín a povedať, svojho psa, čo robíte v kuchyni! Dostať ho všetci nadšený a nechať ho chuť-test hneď, ako sú v pohode.

Zatiaľ čo ľudí môže súdiť nás, pes nikdy nebude. On sa stále milujem vás, aj keď ste zanedbávanie jeho najlepšie záujmy. Znamená to, že ste si prečítali tento článok, pretože ste nikdy chcieť urobiť čokoľvek, čo poškodzuje ho, aby pomocou týchto tipov každý deň a urobiť svoj život ako radostný, ako on robí vy.