Priemerna Hrubka Penisu

Tipy O tom, Ako Zastaviť Chrápanie Raz A navždy

Ak ste niekedy boli nemôže spať kvôli vlastné chrápanie alebo že niekto iný, viete len, ako nepríjemné chrápanie môže byť. Našťastie, tam sú niektoré jednoduché prostriedky, ktoré vám môžu pomôcť lepšie nočný spánok.

Čítajte ďalej a dozviete sa viac o týchto účinné techniky.

Chrápanie môže byť spôsobené jedným alebo viac podmienok, a to je dôležité naučiť sa, čo vinníka za svoje chrápanie je. Niekedy chrápanie je výsledok väčší, viac významný zdravotný problém, a snaží sa na liečbu chrápania bez riešenia hlavného problému nebude zbaviť. Niektoré problémy môžete stať aj horšie, ak sa nelieči.

Alergie a sinus pacienti majú tendenciu trpieť chrápanie. Je to preto, že máte príliš veľa preťaženia nosom, tak ste na dýchanie a von z úst, keď spíte. Ak máte sinus alebo alergie problémov, ako ich správne zaobchádzať mohol ukončiť svoje chrápanie rovnako.

Ak váš chrápanie je čoraz horšie, uistite sa, že vankúš sa používať v noci, je dostatočne hrubé na to, aby sa zdvihnúť svoju hlavu. Spanie na vankúš, ktorý nemá dostatočné obvode bude nielen zvýšiť chrápanie, ale bude tiež rušiť svojich blízkych, ktorí sa snažia spánku.

Ak ste nad hmotnosť, chrápanie môže byť problém. Aby sa tento problém zastaviť, stratíte prebytočné kilo. Extra váhu je uložený v mnohých oblastiach na vašom tele, vrátane v krku. Tuk uložený v krku regiónu spôsobuje krku na škrtiť, ktoré často za následok chrápanie. Keď budete mať mimo tých kíl, chrápanie sa často skončí.

Ak ste už vyskúšali všetko, čo môžete zastaviť chrápanie a nič nefunguje, vám lekár môže navrhnúť chirurgia. Tento druh operácie, lekár odstrániť alebo znížiť niektoré hrdla tkaniva, ktoré zníženie chrápania. Stačí si však uvedomiť, že rovnako ako väčšina ambulancií, tam sú možné riziká a komplikácie.

Možno budete chcieť premýšľať o tom, ako sa ústa zariadenie, aby sa zabránilo dýchanie cez ústa, keď spíte. Dýchanie cez ústa, a nie nosom, môže spôsobiť chrápanie. Tieto úst zariadenia blok dýchanie cez ústa a povzbudiť, aby ste sa dýchať nosom miesto. Porozprávajte sa so svojím lekárom o tejto možnosti.

Riešiť chrápanie vo vzťahu, je dôležité, aby úprimne komunikovať s vaším partnerom. Ak váš chrápanie je udržať vaše ďalších významných hore v noci, frustrácia môže nosiť na oboch z vás. Pracovať spoločne s cieľom nájsť riešenie problému, tak sa môžete zastaviť chrápanie a posilniť váš vzťah v rovnakom čase.

Naučiť spať na vašej strane, ak nemáte už. Spanie na vašej strane, pomáha udržať vaše hrdlo otvorené, takže vzduch môže voľne pohybovať dovnútra a von. Spanie na chrbte robí vaše svaly hrdla parafínový a zabraňuje dobré prúdenie vzduchu. Prerušená alebo zlé prúdenie vzduchu je to, čo spôsobuje chrápanie.

Eliminovať stres tak často, ako je to možné, z vášho dňa, od fyzického a emocionálneho hľadiska. Stresu a zvýšenej hladiny úzkosti môže zhoršiť chrápanie počas noci a dať klapky na kvalitu nočného odpočinku. Postarajte sa o všetky vaše problémy v priebehu dňa, v snahe maximalizovať kvalitu spánku.

Úprava v spací pozícia môže byť práve to, čo potrebujete zastaviť chrápanie. Chrápanie je viac pravdepodobné, že sa vyskytne pri spánku na chrbte. Spanie na vašej strane môže ukončiť váš problém chrápania. Snažte sa vyhnúť spanie na bruchu, to kmene krku.

Ak vy alebo niekto milovaný všimla, že máte problém chrápania, by ste mali urobiť stretnutie, ktoré sa hodnotia v spánku štúdia. Môžete mať spánkového apnoe, stav, kde pažeráka zavrie a spôsobuje problémy s dýchaním, ako napríklad chrápanie. Ak máte spánkového apnoe, môžete mať nárok na c-pap stroj, ktorý bude vytvárať pozitívne prúdenie vzduchu, zatiaľ čo vy spíte, vulkanizáciu chrápanie, ako aj dýchacie problémy súvisiace s.

Jesť veľké jedlo tesne pred tým, ako idete do postele nie je nikdy dobrý nápad. Plnšie váš žalúdok, tým viac bude tlačiť na vaše bránice, ktoré obmedzujú dýchanie. Ak musíte jesť tesne pred posteľou, jesť malé občerstvenie a samozrejme vyhnúť žiadne mliečne výrobky, rovnako.

Ak máte spanie partnera, ktorý snores, vedúci do postele o niečo skôr ako váš partner. To vám dáva šancu, aby sa zaspať pred ich chrápanie zacne, prípadne čo vám spať cez to. Ak ste považovaný za svetla spáč, možno budete chcieť vyskúšať rôzne techniky, ale skúste to prvý!

Pomôcť zastaviť od chrápanie počas spánku, nemali by ste jesť mliečne výrobky tesne pred spaním. Jesť mliečne výrobky môžu zarobiť viac hlienu, ktorý môže spôsobiť, že chrápe. Preto sú tieto hlienu-výrobu mliečnych výrobkov bude blokovať vašu vzduchu pasáže, čo vedie k nadmernému chrápanie.

Problém, ktorý veľa snorers prehliadnuť, je stres môže umiestniť na vzťah s manželom alebo partnerom. Chrápanie môže spôsobiť frustráciu, hnev a nakoniec situáciu, ktorá vedie k samostatný spací opatrenia. Od chrápanie je zlý vzťah, je dôležité, aby vyhľadali liečbu predčasne!

Keď dieťa snores, on alebo ona nie je dostať správne množstvo spánku potrebné na normálne fungovať počas dňa alebo v škole. Správanie problémy spôsobené únava a nedostatok spánku sú často misdiagnosed ako ADHD u detí. Ak má vaše dieťa bola diagnostikovaná s ADHD, uistite sa, že oznámenie, či je alebo nie chrápanie je prítomný a ak je získať druhé stanovisko.

Po prečítaní tohto článku, mali by ste mať lepšiu predstavu o chrápanie, jeho príčiny, a ako ju liečiť. Nie je potrebné, aby sa pokúsili trpieť cez chrápanie, či už vás alebo niekoho iného, je snorer.

Ak dáte techniky v tomto článku do práce, môžete čoskoro užite si pokojný nočný spánok znova.