Priemerna Hrubka Pohlavneho Udu

Tipy pre zistenie o Zelenej Energie,

Zelená energia je niečo, čo každý, kto chce použiť, ale nie je ich veľa dostupné zdroje, ako doteraz. Tam sú niektoré nápady v nasledujúcom článku, však vám používanie zelenej energie vo vašej domácnosti. Tieto informácie použiť na vzdelávať sami o zdroje energie a lepšie spôsoby starostlivosti o životné prostredie.

Porozprávajte sa s vašou utility spoločnosti o obdržaní vašej elektrickej energie z obnoviteľného zdroja. Mnoho metropolitných oblastiach, získať niektoré z ich napájanie z hydroelektrická, geotermálna energia, slnečná, alebo vetrom poháňané rastliny. Často, electric company, jednoducho použiť určité množstvo váš účet za elektrinu z obnoviteľných zdrojov energie bez toho, aby ste museli robiť žiadne ďalšie zmeny.

Solárne energetické pole môže byť najlacnejší spôsob, ako dostať vaše teplej vody. Pozrite sa do teplej vody systémy, ktoré bežia pomocou solárnej energie. Môžete sa rozhodnúť, že nepriame alebo priame systém cirkulácie. Vy ste na tom lepšie s nepriamy systém, ak sa obávate, rúry mrazom v zime.

Nechcem zahodiť, že káva mele – ich použitie oplodniť vaše rastliny. Káva mele sú bohaté na dusík, takže tieto, aby sa veľké, zdravé rastlinné potraviny. Pomocou kávy mele ako hnojivo udržuje ich mimo skládky, je potrebné, aby ste na nákup a použitie chemických rastlinnej potravy, a aby vaše rastliny rastú pekne, pridanie kyslíka do ovzdušia.

Urobiť malé zmeny, ak nemáte veľa peňazí investovať, alebo nemajú prístup k druhu zdroje, ktoré potrebujete. Získať malé solárne inštalácie, a poskytuje energiu pre jednej miestnosti len, a získať niekoľko solárnych článkov nabíjať váš mobilný telefón a iné zariadenia, napríklad.

Počas prázdnin, to môže byť lákavé chcete dať veľa svetiel, ako vnútri, tak aj mimo domova. Avšak, to nie je múdre. Nie len bude váš účet za elektrinu byť veľmi vysoké, ale budete používať príliš veľa energie. Skúste použiť Vianočné osvetlenie striedmo.

Myslieť inštalácia zemného plynu v domácnosti, na rozdiel od iných zdrojov energie. Metán je rovnaké palivo vyrábané kravy a na skládkach a je jedným z najčistejšie spaľovanie plynov na trhu k dispozícii. To je veľmi zelený voľbou pri rozhodovaní o svojej energetickej potreby.

Zvážte, zem-tepelné čerpadlo pre váš domov. Dôvod tepelné čerpadlo využíva konštantná teplota zem, aby na vykurovanie a chladenie domu. Zem teplota bude teplejšie ako vzduch v zime, ale chladnejšie ako v lete, čo pre vysoko efektívne výmena tepla.

Zvážte, ktoré sa rozhodli pre solárne teplovodnej vykurovacej sústave. Ak musíte používať teplej vody pre prevádzku umývačky riadu alebo urobiť svoj práčovňa, solárne teplej vody systém môže v prospech vás. Ak žijete v oblasti, kde zamrznutiu nie je záujem, priamy systém cirkulácie bude ideálny pre vás.

Používať nabíjateľné batérie namiesto pravidelných vstupov. Batérie sú škodlivé pre životné prostredie, ak nie recyklovaného správne: môžete znížiť množstvo batérií, ktoré potrebujú recyklácie použitím tie isté na dlhú dobu. Investovať do dobrej značky a získať nabíjania batérie prístroja k moci svoje detské hračky a iné pomôcky.

On-demand (tankless) ohrievač vody je veľmi zelený. Staršie ohrievače vody sú vždy beží a vždy vykurovacej vody, či je to potrebné alebo nie, čo je plytvanie energie. Na požiadanie ohrievače len ohrev vody, keď je to potrebné, čo výrazne znižuje náklady na energiu.

Balenie svoj vlastný obed, keď chodí do práce alebo na deň. To šetrí peniaze, ale aj zlepšuje životné prostredie pomocou menej “spotrebný materiál”, ktoré nevyhnutne prichádzajú s objednané jedlo von. Môžete využiť kontajnery, ktoré ste použili pre svoj obed, a to trvá len malý priestor v taške alebo v kabelke.

Neexistujú žiadne jednoduché odpovede na energetické problémy dnešnej spoločnosti, ale učenie sa všetko možné o energetických zdrojov je dobré miesto pre štart. Čím viac ľudí pozná rôzne zdroje energie, lepšie sa môžete vykonať zmeny. Tipy uvedené vyššie vám pomôže pochopiť zdrojov energie a najúčinnejších spôsobov, ako ich používať.