Priemerna Velkost Penisu

Získajte Belšie Zuby Dnes Sa S Týmto Veľkým Poradenstvo.

Niekedy, bielenie vašich zubov môže byť odstrašujúca a zložitá úloha, ak si nie ste istí, najlepší spôsob, ako bielenie vašich zubov na základe vašich potrieb. Ak môžete určiť najlepší spôsob, ako bielenie si zuby, to bude oveľa jednoduchšie a efektívnejšie. Použiť informácie a návrhy uvedené v tomto článku začať bielenie zubov procesu.

Musíte byť viac ostražití cez potraviny a nápoje, ktoré budete konzumovať po s bielenie zubov postup hotovo. Whitened zuby budú ľahko absorbujú farbu z toho, čo budete jesť. Drž sa ďalej od potravín a nápojov, ktoré má tmavá pigmentácia po vašich zubov program je kompletný. Kávové škvrny zuby veľmi ľahko.

Nápoje ako čaj a káva sú notoricky známe v ničí a discoloring vaše zuby. Uistite sa, že udržať fľašu vody šikovný vypláchnite keď ste pitie kávy alebo čaju a potom. Nápoje ako koly a víno možno aj škvrny vaše zuby. Odstránenie alebo obmedzenie tieto nápoje sa môže zlepšiť belosť váš úsmev.

Vyhnite sa pitie kávy, čaj, cola, a víno, ak nie ste pitnej vody s nimi, alebo hneď potom. Tieto tmavé kvapaliny, ktoré boli uvedené na trvalé škvrny a discolor zuby. Vyplachovaní úst vodou, potom môže znížiť tieto účinky, ako je čistenie zubov po rannú kávu, ako to odstráni škvrny chemikálie z úst.

Vypláchnite ústa po jedle alebo pití. Je jednoduchšie udržať zuby biele, ak ste schopní sa dostať zvyšky z potravín a nápojov mimo vašich zubov, akonáhle je to možné. Budete môcť udržať vaše zuby unstained.

Mix jedlej sódy s peroxidom pre jednoduché, aby sa doma, bielenie zubov, zubné pasty. Použiť na vaše zuby asi päť minút. Buďte opatrní, aby ste sa nemusíte kefkou príliš ťažké, ako by to mohlo spôsobiť podráždenie ďasien.

Na bielenie vašich zubov na cestách, skúste bieliace prúžky. K dispozícii od mnohých výrobcov vo všetkých cenových reláciách, v skutočnosti sú jednou z handiest spôsoby bielenie vašich zubov, zatiaľ čo na úteku. Použiť pásy a nosenie, zatiaľ čo na vašu dochádzať do práce alebo beh pochôdzky s deťmi a budete mať biele zuby bez toho veľa úsilia.

Pomocou zubov zubná pasta je jedným zo základných a najjednoduchšie kroky, ktoré je účinné pri získavaní slonoviny biele zuby. Tieto pasty práce drhnutie preč plaketa s mierne abrazíva. Tento prístup sa zobraziť výsledky v dlhodobom horizonte ako zubná pasta nakoniec dostane vaše zuby belšie a redukuje škvrny v priebehu času.

Ak chcete získať belšie zuby najlepšia vec, ktorú môžete urobiť, je opýtajte sa svojho zubného lekára o zubov produkty. Niektoré produkty fungujú lepšie ako iné a niektoré môžu dokonca poškodiť vaše zuby. Tieto veci, všetko závisí od toho, ako reagujú na vaše zuby. V záujme vedieť najlepší produkt pre vás je dobré konzultovať so svojím zubným lekárom.

Pre najefektívnejšie at-home, bielenie zubov, hovor niekoľko miestnych zubolekárske úrady a spýtať sa na meno, značka zubov produkty, ktoré používajú vo svojej kancelárii, alebo čo ich poslať domov s pacientmi na použitie. Najviac často, všetky tieto výrobky sú už k dispozícii on-line na oveľa lacnejšie ceny, než prostredníctvom vašej zubnej starostlivosti.

Trvalý a dlhodobý spotrebiteľov, červené víno, sú vystavení vyššiemu riziku, že farebné a bezfarebné zuby. Rovnaké pigmenty, ktoré dávajú víno bohaté, tmavý odtieň môže potopiť do vašej zubnej skloviny a zanechať škvrny. Jediný spôsob, ako zabrániť tomuto je vyhnúť sa červené víno.

Pri použití otc produktov, bielenie zubov, uistite sa, že budete postupovať presne podľa pokynov. Niektorí ľudia sa môžu pokúsiť opustiť pásy alebo gély na svojich zubov dlhšie, než je zameraná v snahe posilniť alebo urýchliť výsledky. Môže to spôsobiť podráždenie ďasien a spôsobiť zápal. Stick na pokyny a cvičenia trpezlivosť.

Vyhnúť, bielenie zubov, ak ste tehotná alebo dojčíte. Chemikálie používané na bielenie proces môže byť v bezpečí dať do úst, ale môžu byť potenciálne škodlivé pre vaše dieťatko. Poraďte sa s lekárom a váš zubár, pred pokusom akýkoľvek proces, počas tehotenstva a dojčenia obdobia.

Opäť, ako už bolo spomenuté v úvode tohto článku, bielenie vašich zubov môže byť problém, ak si nie ste istí, najlepší spôsob, ako dosiahnuť to. Ale, ak môžete použiť tipy a informácie uvedené v tomto článku a pár najlepšie návrhy na vašu situáciu, bude vám na vašej ceste k belšie zuby v žiadnom okamihu.