Priemerny Penis

Zdôrazňuje Cez Peniaze? Realizáciu Týchto Osobných Financií Nápady

Dokonca aj ak ste mali ťažkosti s vaše osobné financie v minulosti, nemusíte pokračovať na tento negatívny cyklus. Podľa učenia, ako sa postarať o vaše peniaze, a pochopiť, ako vaše financie fungujú, si môžete naplánovať svoj rozpočet a majú úspešnej finančnej budúcnosti.

Zostatok vášho šekové knižky s priateľom. Tak ako vo všetkých vecí, zodpovednosti, môže mať svoje výhody. Sú menej pravdepodobné, že overspend alebo aby vyrážka nákupy si nemôžem dovoliť, ak máte vysvetliť, že nákup na neskôr niekto iný. Aby pakt s priateľom, aby sa navzájom zodpovednosť a sledovať vaše úspory rastú.

Zvážte zmenu na bežný účet, ktorý je zadarmo, alebo ten, ktorý neobsahuje žiadne poplatky za služby. Miestne banky, úverové zväzy, a on-line banky sú všetky pravdepodobné, že majú bezplatnú kontrolu ponúka.

Vcítiť sa do lepšej finančnej situácii, nájsť všetky výrobky, ktoré leží okolo vás domu, ktoré nepotrebujete. Zoradiť tieto položky a ich predávať na EBay. Táto on-line trhu, je fantastické pre výrobu pár stoviek dolárov pri položkách, ktoré nechcete používať už.

Ušetriť peniaze na vaše energie, čisté te prach z vašej chladničke cievok. Jednoduchá údržba, ako to môže ísť dlhú cestu v znížiť vaše celkové náklady okolo domu. To ľahká úloha bude znamenať, že vaša chladnička môžu fungovať v normálnej kapacity s oveľa menej energie.

Otvorte flexibilné výdavkov konto a používať ho. Flexibilné výdavkov účtov vám môže pomôcť ušetriť peniaze na lekárske náklady a daycare účty. Flex výdavkov účty povolenie na miesto, pretax dolárov do úvahy aj to, ak chcete platiť za tieto typy výdavkov. Existujú pravidlá, ak chcete nastaviť, daň profesionálne môže pomôcť.

Mnoho ľudí sa nesprávne domnievajú, že je to lacnejšie ako vlastné prenajať. Že nie je pravda, pretože keď si vlastný domov, že ste zodpovední za viac než len svoje mesačné dom platby. Budete musieť zaplatiť za pomôcky, dani z nehnuteľností, a všetky opravy, ktoré je potrebné vykonať na mieste.

Ak to nie je skutočný núdze, drž sa ďalej od ER. Uistite sa, že a vyhľadajte neodkladnú starostlivosť centra vo vašej oblasti, ktoré vám môžu ísť na po hodinách otázky. An ER navštívte co-pay je zvyčajne dvojité náklady na chystáte sa na svojho lekára alebo na urgentnú starostlivosť na klinike. Vyhnúť vyšším nákladom, ale v skutočnom núdzové hlavu rovno do ER.

Niektoré bytové komplexy majú vekového obmedzenia. Pozrite sa s spoločenstva byť istý, že vás alebo vašu rodinu spĺňajú požiadavky. Niektoré spoločenstvá akceptovať len ľudia 55 rokov alebo starší a ostatní akceptujú len pre dospelých rodiny bez detí. Pozrite sa na mieste bez obmedzenia veku alebo kde sa vaša rodina spĺňa požiadavky.

Jednoduchý spôsob, ako uložiť na niečo je, aby všetky zmeny v misky alebo jar na konci každého dňa. To je skvelý spôsob, ako mať nejaké extra výdavky na veci, ktoré nie sú považované za potreby, ako dovolenku alebo, že koncert lístok. Môžete dať všetky zmeny spolu alebo majú samostatné nádoby pre každý druh mince.

Počuli ste, latte faktor? Čo ste výdavkov za každý mesiac, ktorý by ste mohli vystrihnúť a namiesto toho uložiť na účte, na neskôr. Tabulate výška a údaj v sporenie s úrokom z investícií v priebehu niekoľkých rokov obdobia. Budete prekvapení, koľko by ste mohli ušetriť.

Možno ste spokojní s vašej aktuálnej polohy a plat, ale chcete nastaviť príjem je lepšie ako nulový príjem. V tejto situácii veľa ľudí sa pokúšal zachraňovať pri hľadaní pozície, že zaplatí viac. Napriek tomu, že je vo vašom záujme, odložiť tento krok, až kým nebudete mať zabezpečenú inú prácu.

Ak sa chcete vysporiadať s množstvom finančných problémov ísť vpred, mali by ste sa vyhnúť co-podpísanie úveru pre priateľov alebo rodinu. V prípade, že potrebujete co-signer, šance sú dobré, že to nie, že spoľahlivý úverového oddelenia. Ich neschopnosť platiť dole dlhu necháva vás na háku, s veriteľmi.

Trhať si papierové uteráky v polovici! Zistíte, že v mnohých prípadoch musíte zlomok veľkosť upratať neporiadok. To platí najmä, keď používate ich na obrúsky na stôl. Pamätajte si, kupovať také, ktoré sú vyrobené byť polovičnej veľkosti sú zvyčajne drahšie.

Teraz majú nástroje, aby sa začalo byť pod kontrolou svoje osobné financie. Take tipy, ktoré sa vzťahujú na vašu situáciu a začať nový život finančnej nezávislosti, kde ste informovaný a zodpovedný. Môžete si zaslúžia pokoj, ktorý prichádza od zabezpečenie vašich osobných financií.