Pripravky Na Potenciu

Skvelé Tipy Pre Zarábaní Auto Poistenie Rozhodnutie

Auto poistenie sa môže zdať ako nepríjemnosť, keď nemusíte používať to, ale ak sa dostanete pri nehode, budete neuveriteľne uľavilo, že to máte. Avšak, nie všetky auto poistné zmluvy sú si rovní a chcete byť istý, že vaša poisťovňa vám, čo si zaplatí. Tu sú niektoré tipy pre akékoľvek auto poistenie shopper.

Pri posudzovaní auto poistenie pre mladého vodiča, sa uistite, aby poisťovňa so všetkými dôkaz o tom, že môže dať vodič na zľavu. Tým sa zabezpečí, platíte tak málo, ako je to možné, a tiež zabezpečiť, že proces prebieha hladko. Takéto zľavy by byť bezpečnostné prvky vozidla, dobré známky, nedávna štúdia, a majú v bezpečí pred záznamu.

Keď sa snažia ušetriť peniaze na vaše auto poistenie, zvážte s anti-theft alarm alebo immobilizer nainštalovaný na vašom vozidle. Možnosť krádež je jedným z hlavných nákladové faktory vo vašom poistenie, poistné a anti-theft zariadenia znižuje toto riziko. Tým nižšie riziko, tým nižšie poistné stať.

Keď sa snaží udržať sa znížila náklady na vaše auto poistenie, snažte sa udržiavať čisté úverové záznam. Z nejakého dôvodu, auto poisťovne uveriť, že ľudia lepšie úverové záznam sú tiež lepšie ovládače a bude trpieť menej nehôd. Poznať svoje kreditné skóre získate lepšiu pozíciu na rokovanie za nižšie ceny.

Ak váš automobil je starší a má nízky knihy hodnotu, môžete ušetriť peniaze na vaše poistenie proti pádu, komplexné a zrážky krytia. Ak ste niekedy účastníkom dopravnej nehody s starší auto malá hodnota, poisťovateľ nebude opraviť. Budú štítok to predstavovali. Takže nie je dôvod platiť pre tento typ poistenia.

V snahe získať čo najlepšiu cenu na auto poistenie, vyhne mesačné platby na politiku. Namiesto žiadosť rozdelenie poistného na dve platby, šiestich mesiacov od seba. Týmto spôsobom, budete mať možnosť vyhnúť sa mesačné poplatky za spracovanie, hodnotiť z mnohých spoločností. Aj keď je vaše poisťovateľ vyžaduje, mesačné splátky, skúste nastaviť automatické platby, aby sa zabránilo ďalšie poštovú alebo fakturácie poplatky, ktoré môžu inak vzniknú.

Športové autá bude vyžadovať, aby ste platiť viac poistiť svoje vozidlo. Strávite oveľa menej na auto poistenie pre hospodárstvo, sedan, na rozdiel od športového auta. Vyberte malé, menej honosné, ekonomické auto. Uistite sa, že ste venovať pozornosť na veľkosti motora, hoci, ako vozidlá s väčšie motory tiež náklady na poistiť. Nákladné vozidlá sú často terčom krádeží. Tento faktory do svojho poistenie nákladov.

Takmer všetky štáty vyžadujú, aby sa môžete zakúpiť poistenie pre vaše vozidlo, hoci minimálnu výšku poistného krytia vyžaduje často nie je dostatočná. Napríklad, ak máte tú smolu, že hit Ferrari alebo Lamborghini, šance sú, štíhly, že si minimálne poškodenie majetku, zodpovednosti pokrytie bude dosť zaplatiť náklady na opravy. Zvýšenie pokrytia je pomerne lacný a je šikovný spôsob, ako chrániť váš majetok v prípade vážneho úrazu.

S cieľom ušetriť peniaze, zvážte prechod z mesačnej platby plán na ročné, alebo polročné plánu platieb. Ak ste v súčasnej dobe platenia poistného podľa mesiaca, môže byť platiť príplatok za dodatočnú manipuláciu potrebné na spracovanie vašej mesačnej splátky. Ak si môžete dovoliť zaplatiť poistné up front za rok, napríklad, môže získať významné úspory.

Nerobia vyrážka rozhodnutie a pokles vaše poistné krytie pred vami sú pozitívne máte politiky s ostatnými spoločnosti. Vyhnúť sa nepoistených pre ľubovoľnú dobu, od nehody sa môže stať kedykoľvek.

Mnoho ľudí si neuvedomuje to, ale typ a model vozidla, ktoré ste si môže výrazne ovplyvniť cenu poistenia. Je SUV potrebuje oveľa vyššiu sumu poistenia, ako základný ekonomiky štýl auto. Keď si kupujete auto, uistite sa, že sa ceny poistenia do úvahy, či skutočné ceny sa zmestí do vášho rozpočtu.

Ak sa chcete vyhnúť vysokým premium, nebudete riadiť honosné auto. Športové autá a ostatné vysoko výkonné vozidlá, majú často prémie, ktoré sú dva až tri krát väčšie ako štandardné auto. Mali by ste tiež výskum bežne ukradnutých vozidlách a uistite sa, že vyhnúť sa im. Väčšina poisťovní bude účtovať podstatne viac, aby sa uistili tieto typy vozidiel.

Nakupovať za najlepšie ceny na poistenie auta. Je to konkurenčný biznis. Môžete nájsť spoločnosť vám páči lepšie ako vaša súčasná spoločnosť, ktorá vám bude účtovať menej. Prípadne, ak vaše poistenie agent vie, hľadáte, môžete byť schopní dostať sa mu alebo jej splnenie cenovú ponuku dostanete z menšej poisťovne.

Budú môcť spoľahnúť na vaše poistenie po nehode je nádherný. Zmierňuje stres v čase, keď vás naozaj potrebujú, aby mohli relaxovať. Poradenstvo v tomto článku, bude veľkou pomocou pri hľadaní auto poistenie. Bez ohľadu na to, aké sú vaše potreby, tieto tipy budú majetku.