Pumpa Na Zvacsenie Penisu

Odborné Poradenstvo Na Získanie WordPress Pre Vás Pracovať

WordPress môže byť mätúce pre začínajúcich blogerov, a môže dokonca trump tých, ktorí používajú túto platformu pre docela nejaký čas. Ak ste niekedy pocit, stratené alebo len chcete dozvedieť viac, ste na správnom článku. Zostavený nižšie nájdete niektoré skvelé rady, ktoré vám pomôžu cítiť istejšie o používaní WordPress.

Ak robíte blog WordPress pre profesionálne alebo optimalizácia pre vyhľadávače purporses, nenechajte WordPress vlastne hosť svojho blogu. Dať svoj blog na iný hosť a potom už len použiť aplikácie WordPress tam. Blogy na WordPress’ stránky sú niekedy odstránené za to, že príliš komerčné, alebo za spammy v obsahu.

Zlepšiť vzhľad a štýl päta na vašej wordpress stránky. Je to veľmi dôležité, pretože to je prvá vec, že váš prehliadač je uvidím. Obsahujú krátky bio, ktoré obsahuje všetky vaše údaje, alebo dôležité odkazy, ktoré sa týkajú toho, čo chcete dostať cez.

Vytvoriť inteligentný Url! Nepoužívajte veľa slov v URL, a aby sa celá vec jednoduchá a priamočiara. Vyhnite sa nadmernému mnohomluvnost. Chcete vytvoriť inteligentný permalinks, ktoré sú ľahko prístupné a ľahko zrozumiteľné. To pomáha vytvoriť svoj blog viac užívateľsky prístupné a zrozumiteľné.

Nastaviť vydavateľstvo čas na blogu. Pri upravovaní článku na publikovanie, môžete si vybrať, kedy bude zverejnená. Je to dobrý nápad, ak chcete nastaviť pravidelné aktualizácie na konkrétny dátum a čas. Naozaj zostať na vrchole udržať svoj blog, až do dátumu, dať si blogu v predstihu a nech WordPress ich uverejniť na svojom blogu pre vás.

Dávajte pozor na svoje päty. Na spodku stránky nie je iba plytvanie priestorom. Namiesto toho dať do dôležitý odkaz, alebo pracovať v pár slov o tom, kto ste a čo robíte. Môžete dokonca použiť päta povedať návštevníkov trochu viac o samotných stránkach.

Získať čo najviac vedomostí ako je to možné, pred inštaláciou WordPress. Tým, že plánuje pred rozvojových blogu, si môžete ušetriť čas aj námahu. Zistite všetko, čo môžete o vytvorenie skvelého obsahu, silný SEO stratégií a najlepší spôsob, ako pracovať s WordPress dať si výhodou, keď si skutočný začať pracovať.

Zbaviť špeciálne znaky v Url vášho WordPress blogu. Dávajú vyhľadávače problémy, keď sú spidering vaše stránky, a tak sa snaží odstrániť úplne. Používať krátke Url adresy, ktoré nie ozvučnice a zmiasť svojich čitateľov.

Povzbuď užívateľom zdieľať vašu stránku so svojimi priateľmi, rodinou a blízkymi na začiatok stránky sociálnych médií. Twitter a Facebook sú optimálne stránky, ktoré prichádzajú na myseľ, ako to môže dostať svoje meno cez milióny rôznych ľudí. Sociálne zdieľanie plugin môže byť použitý na to uľahčil.

Pozrite sa do inej témy pre WordPress blogu. Istí, že WordPress sa dodáva predinštalovaný s niekoľkými výborné témy, ale existuje mnoho ďalších možností tam. Mnohé sú zadarmo a potom sú tu premium témy ako dobre. Tieto premium témy sú veľmi dobre navrhnutý a umožňujú pridať viac pokročilých aspektov do svojho blogu s ľahkosťou, ako sú e-commerce pluginy.

Môžete vložiť do médií vaše príspevky len vložením URL, kam chcete media zobraziť. Napríklad, vložte YouTube videa len tým, že adresa URL v rámci textu, v ktorom chcete, aby sa prehrávanie videa spustilo. Uistite sa, že adresa URL nie je zase modrá – ak áno, označte ju a kliknite na položku zrušiť prepojenie, tlačidlo.

Je dôležité, že ak ste vážne o blogovanie, potom ste naozaj výskumu všetko, čo sa vie o WordPress. Niečo o blogovanie sa môže stať mätúce alebo sa zdajú byť tvrdý, ale poznanie je váš kľúč k úspechu. Len pri čítaní tohto článku, urobili ste prvý krok, aby sa stal veľký bloger.