Rast Pohlavneho Udu

Potrebujete Pomoc Riadiaci Vaše Osobné Financie? Tu je Niekoľko Tipov!

Manipulácia vlastné financie je chúlostivé predmet veľa ľudí. Hoci existuje veľa výhovoriek, ktoré môžu byť vykonané, realita je taká, že každý človek je zodpovedný za seba a svoje peniaze. Tento článok bude osvetliť, čo potrebujete vedieť spracovať svoje peniaze v najlepším možným spôsobom.

Hovoriť rôznych úveru dôstojníkov pred podpísať čokoľvek. Uistite sa, že čítať cez úverovú zmluvu veľmi opatrne, aby sa zabezpečilo, že nie ste dostať do hypotéku, ktorá má skryté poplatky, a že podmienky pôžičky sú rovnako ako vy a veriteľ dohodli.

Mali by ste napísať každý cent, ktorý strávite zistiť, kde ste fúkanie najviac peňazí. Písanie je vnútri notebooku, ktorý sa môže uzavrieť, že by sa zabúdať, pretože to nie je v očiach. Skúste výpis vašej výdavky na tabuľu, ktorá sa nachádza vo vašej miestnosti, alebo domácej kancelárie. Týmto spôsobom, budete pravdepodobne vidieť rada oveľa častejšie, ktoré zabezpečia, zostáva na mysli celý deň.

Predávať niektoré domácnosti, ktoré nie sú nikdy použitý, alebo že človek môže urobiť bez toho, môžu priniesť nejaké extra peniaze. Tieto položky sa predávajú rôznymi spôsobmi, vrátane mnohých rôznych internetových stránok. Bezplatná inzercia a aukcie webové stránky ponúkajú veľa možností, ako premeniť tieto nepoužívané položky do peniaze navyše.

Rokovať s podnikom zlepšiť vaše osobné financie. Ak nie ste spokojní s ceny alebo poplatkov banky je vám ponúka, hovoriť s manažérom, priamo a vidieť to, čo môžu urobiť, aby si ich znížená alebo odstránené. Mali by ste byť prekvapení, vedieť, že väčšinu času to skutočne funguje.

Ak ste veľmi dobrí v platiť vašej kreditnej karty, poukážky na čas, získajte kartu, ktorá je prepojená s vaše obľúbené leteckej spoločnosti alebo hotel. Míľ alebo body, ktoré sa hromadia môžu ušetriť balík v prepravu a náklady na ubytovanie. Väčšina kreditné karty ponúkajú bonusy pre určité nákupy, ako aj, tak vždy žiadať, ak chcete získať čo najviac bodov.

Rozpočtu, rozpočtu, rozpočtu – áno, všetko, čo urobíte, aby rozpočtu. Jediný spôsob, ako vedieť, čo sa chystá a čo sa deje vonku je s rozpočet a financie. Či už je to s perom a papierom alebo počítačový program, sadnúť si a si to urobiť. Vaše financie budú ďakujem vám za to.

Udržať vaše kreditné karty, doklady a porovnať ich na vašej kreditnej karte účet každý mesiac. To umožňuje spozorovať akékoľvek chyby alebo podvodné nákupy pred príliš veľa času uplynul. Čím skôr sa vysporiadať s problémami, skôr sú opravené a tým menšia pravdepodobnosť, že budú mať negatívny vplyv na vaše kreditné skóre.

Učiť vaše dieťa osobných financií, vziať ich so sebou do obchodu s potravinami. Mnohé deti sa jedlo, ktoré jete každý deň za samozrejmosť. Ak uvidia, koľko jednoduché položky nákladov v obchode, oni sú viac pravdepodobné, že ocenia nielen potraviny na svojom stole, ale aj to, ako moc ste pracovať pre peniaze.

Nikdy používať kreditnú kartu pre cash advance. Peňažné preddavky vykonávať s nimi veľmi vysoké úrokové sadzby a prísne tresty, ak peniaze nie je poukázané na čas. Snažiť sa vybudovať sporiaci účet a použiť že namiesto cash advance ak je pravda, núdzové by mal vzniknúť.

Márnotratnosť každý teraz a potom. Nikto rád pocit deprivácie, a ak viete, že máte slobodu majú jedno veľké jedlo alebo jeden pár topánok každý teraz a potom, budete mať pocit majstrovstva nad svojimi financiami. Nechcem preháňať, ale malé luxusné nákup pravidelne stojí za to.

Peniaze vynaložené na domácej žiť v je oveľa lepšia investícia ako peniaze vynaložené na domácej flip pre zisk. Ak hľadáte zarobiť nejaké typ finančný zisk trhu s bývaním je naozaj niečo, čo by ste sa mali vyhnúť práve teraz. To by mohlo paralyzovať vaše osobné financie v neopraviteľné spôsobmi.

Jasné, dlhy, čo najskôr, ako môžete. Mnohé dlhy sú zber záujmu, ako plynie čas, a úrokové sadzby môže byť veľmi vysoká. Ako sa zbaviť dlhov, skôr vám, aby platili menej na úroky a preto menej celkovo. Ušetriť peniaze tým, ako sa zbaviť dlhov, počnúc dlh, ktorý má najvyššie úrokové sadzby.

Zvážte prenos zmeniť váš bežný účet každý deň, a premiestnite ju na váš sporiaci účet. Je to malá zmena, ktorú nebude chýbať vyjde váš bežný účet. Avšak, budete riadiť ušetriť peniaze tým, že robí to každý deň. Robí to bude váš sporiaci účet rásť.

Existuje niekoľko vecí, ktoré je ľahké, aby robili to, aby dospelosti, bez toho, aby naučil veľa o. Osobných financií je jedna z tých vecí. Ak môžete použiť poradenstvo, ktoré bolo napísané v tomto článku, môžete bude jeden krok vpred v hre a môže trvať nejakú kontrolu nad vaše peniaze.