Rozmery Penisu

Skvelé Ekologickej Zahradničení Triky Od Profesionálov

To môže byť trochu zložitejšie v čase, ale nenechajte sa, že odradiť vás; keď si pestovať svoje vlastné organické záhrady, môžete vytvoriť zdravé produkty pre vás k jedlu. Existuje veľa rôznych druhov semien, môžete si vybrať z. Pomocou nasledujúcich krokov môžete uistite sa, že dostanete presne to, čo potrebujete pre vaše organické záhrade rastú správne.

Znížiť potrebu pesticídov vo vašej záhrade výsadba rodák plodín. Pôvodné rastliny budú mať lepšiu odolnosť voči chyby a baktérie z vašej oblasti, a bude lepšie vybavené súťažiť s rodenými buriny. Pôvodné rastliny budú priťahovať výhodné natívne hmyzu, ako sú lienky, ktoré môžu prirodzene kontrolu škodcov problémy bez potreby pre chemikálie.

Pri spustení vaše organické záhrady, musíte byť istí, že máte správnu veľkosť nádoby, pretože kontajnery sú rozhodujúce pre organizovanie vašich rastlín. Vaše nádoby by sa mali okolo dvoch alebo troch centimetrov do hĺbky pre nich, aby boli účinné. Okrem toho by ste sa mali uistiť, že máte otvory v spodnej časti nádoby na odvodnenie účely.

Môžete ušetriť čas pomocou chlastoun hadice. Namiesto stáleho s hadicou na dlhú dobu, alebo so náplň kontajner, nastavte tlak vody na nízke a nech je vaša hadica sedieť vedľa rastlín, ktoré musí byť napojená. Nezabudnite vypnúť vodu neskôr.

Nestrácajte čas a energiu účtovná hadice, že je ťažké dať preč. Si pár alebo hadíc, aby sa vaše hadice elegantné. Môžete získať stacionárne hadice cievky, aby sa vaše hadice na stenu, ale môžete tiež nájsť prenosné hadíc ak chcete vykonať hadice okolo vašej záhrade.

Skvelý tip pri spustení vlastného organické záhrady je vždy priestor, svoje semená v mixe tak rovnomerne, ako môžete. Ak sa vám to zabezpečí, že každý jeden z vašej semená má rovnakú sumu priestor na rast v najviac optimálny spôsob.

Keď organické pestovanie rastlín, by ste sa mali pohybovať vaše kontajnerov na svetlé plochy ihneď po klíčenia. Je to preto, že rastliny potrebujú minimálne 12 hodín svetla za deň, aby sa správne rásť. Môžete použiť skleník, slnečný oblasti, alebo pár žiarivky.

Ak uvažujete o začatí organické záhrady, vymyslieť plán. Vytvorenie plánu na miesto, kde chcete umiestniť každý závod bude úspora času. Ak máte krátkom čase, ktoré môžu byť využité vo vašej záhrade, so plán môže pomôcť, aby čo najviac z tej doby.

Šetriť vodou a chrániť vaše rastlín, použite chlastoun hadice namiesto samočinného hasiaceho zariadenia. A chlastoun hadice je hadice s malými otvormi, ktoré leží na úpätí vaše rastliny a spravuje vody priamo do pôdy. Týmto zabránite odparovaniu a udržuje vodu z dotyku lístie, ktoré môžu spôsobiť plesní a chorôb.

Prirodzenou, aj keď trochu zdĺhavý, spôsob, ako udržať škodcom a plesní z zničiť vaše organické ovocných plodín je použitie plastových zips vreciek. Keď plody sú ešte mladý na vetvy, umiestniť ich vo veľkých zips vreciek zabezpečené v hornej s svorky. Odrezať dolnom rohu umožniť dostatočné odvodnenie.

Výsadba je insectary záhrade vedľa vášho zeleninové záhrade je prírodný a účinný spôsob, ako zbaviť vaše zeleninové záhrade škodlivého hmyzu. S pravým množstvo rastlín, táto záhrada mieste bude priťahovať prospešné hmyzu, ktoré sa bude zabíjať a jesť škodlivé tie, ktoré jedia zeleninu. Na insectary môže byť samostatné záhrade, alebo viacero malých výsadieb striedajú medzi zeleniny.

Skúste lienky namiesto pesticídov na ochranu rastlín z hmyzu. Môžete si objednať veľké množstvo lienky z záhradníctvo zásobovanie obchodov za veľmi málo peňazí. Ak ste uvoľnenie ich blízkosti vašej záhrade, budú jesť škodcov, ako sú vošky, list násypky, roztoče a iné mäkké telo hmyzu, ktoré pomáhajú chrániť vaše rastliny z týchto nechcené zvieratká v procese.

Škodcovia môžu byť problém, ak ste začínajúci ekologickej zahradničení. Budete musieť viesť pôdy, ktoré používate zdravý. Zdravá pôda prináša ďalej zdravé rastliny a môžu vydržať nejaké škody škodcov. Vaše rastliny budú nielen zdravé, ale budú krásne, rovnako.

Veľký organický kompost na kyseliny-milujúci rastliny je ihličia. Každý pád kompost vaše kyseliny-milovníci s pekným, hrubou vrstvou ihličia, ktoré sú kyslé seba. Na ihličia bude rozkladať a nechať ich kyselín v pôde. Vaše rastliny budú milovať túto extra kyseliny v ich korene.

Hadíc, to sú základné kus zariadenia pre organické záhrady. Môžete použiť valcoch, aby hadice elegantné a zabrániť zdržiavanie spleti. Podávať hadice je možno najmenej príjemný spôsob, ako stráviť svoj záhradníctvo čas. Táto hádka sa ľahko vyhnúť tým, že kúpi cievky sa zbaviť zbytočnej frustrácii.

Neexistuje jednoduchší spôsob, ako sa zbaviť nízko rastúce buriny, ako aj ich von naraz. Keď buriny ako chickweed stal matné, len plátok pod nimi s ostrým rýľ a flip ich cez pochovávať ich listy. Ako buriny die a rozkladať, oni tiež pomôže vyživujú vášho pôdy.

Aby vaša záhrada organické, uistite sa, že všetky semená, ktoré kupujete, sú autentické, vysoko kvalitné, ekologické semená. Skontrolujte, uistite sa, že semienko spoločnosť bola certifikovaná bio a nie predávať akékoľvek geneticky modifikované semená. Existuje rastúci počet zdrojov na ekologické semená, takže nakupovať.

Schopnosť odradiť spoločná záhrada škodcov ako kobylky, weevils, a vošky bez použitia pesticídov je veľmi dôležité zachovať vaše organické záhrady. Najlepší spôsob, ako to dosiahnuť, je udržiavať zdravie a kvalitu vašej záhrade pôdy. Zdravé pôdy vedie na zdravé rastliny, ktoré sú lepšie schopné odolať škodcov a chorôb.

Ako uviedol, ekologickej zahradničení, a pochopenie možností, ktoré máte v podmienkach rastliny, môže výrazne ovplyvniť vaše súčasné a budúce výber stravy. Uplatňovať tipy, stačí si prečítať začať vašu záhradu ušetriť peniaze a jesť zdravšie potraviny.