Rychla Ejakulacia

Spoločné Mýty Okolité prípravky na Kontrolu Škodcov Prírodné Riešenia,

Zistenie, hlodavce alebo hmyzu, ktoré nepatria do domácnosti môže byť veľmi traumatické do mnohých domácností. To je to, čo budete robiť ďalej, že bude rozdiel v tom, ako dlho tieto škodcom i naďalej problémom. Pokračovať v čítaní dostať nejakú radu o tom, ako sa ich zbaviť nadobro.

Aj keď si myslíte, že váš bedbug problém je preč, dávajte si pozor. Bedbugs môže ísť bez jesť za rok. Preto je dôležité, aby zatvorte všetky miesta vstupu. Nemôžu skryť tam potom.

Vyhýbajte sa používaniu pesticídov, ktoré si môžete zakúpiť v obchode s potravinami. Tieto sú zvyčajne extrémne silný na ľudí, ale to málo, ako sa zbaviť škodcov problém. Oni tiež vyžadujú veľa príprava a čistenie. Ak sa rozhodnete používať chemikálie zbaviť vášho domova škodcov budete pravdepodobne nájsť väčší úspech pomocou profesionálne.

Ak ste sa obťažovať s myši a potkany, je čas nastaviť pasce. Väčšina hlodavce sú priťahované k arašidové maslo. Sa malý kúsok, arašidové maslo a prejdite do malej loptu a položte ju na myši, pasca na trápiť hlodavce s vôňou.

Ak používate myš alebo potkan problém, že si myslíte, že môžete zvládnuť sami, hlavou dole do miestneho supermarketu, alebo akýkoľvek iný obchod, ktorý predáva na kontrolu škodcov, dodávky a nákup snap pasce a arašidové maslo. Nastavte modul pasce v oblasti, si myslíte, že je silne cestoval do háveď a dať nejaké arašidové maslo na návnadu oblasti. Myši a potkany láska arašidové maslo.

Pečať akékoľvek úniky. Či už pracujete s mravce alebo iných škodcov, jeden spôsob, ako ich zastaviť, je tesniace vypnuté vstupný bod. Pre menšie škodcov, malé množstvo silikónové tesniace môžu dosiahnuť. Ak máte čo do činenia s potkany alebo myši, budete musieť niektoré veci oceľová vlna do tej diery, potom kryt ho pomocou drôteného pletiva.

Ak sa rozhodnete pre používanie pesticídov na odstránenie škodcov, uistite sa, že vyberiete pesticídov prispôsobené vašej situácii. Mali by ste si prečítať etiketu, pozorne, a uistite sa, že produkt môže byť použitý vo vnútri domov a držte výrobok mimo vaše jedlo, deti a domáce zvieratá na všetky časy.

Nechajte váš domov pre vlhké priestory v štruktúre ak máte tesár mravce. Tesár mravce sú veľmi priťahuje vlhkosť, takže ak začnete mať problém s nimi, šance sú, že máte úniku niekam. Akonáhle ste nájsť a vyriešiť tento problém, tesár mravce sa bude pohybovať na prirodzene.

Potkany a myši priláka veľa rôznych druhov potravín. Môžete použiť len o nejaké chutné liečiť v pasca, vrátane želé, syry, arašidové maslo alebo obed mäso. Môžete tiež používať pokazené potraviny v pasce.

Aby váš domov menej príjemné na scorpions. Zabezpečiť, aby všetky vaše rastliny, stromy a kríky nie sú dotýka stranách vášho domova, ktorý by scorpions bod prístupu do vášho domova. Tiež aby sa váš trávnik primerane kosiť a udržiavať hromady dreva a kefa malé.

Udržiavať čistotu vášho domova. Jedlo je najčastejšou príčinou škodcov infesting domov.

Je to v podstate láka ich vnútri. Uistite sa, že čistenie počítadlo topy a podlahy a vyčistiť všetky zvyšky potravín po jedle a varení. Vedenie vaše čisté povrchy môžu pomôcť zabrániť škodcov do vášho domova.

Ak vaša záhrada je plná slimáci, použite pivo ako účinný prostriedok nápravy. Vziať hliníkovou koláč pan do vašej záhrady a umiestniť ho na pôde úrovni. Naplňte ju s pivom a sedieť a sledovať vaše slimák problémy zmiznú. Slimáky sú priťahované na pivo, ale nemôžu dostať späť z koláča pan.

Použite tento nápad, ak potrebujete zbierať a odstraňovať rybenky vo vašom dome. Mokré niektoré noviny a nechajte ho sedieť von cez noc. Niektorí ľudia majú hlásené, že keď to robili, každý rybenka v dome bolo priťahované k noviny tým, že ráno. Uistite sa, že ste rýchlo chytiť ich skôr, než sa scatter a dopraviť ich do koša taška mimo.

Ak potrebujete pomôcť s zbaviť sa svojho škodcu, dať volať na Národnej Pesticídov Informačné Centrum. Budete môcť spýtať na vaše otázky týkajúce sa pesticídov a naučte sa, ako používať tieto produkty bezpečne a efektívne. Tiež by ste mali požiadať o alternatívach, ktoré môžete použiť proti pešti.

Rôznych záhradných škodcov vrátane slimáky, cutworms a kaly môže byť preč s zložiek z vašej kuchyni. Šírenie drvené orechových škrupín alebo škrupiny vo vašej záhrade, aby ich preč. Ako pridanú hodnotu, pridaním týchto zložiek na vašej záhrade pomôže zvýšiť živín vo vašej záhrade.

Rada, ktorú ste čítali, vám pomôže získať späť svoj domov z tých otravné škodcov. Už nemusíte hľadať iným spôsobom, zatiaľ čo myší ukradnúť jedlo a mravce špinavé vaše počítadlá. Používať s rozvahou, ako sa zbaviť škodcov v domácej navždy.