Sex Doma

Comsumer Sprievodca Auto Poistenie Pokrytie

Vaše auto, ako ste vy a vaša rodina, je dôležitou súčasťou vášho života. Rovnako ako vy, musí byť poistená s auto poistenie. Potrebujete výskum všetkého druhu a nájsť tie najlepšie, ktoré ponúkajú prijateľné ceny a pokrytie by sa niečo stane, aby vaše vozidlo. Tieto nižšie uvedené tipy vám môžu pomôcť s tým.

Pri posudzovaní doplnkov pre vaše auto poistenie, môžete s najväčšou pravdepodobnosťou zaobísť bez áut poistenie. Budete platiť takmer 50 dolárov ročne za prenájom poistenia, keď že je rovnaká cena za prenájom auta na jeden až dva dni. Tiež, vaše auto je s najväčšou pravdepodobnosťou už na ktoré sa vzťahuje vaša politika, rovnako.

Uistite sa, že vaše poistenie sa vzťahuje na vás, ako by mal, uistite sa, že viete, ako podať sťažnosť a udržať papier práce týkajúce sa vášho poistenia šikovný. Keď sa niečo stane, nemusíte čakať na súbor nárok. Kontaktujte vášho poistenia hneď tak, že oni vám pomôžu rýchlo.

Šetrí peniaze na auto poistenie nemusí byť náročná vec, hlavne ak ste lojálni k istej spoločnosti. Väčšina politiky sú len na obdobie celého roka, takže sa uistite, môžete re-up s rovnakým spoločnosti. Ak sa vám ukázať, vernosť, poisťovateľ, budete odmenení nižšie mesačné poistné platby.

Ak ste v súčasnej dobe prijatia bez nároku na zľavu pre auto poisťovne, je dôležité, aby ste si chránili to. Len podať sťažnosť, ak je to absolútne nevyhnutné, pretože akonáhle ste podali žalobu s vašej poisťovne, sadzieb by mohla zvýšiť okamžite až o 75%. Podanie tvrdenia by mali byť uložené pre skutočných nehôd a zranení.

Akonáhle budete mať teenage ovládač na váš dom, vaše poistenie bude stúpať. Ak chcete ušetriť peniaze, kúpiť lacnejšie a bezpečnejšie auto pre vaše dieťa na disk. Nedávajú v prípade, ak prosia vás na milovník, športovejšie auto. Bezpečnejšie auto, lacnejšie poistenie.

Pred výberom auto poistenie, ktoré si myslíte, že je pre vás to pravé, porovnať ceny. Porovnanie sadzieb bolo jednoduché s tak veľa online poisťovne. Mnohé z týchto spoločností bude porovnať ceny pre vás. Ísť na pár týchto stránkach a získajte mnoho citátov z každého pred tomu, aby vaše rozhodnutie.

Ak ste nedávno oženil, za predpokladu, že vy a váš manžel mať rovnaký dopravcu, možno budete chcieť zvážiť kombinácia svojho manžela politiky s vy alebo naopak. Pritom môže čisté vám významné úspory, pretože vám bude lumping dve jednotlivých politík do jedného multi-vozidlo politiky, na ktoré mnoho dopravcov, ponúka zľavu.

Možno si nemôžu dovoliť platiť veľa pre vaše auto poistenie, ale pamätajte, že to sa právna požiadavka mať poistenia s cieľom riadiť auto. Ak sa dostanete zastavila a nemôže preukázať, že máte auto poistenie, dostanete pokutu. Získať veľmi lacné poistenie, ak potrebujete.

Existuje veľa TV reklamy na auto poistenie, väčšina z nich inzerovať neuveriteľné úspory a tvrdia, že sú lacnejšie ako ich konkurenti. Nemali by ste si aktivovať poistenia založená len na tom, čo ste videli v TELEVÍZNEJ reklame. Ceny uvedené na TV sú založené na konkrétnej konfigurácie demografické údaje a nemusí vzťahovať na vás.

Pamätajte si, že ste neboli len kúpiť prvé auto, ktoré vám narazil, ale vzal čas na analýzu všetkých dobrých možností. Mali by ste dodržiavať rovnaké pravidlo pri pohľade na poistenie auta. Mnohokrát ste sa len chcete prijať prvé riešenie nenájdete, ale mali by ste si byť istí, pozrite sa okolo seba veľa možností ako online, tak v agentúr.

Dostať auto poistenie pre vaše auto zabezpečuje, že ak sa niečo stane, môže byť vyriešený. Že nemusí pracovať rovnako ako s ľudským životom, ale podobné poistenie pre ľudí, to je naozaj dôležité pre vašu budúcnosť. Tak, urob si láskavosť a urobiť si vlastný prieskum a použiť vyššie uvedené tipy na vašu stratégiu lovu.