Sex Hry

Tipy Na Úspešné Riešenie S Úzkosťou Problémy,

Ak je váš život je plný stresu, vytvárané tlaky rodinu a kariéru, pomoc nájdete v tomto článku. Vám môže zdať, že niektoré okolností vo vašom živote sú mimo vašu kontrolu, ale tam sú niektoré veci, ktoré môžete urobiť, aby postarať sa o váš život. Používať informácie nižšie pochopiť, ako na to.

Dýchajte ľahko. Keď sa začnete cítiť úzkosť, skúste sa sústrediť na správne dýchanie. Inhalovať cez svoje nozdry na približne dve sekundy a potom výdych cez rozišli pery na štyri sekundy. Pokračovať v tejto rutiny pre celú minútu. Akonáhle vaše dýchanie sa dostane späť do normálu, postupujte to s pár minút upokojuje, pozitívne self-talk.

Ak úzkosť prevzal vašom živote, získať odbornú pomoc. Nikto by nemal trpieť potichu cez strach, alebo byť nútení žiť obmedzený živote, vzhľadom na úzkosť. Tam je pomoc k dispozícii, takže hovoriť do profesionálneho, alebo pozrieť online na fórum, kde môžete diskutovať o spoločných problémoch, ktoré s ostatnými. Ničnerobenie je odsudzovať k mizernej existencie.

Skúste cvičenie každý deň, ak máte problémy s úzkosťou. Keď ste sa zbavili všetkých svojich extra energiu, potom si vaša myseľ trochu viac unavený. To je skvelé, ak máte problémy so spaním, pretože úzkosť. Počas cvičenia budete tiež všimnúť, že nie ste premýšľať o veľa, tak, že pomáha pri úzkosti myšlienky rovnako.

Ak ste trpia úzkosťou útoky, budete musieť uistite sa, že jete pravidelne. Nečakajte príliš dlho, aby sa najesť, alebo preskočiť jedál. To vám pomôže udržiavať v súlade hladinu krvného cukru, a eliminujú mnohé vysoké stavy úzkosti. Ak nemáte pocit hladu, udržiavať zdravú desiatu šikovný až stredne vaša hladina cukru v krvi.

Sociálna interakcia je pre ľudí, aby prežili. Zomriete pomaly bez akejkoľvek sociálnej interakcie. To je tiež veľká pomoc, keď ide o riešenie s úzkosťou. Skúste hovoriť s niekým, a možno, že osoba môže pomôcť hovoriť prostredníctvom úzkosť tým, že pomáha triediť veci.

Keď ľudia bojujú, úzkosť, depresia či záchvaty paniky, majú často problémy s ich žalúdka alebo čriev zo stresu. Dobrý spôsob, ako pomôcť váš tráviaci systém, ak máte úzkosť je pridať niektoré probiotiká, aby vaša strava alebo tráviaceho enzýmu doplniť. To vám pomôže udržať vaše vnútorné vodovodné zdravé a odstrániť problémy.

Ja disciplína umožňuje lepšie kontrolovať svoje emócie. Ovládanie vaše emócie vám pomôže stať sa menej úzkosti. Keď sa s útok, ak dovolíte, negatívne myšlienky, aby sa zdvihol, potom budete pridávať palivo do ohňa. Odpojte sa od vašej emócie pravidelne na zníženie úzkosti.

Snažte sa zostať obsadené, rovnako ako si môžete, ak máte čo do činenia s úzkosťou. Počas meditácie a hlboké dýchanie cvičenia sú dobré, iné veci, ktoré vás nečinnosti nie sú pre vás dobré. Zostať aktívny, bude mať vaše mysle všetkých vecí, ktoré vytvárajú svoje pocity úzkosti.

Vyhnite sa premýšľať o veci, ktoré sa starať ste robili niečo iné. Udržať prácu tým, záhradníctvo, alebo dokonca, čítanie knihy. Hneď, ako sa zobudíte, začať svoj deň niečo robiť, aby sa vaša myseľ bez úzkosti. To udrží vaše mysle tých vecí, ktoré vás obťažujem a spôsobiť úzkosť.

Úžasný spôsob riadenia úzkosti je, aby sa zapojili v intenzívnej fyzickej aktivity. Ak stresových situáciách, začať lepšie, vyrazíte na trochu mierne cvičenie môže spôsobiť fyziologické uvoľnenie dobrý pocit chemických látok do krvného obehu. Tento, v poradí, spôsobujú pocit šťastia a relax chopiť sa v žiadnom momente.

Nájsť priateľ alebo člen rodiny sa môžete rozprávať o vaše problémy. Systém podpory je veľmi dôležité, aby niekto, kto trpí úzkosťou. To môže byť trochu desivé, prezradiť svoje pocity na prvý, ale čoskoro budete cítiť výhody hovorí svoje problémy.

Napísať dva listy zamerané na vec, ktorá je, aby ste úzkosti. Jeden by mal byť úplne pozitívne, len napísať dobré veci. Otvor v inom liste; diskutovať o tom, ako sa chcete dostať cez váš strach a hovoriť o svoj hnev vzťahujúce sa na situáciu. Dostať všetky svoje myšlienky a emócie von vám pomôže cítiť sa lepšie.

Zatiaľ čo vám môže zdať, že život sa deje, bez toho aby ste si toho veľa čo povedať o tom, naozaj ste jediný, kto môže zmeniť. Váš pohľad na život sa môže zmeniť, ak ste schopní postarať sa o okolnosti, za svoj život a uplatňovať niektoré informácie v tomto článku.