Sex S Malým Penisom

HVAC Tipy nemôžete Zvládnuť Tému Bez toho,

Mnoho ľudí má HVAC, ale neviem, ako sa o ne starať. Zistiť, ako sa dostať profesionálne HVAC opravy osoba môže byť naozaj niečo, čo inteligentného domu by mali vedieť, ako to urobiť. Tento článok vám môže pomôcť s tým.

Uistite sa, že ste sa opýtať na odhad písomne pred výberom konkrétnej HVAC dodávateľa. Existuje veľa pohybu kusov keď príde na nákup týchto veľkých položiek. Budete chcieť porovnávať nielen náklady na vybavenie, ale aj nastaviť a celkové náklady na energiu.

Mali by ste si byť istí, že zmeniť vzduchový filter vášho HVAC systému raz za šesť mesiacov. Zabúda na to, aby môže spôsobiť častice prachu, ktoré sa zaniesť vzduchom. Naopak, váš systém nebude fungovať správne a nájdete svoje účty, ísť nahor. Je to stojí za to stráviť čas na čistenie filtrov.

Ak hľadáte ušetríte peniaze s vašou HVAC systému, zvážte sústruženie dole klimatizáciu v lete a otočením tepla dole v zime. Uvedenie na sveter v chladnom dni môže ušetriť veľa peňazí na svoje utility bill, ako môžete užívať studený nápoj namiesto ťažkých klimatizácia použitie.

Ak chcete platiť menej energie použiť, zvážte inštaláciu HVAC-špecifické solárny panel systému. Takáto inštalácia využíva silu slnka priamo pre vaše kúrenie a klimatizácia. Nemajte však obavy, môžete sa prepnúť dať, že sa automaticky pripojí do elektrizačnej sústavy dni nie je dostatok slnka.

Ak si nie ste istí, ktoré HVAC zhotoviteľ na hovor, keď ste skúsenosti zlyhaniu zariadenia, mať čas opýtať sa priateľov a rodinu na osobné odporúčania. Týmto spôsobom budete môcť cítiť istejšie o výber urobíte, pretože ste sa dostali až na názory ľudí už viete, že je dôveryhodný.

Vyčistiť filtre! Ak máte okno jednotka, klimatizácia, bude filter priamo pod gril môžete vákuu. Ak máte peci alebo vonkajšie jednotky, budú mať tiež filtre čistiť alebo vymeniť. Špinavý filter môže vaša jednotka neúčinná, alebo dokonca nechať ju prehriať.

Problémy s klimatizačné jednotky stane, keď to ices-up. Niekedy mozgov linka bude mráz, spôsobuje úniky. Zapnite svoje jednotky ventilátora nastavenie pre vypnutie kompresora. Ak to nefunguje, zavolajte odborníka.

Riadenie tepelného toku do vášho domova s oknom krytiny, aby pomohli vašej HVAC systému. V teplejších mesiacoch, použite závesy, záclony a rolety, ktoré tlmia sunward, ktorým čelí windows udržať teplo z budovy hore cez skleníkový efekt. Prípadne, uistite sa, že sunlit okná sú nechal svetlo a teplo počas chladnejších mesiacov.

Použiť rastliny zvýšiť vaše klimatizačné zariadenie je účinnosť. AC jednotky plne v tieni stromov a krovia môže pracovať až 10 percent viac efektívne. Avšak, to zachovať medzery v pamäti. Prietok vzduchu nesmie byť priškrtený, a technikov potrebujú priestor na prácu, keď vyjdú von, aby služby, ktoré vaša jednotka.

Je HVAC jednotka, ktorá pracuje správne, môžete zabezpečiť komfort v domácnosti. Ale keď sa tieto systémy poruchu, môže byť veľmi frustrujúce, ak neviete, vstupy a výstupy pre zapojenie služby skúseného odborníka. Našťastie, tipy uvedené vyššie, môže pomôcť domu s ich HVAC systému.