Sexi Pradlo

Potrebujete HVAC Pomôcť? Je to Nájsť V Tomto Článku

Keď si myslíte, že o HVAC systému, sa to môže zdať zložité na prvom mieste. Existuje veľké množstvo informácií absorbovať. Avšak, tam je veľa informácií k dispozícii, ktoré môžu pomôcť, aby sa tejto téme jednoduchšie pochopiť.

Skontrolujte temps vo vašej domácnosti skôr ako zavoláte servis, ktoré vám pomôžu s akékoľvek HVAC problémy máte. Poznačte si, ktoré izieb sú studené a ktoré sú horúce. To môže pomôcť zhotoviteľ určiť problémové oblasti a rýchlo vyriešiť problém ľahko.

Ak chcete ušetriť peniaze raz nový HVAC systém zavedie, uistite sa, že vybrať ENERGY STAR hodnotené produkty používať. Sú veľmi energeticky účinné, preto váš nový systém nebude stáť veľa, keď ide o vaše účty za elektrinu a vodu každý mesiac, recouping niektoré vaše náklady na inštaláciu.

Vaši priatelia a rodina vie o zľavy, ktoré sú možné prostredníctvom ENERGY STAR. Existuje veľa úspor, ktoré môžu byť mal tu, tak prečo držať to dobrá správa len pre seba! Môžete okrem tých, ktoré sú k vám najbližšie stovky dolárov v priebehu roka.

Vyčistite svoj trvalý vzduchové filtre, alebo vymeniť jednorázové ty každý mesiac. Ak máte na výber, elektrostatický je najlepšia voľba na trhu dnes. Uistite sa, že vypnite svoj prístroj, pred zmenou filter, ako by sa nikdy nemala spustiť bez filtra na mieste.

Uistite sa, že dvakrát ročné HVAC systému kontroly. Bežne doporučená doba pre HVAC systému kontroly je raz pred vrchol chladenie sezóny, keď sa dostane teplá a budete pomocou AC a raz pred vrchol vykurovacej sezóny, počas chladných mesiacov, keď je pravdepodobné, že sa pomocou svojho tepla. Pravidelné prehliadky vám pomôže vyhnúť sa neočakávané opravy.

Keď ste sa už nebudú využívať svoje vonkajšie klimatizačné jednotky, skontrolujte, či chrániť ju s pevne kryt. To bude mať zadarmo z trosiek, mráz a sneh tak, že budete mať pracovnú jednotku, keď príde jar a ste pripravení odhaliť ho a používať ho raz.

Nezabudnite skontrolovať svoje výparníkom cievka kanalizácie často, keď vaše klimatizačné zariadenie nie je v prevádzke. Ak je táto rúrka sa zálohujú, môžete nájsť vody škody na steny, stropy a podlahy. Ak ste skončili s plesní stačí použiť roztok bielidla a vody pre vyčistenie trubice.

Riadenie tepelného toku do vášho domova s oknom krytiny, aby pomohli vašej HVAC systému. V teplejších mesiacoch, použite závesy, záclony a rolety, ktoré tlmia sunward, ktorým čelí windows udržať teplo z budovy hore cez skleníkový efekt. Prípadne, uistite sa, že sunlit okná sú nechal svetlo a teplo počas chladnejších mesiacov.

Použite svoje HVAC systému na ohrev vody zadarmo!!! V lete, zvyškového tepla vytiahol z domu je použité na ohrev vody prostredníctvom geotermálnej systému. To bude v pohode váš domov, zatiaľ čo umožňuje uloženie tony na teplú vodu, náklady, plus je to šetrné k životnému prostrediu na štarte!

Pri rokovaní s HVAC dodávateľov, uistite sa, že máte všetko v písomnej forme. Pri verbálnej zmluvy sú právne v mnohých miestach, to je zvyčajne veľmi ťažké dokázať ich. Mať všetko na papieri je skvelý spôsob, ako sa uistiť, že nie on je zmätený o všetky aspekty procesu.

Ak chcete zvýšiť váš domov HVAC je efektívnosti, inštaláciu solárnych skríningu. To odráža slnečné svetlo späť mimo, zastavenie to z tepla vášho domova. Vaše klimatizačné zariadenie bude môcť spustiť menej v dennej a vaše energie bude klesať ako dôsledok. Môžete nainštalovať na akýkoľvek sklenený máte, dverí alebo okien.

Pri nákupe klimatizačné zariadenie, ak chcete zistiť, s VIDCA rating 13 alebo vyšší. 13 je minimálny štandard stanovených vládou, takže vyššie hodnotenie, hoci to nie je povinné, sa chystá ponúknuť lepšiu účinnosť. VIDCA hodnotenie môžete ísť tak vysoko, ako je 19, takže majte to na pamäti, ako si obchod.

Spýtajte sa na referencie od akejkoľvek zhotoviteľ uvažujete. Skontrolujte, čo ostatní zákazníci majú skúsenosti s nimi. To vám pomôže zostať preč od podvod umelcov, ale len vtedy, ak ste hovor tieto odkazy!

Ak chcete kúpiť nový HVAC jednotky alebo systému, požiadajte dodávateľa prísť na veľkosť až vášho domova a poviem vám, aké možnosti máte. Budú mať najlepšie rady, ako oni vedeli, aký druh systémy fungovať vo vašej oblasti, alebo v domácnosti, ako je tá vaša.

Získajte ponuky od viacerých spoločností, pred rozhodnutím, ktorí sa chystáte na prenájom inštalovať alebo opraviť váš HVAC systému. Väčšina ľudí vie, aby sa zabránilo spoločnosť, ktorá má najvyššiu ponuku, ale mali by ste tiež drž ten s najnižším. Cena môže byť nižšia, vzhľadom na chatrný spracovanie/alebo použitím low-kvalitné vybavenie.

Je HVAC systému je drahé. Preto, budete chcieť, aby sa ubezpečil, že budete pracovať s renomovanými podnikateľ alebo spoločnosť, aby sa zabezpečilo, že môžete získať čo najviac z vašej investície. Vždy si referencie od každého, kto uvažujete o práci s, a uistite sa, že sledovať na každom z týchto odkazov.

Tento článok ponúka veľa informácií o systémoch HVAC. Vziať všetko, čo ste práve čítali do úvahy pri práci na ľubovoľnom systéme. Budete spokojní s výsledkami.