Sigma Pumpy

Chcete Sa Dozvedieť Viac O WordPress? Môžeme Vám Pomôcť!

Nasledujúce svoje inštinkty a navigácia spôsob, ako sa dostať dosť ďaleko s WordPress ako platforma pre písanie blogov. Avšak, aj užívateľ-priateľské WordPress môže byť oveľa jednoduchšie pochopiť, ak máte nejaké ďalšie inštrukcie. Koniec koncov, existuje nepreberné množstvo možností máte k dispozícii, ak používate WordPress, a tento článok sa bude pomôcť priniesť niektoré z nich vašej pozornosti.

Pozrite sa pridať-ons nájsť jednoduché nástroje, ktoré bude vaše webové stránky alebo blog lepšie. Napríklad, môžete pridať kalendár na vašej strane s ponukami s cieľom zdieľať udalosti, ktoré by mohli byť zaujímavé pre čitateľov. Môžete tiež nájsť mnoho skvelých doplnkov, ktoré poskytujú ovládanie pre reklamu, sústruženie vašej stránky na príjmy maker.

Udržať vaše permalinks čistý a zrozumiteľný. To znamená, že by ste sa mali pozrieť na permalink box zakaždým, keď si postaviť nové miesto. Má titul v URL zmysel? Má to pomôcť z hľadiska SEO? Ak nie, kliknite na ňu a meniť ju, kým nie je dokonalý.

Povoliť rôzne typy avatary na vašich webových stránkach. To umožní, aby vaše stránky veľmi zábavný a priateľský pre užívateľov, ktorí navštívia. Tiež, to vám umožní dostať sa cez osobnosti lepším spôsobom. Nájsť tento komponent, navštívte diskusia oblasti na palubnú dosku, časti nastavenia.

Používať “ABC” tlačidlo kontrola pravopisu vaše príspevky, než sa ísť žiť. Mnohí ľudia podceňujú schopnosť, ale WordPress môže kontrola pravopisu vaša práca pre vás. Toto zabezpečí, že budete aj naďalej poskytovať mimo profesionálny vzhľad s vaše príspevky a ešte nemáte používať samostatný program, aby tak urobili.

Pozrite sa do inej témy pre WordPress blogu. Istí, že WordPress sa dodáva predinštalovaný s niekoľkými výborné témy, ale existuje mnoho ďalších možností tam. Mnohé sú zadarmo a potom sú tu premium témy ako dobre. Tieto premium témy sú veľmi dobre navrhnutý a umožňujú pridať viac pokročilých aspektov do svojho blogu s ľahkosťou, ako sú e-commerce pluginy.

WordPress má mnohé klávesové skratky, ktoré robia prácu s pôšt modul. Napríklad ctrl-c umožňuje kopírovať text, zatiaľ čo ctrl-x umožňuje znížiť. Ctrl-v nebude vložiť ho niekde inde. Ctrl-b je odvážne, ctrl-i je kurzíva a ctrl-u je podčiarknuté. Tieto základné klávesové skratky vám ušetrí veľa času, ak si zapamätať si ich.

Obsahujú sociálna zdieľanie plugin pre WordPress blogu. Integrácii sociálnych médií sa váš blog bude veľkým prínosom pre svoju prevádzku. Používatelia môžu okamžite zdieľať článok cez Facebook, Twitter a iné stránky sociálnych médií. Pozrite sa na plugin, ktorý vám umožní predstáv a zdieľanie, vzhľadom k tomu, ako bude prínosom.

Keď si vyberáte WordPress šablónu, ktorú chcete použiť, vyberte si niečo, čo sa dostane časté aktualizácie. Nechcete použiť šablónu, ktorého tvorca opustil aktualizácie, pretože niekedy budete musieť riešiť bezpečnostné otázky. K stvoriteľovi, ktorý je aktívny v aktualizácii jeho šablóny vám poskytne lepší produkt.

Nemusíte ísť bez riadneho backup keď blogovanie. Je dôležité, aby sa späť do svojho blogu pravidelne. WordPress plugin Xcloner môže tento úlohou jednoduchšie. Samotný plugin nezáleží, ako dlho, ako to je niečo, čo môžete použiť relatívne ľahko. By to byť naozaj ťažké začať od nuly, ak váš blog zmizol jeden deň.

Pamätajte si, že sociálne médiá sú neoddeliteľnou súčasťou úspechu oboch blogy a webové stránky dnes, takže by ste mali nainštalovať, sociálnych sietí, pluginy, ktoré umožňujú zdieľanie vášho obsahu prostredníctvom vašich účtov. Facebook Connect je jeden príklad vynikajúci nástroj používať, zverejňovať obsah, aby váš Facebook účet.

Ak ste nový WordPress, preskúmať palubnej doske vášho WordPress inštalácie asap. To môže cítiť strach prvýkrát vidieť, že palubnej dosky, ale len trochu času budete mať dole. Nebojte sa napísať pár test príspevky a stránky vidieť, ako veci fungujú.

Nepoužívajte drop-down menu nájsť po hlavičke. Použitie skratiek na klávesnici. Rôzne možnosti sú k dispozícii držte stlačené tlačidlo CTRL a potom vybrať číslo medzi 1 a 6. To je hlavný času, ak často používate hlavičky.

Ak si len chcete dabble vo WordPress bez inštalácie na váš web hosting účtu, zvážiť otvorenie účtu s WordPress.com. Dostanete subdomény WordPress domény, a váš blog WordPress hosting zadarmo. To je dobrý spôsob, ako dostať svoje mokré nohy do blogov.

Pre viac prispôsobiť komentárov systém, skúste použiť CommentLuv. Tento systém si prémiu plugin, ktorý je veľmi populárny s blogerov. To robí komentovanie na iných blogoch jednoduché. Môžete ho nastaviť na zanechať odkaz, ktorý automaticky sa pripája na váš posledný príspevok. To je ideálny pre veci, ako je reklamných predmetov, pretože to umožňuje viac ľudí o ňom vie.

Máte pocit, že ste získali nejaké cenné informácie o používaní WordPress. Teraz ste pripravení pozrieť, čo môžete urobiť pomocou tejto špičkovej blogovanie platformy. WordPress je veľmi unikátne a užívateľom ponúka mnoho rôznych príležitostí a možností. Tak začnite svoju cestu teraz realizáciou stratégie naučili.