Silna Erekcia

Triky, Ktoré Môžete Použiť V domáce vzdelávanie

Neexistuje žiadny jednoduchý spôsob, ako získať skvelé vzdelávanie pre vás dieťa. Či už verejných alebo súkromných škôl, nie vždy zdá sa, prekážky v ceste. Snáď domáce vzdelávanie je spôsob, ako zmierniť niektoré z výziev, ktorým čelia ako rodič, kto chce to najlepšie vzdelávania pre svoje dieťa. Viac informácií o tejto vzrušujúcej snažiť prostredníctvom tipy a rady v tomto článku.

Nemusíte byť dokonalá! Dokonca aj učitelia robia chyby, a je to všetko je súčasťou procesu učenia pre seba a svoje deti. Urobte si čas, relaxovať a viete, že si môžete naučiť vaše deti veľa, keď budete robiť flub. Čím viac chýb urobíte, tým lepšie učiteľ stanete.

Domáce vzdelávanie má byť zábava! Vzrušenie pomáha dieťaťu chcete dozvedieť sa viac a viac vám môžu poskytnúť, tým lepšie. Pri tvorbe plány lekcií výučby sám, obstaranie zásob a iných úloh súvisiacich s vaše nové zamestnanie môže byť frustrujúce, konečný výsledok je tak pozitívne, že by ste mali zvážiť to, ako si trudge cez svoj deň. Zahŕňa činnosti, ktoré sú zábavy pre seba a svoje deti, ako je varenie, hudobnej výchovy a koná scenáre (nezabudnite obliecť!)

Učebné osnovy sa rozhodnete, by sa nemali dať obmedzenia na to, čo vaše deti sa učia. Pomocou kníh ako nástroje, ktoré vám pomôžu v smere vaše deti potrebujú ísť do školstva. Využite informácie z kníh a vytvoriť vzdelávaciu platformu, že vaše deti budú robiť dobre. Ak to znamená, že ste skákanie non-kritické hodinu alebo dve, že je v poriadku.

Pred rozhodnutím, homeschool vaše dieťa, vyhodnotiť vzťah, ktorý máte s nimi. Ak nemáte skvelý vzťah, je pravdepodobné, že bude mať ťažkosti v ich získanie pre spoluprácu s domáce vzdelávanie. Disciplína v domácnosti, je dôležité, ak dieťa bude robiť dobre v homeschool nastavenie.

Uistite sa, že ste sa dozvedieť, čo váš štát, to sú požiadavky, ak ide o domáce vzdelávanie. Tým sa zabezpečuje, aby ste zostali v súlade v úrovni triedy, ktoré ste výučbe a plniť počet hodín, ktoré musíte učiť. Keď budete nie sú v súlade, riskujete svoje dieťa, je schopnosť dostať prijatý do školy.

Stráviť trochu času sietí. Použitie na Internete nájsť rodiny vo vašej oblasti, ktoré sú domáce vzdelávanie, a usporiadať aktivity spoločne. To je tiež prínosom ak sa chcete spojiť s ľudí po celej krajine, ako môžete zdieľať myšlienky a techniky s jedným iný. Budete tiež mať podporný systém, keď/ak sa veci trochu ťažké.

Keď domáce vzdelávanie nie nevyhnutne potrebné na nastavenie domácej triedy presne ako tradičnej triede, aj keď potrebujete niektoré z rovnakých materiálov. V kuchyni alebo jedálenský stôl môže slúžiť aj ako písací stôl. Budete potrebovať tabule alebo tabuľu, výtvarné materiály a iné dôležité učebné pomôcky.

Pretože ste túžba najlepšie vzdelanie pre vaše dieťa, budete robiť výskum potrebné plne pochopiť spôsoby domáce vzdelávanie. Dúfajme, že tento článok vám dal push musíte sa naučiť všetko, čo môžete. Nie je lepší čas začať domáce vzdelávanie ako teraz, a vaše dieťa bude ďakujeme, že ste s veľkou známky.