Siroky Penis

Ako Byť Dobrým Lídrom: Krátky Sprievodca

Stále veľký vodca vo svete podnikania vyžaduje veľa tvrdej práce, dobrú sumu obetavosť a rozvoj dôležité zručnosti. Zatiaľ čo nemôžeme poskytnúť vám možnosť dokončiť náročné úlohy alebo vám poskytne motivácia uspieť, môžeme vzdelávať vás o schopnosti potrebné, aby sa stal lídrom chcete byť. Pokračovať v čítaní a dozviete sa viac o tom, čo to znamená získať veľkosti.

Úspešný vodca je schopný rozpoznať talent ostatných členov skupiny. Vždy by ste si mali surround sami s talentovaných ľudí, ktorí vám môžu pomôcť splniť vaše ciele. Použitie tejto techniky pre malé pracovné zmluvy a svoj plný úväzok tím.

Ponúkajú motiváciu zamestnancov, ktorí neustále vykonávať dobre. Môžete použiť štandardný model so známymi odmeny alebo prekvapenie dobré zamestnancov nejaký typ uznanie a bonus. Byť istí, že nechcete, aby sľubuje, že sa vám nedarí udržať. Vždy podporovať zamestnancov, robiť ich najlepšie práce a uistite sa, že každý chápe ich úlohu vo vašej organizácii.

Zároveň by ste mali byť vždy tam pre svoj tím lídra, nezabudnite na udržanie rastu v seba samého. Zistiť, kde to je, že chcete rásť. To, čo môžete pretiahnuť sa, rovnako ako si môžete. Zapojiť sa a prehĺbiť svoje vášne a silné, aby najhodnotnejšie príspevky.

Úspešný líder potrebuje na udržanie vyváženého verejného a súkromného života. Majú dobrú povesť v komunite, je životne dôležité pre ďalší úspech. Je v vedúcu úlohu pozýva kontrolou, a preto je dôležité zachovať pokoru a cvičenia, moderovanie. Nedávajú niekto niečo do bodu, že disqualifies si ako líder.

Robiť veci, ktoré sú jednoduché pre ľudí, aby pochopili. Ak môžete mať ťažké témy a hovoriť o nich tak, aby si každý môže pochopiť, že bude prínosom pre vás ako vodca. Ľudia potrebujú niekoho, kto dokáže vysvetliť veci, a ak môžete urobiť, že tak to neznamená, že v nich cítia horšie, oni budú milovať vás.

Ak máte nedostatok účel a vášeň, nemôžete očakávať, že dostať veľmi ďaleko. Budete musieť ukázať ľuďom, že ste naozaj stáť za všetko, čo máte povedať. Ak sa začnete cítiť inak, budete mať pevný čas sa snaží ukázať im, že si zaslúži byť lídrom.

Byť efektívnym vodcom musíte vedieť svoje vlastné silné a slabé stránky. Delegovať zodpovednosť v oblastiach, ktoré ste slabí v na členov svojho tímu, ktorý program excel v nich. Môžete si dať vaše členov tímu šancu zažiariť, a zároveň zabezpečiť, že práca sa vykonáva efektívne.

Dokonca aj keď nie ste obrovské reproduktor, neznamená to, že nemôžete byť dobrým lídrom. Komunikácia účinne môže prekonať nedostatok modlitebne zručnosti. Nech celý váš tím členovia vedia, čo sa od nich očakáva a ako prispievajú k organizácii. Komunikovať príbehy o úspechu a byť presný pri poskytovaní kritické poznámky.

Neboj nedarí. Nedarí, je niečo, čo mnohí veľkí vodcovia urobili, a to má len povzbudila ich k väčšej víťazstvo. Ak sa bojíte zlyhania, môže sa bojí zákona smelo, čo je jediný spôsob, ako pre lídra zákona. Ak sa vám to nepodarí na niečo, použite ho na pomôžu zmeniť smeroch.

Naučte sa smiať. Áno, máš vážne zamestnanie s veľa povinností, ale vedenie nie je narodil sa napätia a stresu. Niekedy musíte sa naučiť, ako zosvetliť náladu. Nie len pre seba, ale pre svojich zamestnancov príliš. Ak ste hit určité ťažkými obdobiami, je to vaša zodpovednosť ako vodca pomôcť svojmu tímu dostať sa z toho.

Byť otvorený s vašej komunikácie s vášho tímu. Dobrá komunikácia je základom pre efektívnu tímovú prácu. Uistite sa, že váš tím sa nazdáva, že všetky otázky sú vítané tým, že ústretový postoj. Váš tím nemôže pracovať pre vás, ak nie sú istí, čo chcete. Udržať otvorené dvere politiky z tohto dôvodu.

Byť úprimný a etické vzorom pre svojich zamestnancov. Poctivosť s vašim zamestnancom, je najlepší spôsob, ako budovať dôveru. Uistite sa, že vaši zamestnanci pochopiť etické očakávania, ktoré máte pre ne. Viac ako to, že vždy správať etickým spôsobom sami. Ak vaši zamestnanci dodržiavať vám chová dishonestly, bude to rovnako.

Naučte sa delegovať správne. Dobrý leader viem, že sa nedá zvládnuť všetko sama. Potrebujú iní urobiť určité úlohy. To neznamená, že delegovanie všetky vaše povinnosti na druhých, ale ak poznáte niekoho vo vašom tíme chce pomôcť alebo môže urobiť určité úlohy lepšie ako vy, prenášajú na nich. To bude udržať veci v pohybe vpred tak, že vám umožňuje pracovať na ďalšie úlohy, ktoré je potrebné dokončiť.

Vždy je jasné. Nezáleží na tom, ako dobrý je váš pracovníkov, ak ste nie sú efektívne komunikovať svoje názory. Uistite sa, že vysvetľovať svoje ciele a všetky termíny, ktoré je potrebné dosiahnuť. Uistite sa, že vaši pracovníci pochopili, čo môžete očakávať od nich, a bude k dispozícii odpovedať na všetky otázky, ktoré by mohli mať.

Poznať každý zamestnancov, jeden-na-jeden v rámci podnikateľského prostredia. Zistiť, čo sa im páči, o svoju prácu, čo sa im nepáči, a veci, ktoré by sa zmeniť. Skúste skontrolovať každý zamestnanec pravidelne. Tieto one-on-one stretnutia by mali byť neformálne, a nemali by ste byť ohrozujúce, ak sa vám tento čas tráviť s vašim zamestnancom.

Každý dobrý líder by mal byť odborník na delegovanie. Niektorí lídri robia tú chybu, myslenia, čo musíte urobiť všetko dôležité seba. Avšak, ak niekto zvládne úlohu v efektívnym spôsobom, delegovať im to. Stačí byť jasné, o očakávania, termíny a pochopenie úlohy.

Vedenie zahŕňa prácu, schopnosti a vzdelanie. Tu sme poskytli ste, že s vzdelávania. Využite poradenstvo dali sme vám, a použiť na to, aby posilnili svoje vodcovské schopnosti. Ak budete robiť to efektívne, tým, že v práci a obetavosti, máte možnosť stúpať veľkosti a dosiahnuť veľa vo svete biznisu.